Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: [166] felgi 17'

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 2.0JTDm 170KM TCT
    Postów
    331

    Domyślnie [166] felgi 17'

    witam co sądzicie o tych felgach na lato?
    http://moto.allegro.pl/item291584927...ult_felgi.html

    i jakie opony byście proponowali do tych felg??
    dzięki za odpowiedź
    Pozdrawiam

  2. #2
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Fela ładna tylko produkowana w Malezji.Niby rok gwarancji,ale nie wiadomo jak to się będzie spisywać na naszych dziurach.Czy po pierwszej dziurze nie będzie do prostowania.

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar AlfaFAN
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    Fiat Tempra 1.6&2.0... mam nadzieję, że wkrótce Alfa Romeo...
    Postów
    295

    Domyślnie

    7,5cala to niezbyt duzo jak na taka fele moim zdaniem...A oponke to wedle uznania.Zalezy co chcesz osiagnac??
    Trapezik i ladnie naciagnieta oponke niskoprofilowa.Czy moze balonik dzieki ktoremu nie uda Ci sie przykrzywic rantu lub zarysowac na krawezniku :wink: Pierwsza opcja ladnie wyglada...ale cos za cos...niewiem czy na nasze drogi oplaca sie wydawac ponad 1600zl na felgi i za miesiac wyrzucic je na smietnik lub oddawac do prostowania :|
    "Nie boje się kogoś kto trenował 10000 kopnięć, boje się tego kto 10000 razy trenował jedno kopnięcie..." - Bruce Lee

  4. #4
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    Felgi mają ładny wzór, ale trudno określić jak z jakością, ja mam Arcastingi i są naprawdę super i niewiele droższe, jeżeli chodzi o opony, nie wiem czy pytasz o rozmiar czy typ, jeżeli o te drugie wybór może byc tylko jeden - Bridgestone Potezna RE050A. Reszta przy tym to gumki...

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 2.0JTDm 170KM TCT
    Postów
    331

    Domyślnie

    tzn z oponami to chodzi mi o rozmiar jaki powinny mieć?? a ile te Twoje alusy kosztowały??

  6. #6
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o rozmiar, wydaje mi się że powinien to być 225/45/17, kiedyś takie widziałem na 166, ale lepiej się upewnić w tabelach. Moje felgi kupowałem 2 lata temu, znajomy mi załatwił w jakiejś promocji i zapłaciłem 1680, z tego co wiem teraz są droższe ze względu na cenę aluminium, wiem że przedstawiciel to sobie nawet krzyczy 650 zł za sztukę ale po dealerach jest znacznie znacznie taniej, pozdrawiam!

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 2.0JTDm 170KM TCT
    Postów
    331

    Domyślnie

    w ogóle to bardzo mało jest felg w tym rozmiarze 5X108 w internecie. A jak są jakieś fajne felgi to już nie mają tego rozmiaru czy jak to się tam mówi na tym zdjęciu masz opony 225/45/17?? bo bardzo ładnie się te felgi i te oponki prezentują
    Pozdro

  8. #8
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    tak, mam 225 bo mam felgi z większym ET, z rozmiarami do Alfy jest ciężko, ja sam jeżdżę na pływakach bo mam 5x100. Godne uwagi są też Alessio Super, podobne do moich i ładne, jenakże co do jakości słyszałem że są trochę gorsze, pozdrawiam!

  9. #9
    picek
    Gość

    Domyślnie

    Według mnie są to delikatne felgi widać jak ramiona do obręczy się łączą dość mała powierzchnia.

    Jeśli chodzi o opony Bridgestone Potenza RA050A To mam inne odczucia jest okropna do jazdy na naszych drogach samochód bardzo niepewnie wybiera kierunek na nierównościach nawet stosunkowo niedużych, bardzo duże opory toczenia. Po za tym super na suchą i równą drogę pot tym względem lepszej nie ujeżdżałem.

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Co do felg, jeśli 17" to bardzo podobają mi się obręcze z modelu TI, oraz takie jak ja mam (dedykowane do modelu GT), i oczywiście klasyk - felgi z GTA. Natomiast opony: nie polecam FULDA (podane wymiary nie zgadzają się z rzeczywistością!) natomiast polecam Continental np Sport Contact 2.

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Podobne wątki

  1. [159] Felgi 467 MB FELGI 18'' 5x110 ALFA ROMEO 159 - prezentacja
    Utworzone przez Bassotronic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-05-2014, 13:17
  2. Felgi - naklejenie naklejki-logo na Felgi
    Utworzone przez klaudiusz76 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-07-2011, 20:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory