Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Temat: Problemy z centralnym zamkiem

  1. #1
    wlodas
    Gość

    Unhappy Problemy z centralnym zamkiem

    Pomocy zwariowal mi centralny zamek i robi co chce ???Zamyka i otwiera bez ostrzezenia ????Co robic????POMOCYYYYYYYYYY Z kluczuka raz widzi a raz ignoruje ??????

  2. #2
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    mam to samo z prawymi drzwiami
    nie wiem co jest grane raz dziala raz nie

  3. #3
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    jakiś czas temu miałem to samo, nauczony doświadczeniami z 146-ki, zamykałem każde drzwi z osobna ręcznie, w tej chwili centralny działa oki ale bez tylnych prawych drzwi, powodem tego co i u Was koledzy jest mikro-włącznik w centralce drzwi, można udać się z tym do serwisu albo do jakiegoś machera ale diagnoza będzie taka: do wymiany centralka w drzwiach koszt może sięgnąć nawet kilu stówek wliczając nowa centralkę, ja wyjąłem samemu, koniecznie trzeba "ją" w miarę delikatny sposób rozkleić i wymienić mikro-włącznik (koszt ok 3-4 zł), następnie trzeba złożyć całość do kupy i poskręcać na śrubki i po problemie,


    życzę powodzenia i pozdrawiam

  4. #4
    Hamster
    Gość

    Domyślnie

    U mnie byla podobna sytuacja i to tak samo jak u kolegi 77alfisti - tylne prawe drzwi. Jako ze 166 jest moja pierwsza alfa, pojechalem do serwisu i diagnoza byla nastepujaca: do wymiany zamek drzwi. Koszt z przesylka 200 zl + wymiana 70 po znajomosci.

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Czasem zacina się też sam siłownik w jednych drzwiach. Z obserwacji wynika, że najczęściej to tył za kierowcą. Efekt jest taki, że świrują wszystkie. Trzeba zdjąć tapicerkę z drzwi, tam, gdzie jest objaw zacinania/niedomykania/itp i sprawdzić mechanizm.

  6. #6
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    u mnie dokladnie jest tak wysiadam zamykam pilotem prawe stoja otwiera sie reszta znow naciskam i to samo wsiadam do srodka delikatnie dociskam "cycek " recznego zamykania pr drzwi naciskam pilotem wciaga drzwi zamkniete naciskam otwiera wychodze zamykam drzwi zamyka otwiera zamyka jest ok i tak czasem mi sie dzieje ze raz jest ok raz sie tak jakby przycina

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar blackalfa166
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 166 3.0 V6 1999; AR 166 3.0 V6 2002; JEEP Grand Cherokee V8 5.9 1998; Cadillac Seville STS
    Postów
    754

    Domyślnie

    winne są siłowniki ...
    trzeba wymienić

  8. #8
    jarek166
    Gość

    Domyślnie

    U mnie jest podobnie jednakl sprawa dotyczy zamka od kierowcy , podobno są w nim wszystkie elektroniczne przekaźniki na pozostałe drzwi?Czytałem o "zimnych lutach" wiem co to jest ale nie wiem jak sie dobrać do zamka , u mnie jest nitowany i nierozbieralny ?? Zczy ktoś już to robił?

  9. #9
    under28
    Gość

    Domyślnie

    A ja w swojej 156 mam inny problem u mnie na poczatku objawy wygladały tak ze kluczyk przestawal działac ( tak jakby nie bylo juzż bateri ) a potem po godzinie czasem nawet dniu czy dwoch dniach sie sam naprawiał, ale ostatnio padł na dobre.
    Myslalem ze to bateria ponieważ lampka świeciła ale dzwi sie nie otwierały wiec poszedlem wymienic baterie, ale niestety to nie to centralny dalej nie dziala ani od dzwi ani ten przycisk od bagaznika, musze otwierac wszystko z kluczyka... ktos moze wie co to jest?

  10. #10
    waldi
    Gość

    Domyślnie

    Skopaly sie centralki w drzwiach czyli wymiana bo beda sie same otwierac po chwili

Podobne wątki

  1. Problem z centralnym zamkiem
    Utworzone przez lukasik166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 16:34
  2. [159] Problem z centralnym zamkiem
    Utworzone przez Piotr_wawa w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-04-2015, 23:05
  3. Problem z zamkiem centralnym
    Utworzone przez kogut25 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-04-2014, 21:16
  4. Problem z centralnym zamkiem.
    Utworzone przez Dawidku11 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 09:40
  5. Problem z centralnym zamkiem
    Utworzone przez sys20 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 12:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory