Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: W którym kraju szukać alfy 166 z najmniejszym przebiegiem/w najlepszym stanie?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    166
    Postów
    15

    Domyślnie W którym kraju szukać alfy 166 z najmniejszym przebiegiem/w najlepszym stanie?

    Po tym co widziałem we Włoszech stwierdzam, że to ostatnie miejsce gdzie bym jej szukał

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nie ma reguły. To już tak stare auto, że żadne zależności nie działają. Możesz znaleźć zadbaną w Polsce jak i we Włoszech. Ale również wszędzie pełno ulepów.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar altexperte
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V oraz 166 JTD 2.4 10V
    Postów
    227

    Domyślnie

    Szwajcaria.
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 20-01-2020 o 12:56

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    tyllko z Polski!!!
    Na forum 90% dizli 15-20 letnich ma przeloty ponizej magicznych 200k. Te z zachodu mają po 400 bo tam nei szanujo aut.
    PS. cos mi ten post zalatuje jakas kryptoreklamą... gość z mm spamuje na FB gdzie sie da i co sie da i widac nastał czas na forum...
    [C

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentosu
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Masa625 Zobacz post
    PS. cos mi ten post zalatuje jakas kryptoreklamą... gość z mm spamuje na FB gdzie sie da i co sie da i widac nastał czas na forum...
    Może się dwoić i troić, ale forumowy owczarek wyniuchał i złapał trop .

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar altexperte
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V oraz 166 JTD 2.4 10V
    Postów
    227

    Domyślnie

    Nie macie widzę panowie niczego lepszego do roboty niż wszędzie węszyć spisek. Powodzenia zatem. Napisałem tylko że sądzę że warto zobaczyć sobie gościa dla przykładu.
    Osobiście nie jestem jego klientem ani tym bardziej nie mam żadnego interesu by reklamować tego handlarza.

    Jeszcze raz powodzenia w poszukiwaniach auta dla autora i dla moderacji w tropieniu kryptoreklamy

    Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentosu
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    287

    Domyślnie

    Cytat Napisał altexperte Zobacz post
    Nie macie widzę panowie niczego lepszego do roboty niż wszędzie węszyć spisek. Powodzenia zatem.
    Bez spiny .

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    166
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał altexperte Zobacz post
    Nie macie widzę panowie niczego lepszego do roboty niż wszędzie węszyć spisek. Powodzenia zatem. Napisałem tylko że sądzę że warto zobaczyć sobie gościa dla przykładu.
    Osobiście nie jestem jego klientem ani tym bardziej nie mam żadnego interesu by reklamować tego handlarza.

    Jeszcze raz powodzenia w poszukiwaniach auta dla autora i dla moderacji w tropieniu kryptoreklamy

    Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
    Nie ma co się denerwować, dzięki za radę. Sprawdzę na pewno w wolnej chwili.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Nie ma reguły. To już tak stare auto, że żadne zależności nie działają. Możesz znaleźć zadbaną w Polsce jak i we Włoszech. Ale również wszędzie pełno ulepów.
    Obawiam się że pewnie masz rację:/

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Garwanko
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Było: 3.0V6/2.5V6/2.4R5 | Jest: 2.4R5/2.0TS
    Postów
    312

    Domyślnie

    Mam takiego pierdolca zze oglądam sobie ogłoszenia 166 nałogowo. Z tego co pamiętam, niskie przebiegi są popularne w Szwajcarii, ale auto z reguły kosztuje więcej. Szwecja to dobry kierunek, przebiegi nie przerażają i dobrze korelują z ceną. Francja jest droga.
    AR 166 2.5V6
    AR 166 2.4R5

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    166
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garwanko Zobacz post
    Mam takiego pierdolca zze oglądam sobie ogłoszenia 166 nałogowo. Z tego co pamiętam, niskie przebiegi są popularne w Szwajcarii, ale auto z reguły kosztuje więcej. Szwecja to dobry kierunek, przebiegi nie przerażają i dobrze korelują z ceną. Francja jest droga.
    w Wawie dużo fajnych aut, takich lekko newtimerów z szwajcarskimi blachami, ale słyszałem, że właśnie drogo. Trochę też rodacy tego ciągną, naprawiają i odsyłają do Szwajcarii. Co do komentarzy wyżej, nie wiem co znaczy skrót mm i spam, ale domyślam się, że ktoś sprzedaje jakieś alfy 166 i spamuje? Jeśli tak to chętnie poznam adres na privie, aby nie było, że proszę adres sam do siebie

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 07:08
  2. Jak podnieść zawieszenie najmniejszym kosztem ?
    Utworzone przez mike w dziale 147
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 24-02-2013, 17:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory