Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wymiana sterownika centralnego zamka

  1. #1
    Marcin Szł-y
    Gość

    Domyślnie Wymiana sterownika centralnego zamka

    Witam czaję się na wymianę sterownika od centralnego bo zauważyłem że nie działa mi alarm migacze nie mrugają przy otwieraniu i zamykaniu, dodam że z pilota nie zawsze drzwi chcą się zamknąć, myślałem o tym zestawie co sądzicie o nim :

    http://moto.allegro.pl/sterownik-alf...605173774.html

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi.... Jezeli chcesz nowego pilota to sie nie da - tylko oryginal programowany w ASO. Jezeli chcesz kupic razem z modulem to pozbywasz sie fabrycznego alarmu, czujnikow itd. i musisz nosic dodatkowy bryloczek (jak dla mnie lipa). Tu bedzie trzeba troche kabli rozbebeszyc i wpiac nowa centralke (tak jakbys nigdy nie mial pilota) oraz zakladac nowe czujniki. W tym wariancie nie ma absolutnie zadnego znaczenia co kupisz. Kazdy zestaw bedzie dobry - wybiesz tylko sobie ladny bryloczek.
    Wiecej opcji nie ma ...ale...

    Ja walkowalem temat bo moja bella miala zepsute piloty i musze recznie otwierac. Zadalem sobie duzo trudu i wykombinowalem taki myk.... Kupuje zestaw z pilotem scyzorykiem (najlepiej sie nadaje od opla jak dobrze pamietam) i montuje jako autonomiczna centralka - nie potrzebuje alarmu. Wazne zeby scyzoryk mial wymienne groty na srubke i miejsce na immo.
    Wydlubuje ze swojego jednego kluczyka grot, robie naciecie wg instrukcji w scyzoryku i mam swoj grot w nowym body nastepnie przekladam immo w kieszonke nowego body i ciesze sie nowym wygladajacym "prawie" jak oryginal kluczykiem bez bimbadelek Dodatkowo z mozliwoscia zdalnego otwierania klapy. Tak to wyglada. Sprawe juz mialem ladnie dopieta i wszystko ladnie pasi, ale na razie fundusze ida na inne sprawy. Kluczyk poczeka do wakacji i urlopu jak bede mial czas w kabelkach posiedziec. To jedyny kompromis pomiedzy kosztami (1300 w ASO) a wygladem (nie ma zadnych breloczkow i wioski).

    Mozesz jeszcze kupic z rozbitka stacyjke, zamki, moduly (dwa) z kluczykami i jechac na samo programowanie (60zl). Ale o tym chyba nie myslisz? Mam nadzieje ze pomoglem.

  3. #3
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Odgrzeję bo może się przyda. Właśnie kupiłem moduł sterowania ze scyzorykami. Przeszczep się udał i mam ładny scyzoryk ze sterowaniem klapą i zamkami. Do tego scyzoryk ma bardzo ładne logo alfa romeo. Przez co kluczyk prezentuje się jak fabryczny. Koszt zabawy śmieszny. Jak będzie zainteresowanie to mogę umieścić manual. Pozdrawiam!

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    Umieść manual w dziale zrób to sam bo na pewno się przyda!
    ...samochód to najbardziej zbliżona do żywej istoty rzecz, jaką potrafi stworzyć człowiek...

  5. #5
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Pracuje nad tym. Dzisiaj wieczorem moze sie uda, choc pewnie przytrzyma to troche obecny mod....

Podobne wątki

  1. Montaż uniwersalnego sterownika centralnego zamka
    Utworzone przez Smith w dziale 147
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-01-2018, 22:38
  2. Montaż uniwersalnego sterownika zamka centralnego
    Utworzone przez trojan6 w dziale GT
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 12:42
  3. [GTV] Lokalizacja sterownika centralnego zamka
    Utworzone przez gronel w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 13:39
  4. Montaż sterownika zamka centralnego
    Utworzone przez LUKI83 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-06-2010, 10:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory