Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Sprzedałem 166 i sie cieszę

  1. #1
    seb22
    Gość

    Domyślnie Sprzedałem 166 i sie cieszę

    no coz przyszedł czas na rozwod kosztownego układu, panna piekna ale dojechana i zmanierowane po porzednich związkach, dużo wymagała a moło w zamian oferowała, tzn z dobrego domu ale rozpuszczone dziewuszysko,
    bywały piekne chwile ale zdecydowanie przewazły problemy
    na kilka najbliższych lat nie będę sie zbliżał do pięknych, raczej pojde w kierunku jakiegoś przeciętnego wozidła ale nie pozucam całkowicie tego kieruku, będzie jeszcze pieknie i ładnie ale tylko dziewica z salonu
    Pozdrawiam i przestrzegam kupujących- oglądajcie, sprawdzajcie, dotykajcie zanim wydacie złotowkę trzeba te panie dobrze przejrzeć

  2. #2
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Mi także trafiła się problemowa panienka i ciągle nadal mi dokucza. Jednak nie sprzedałem bo poprostu za te pieniądze nic lepszego nie widzę.

  3. #3
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Nie sztuka sprzedac..., sztuką jest doprowadzic do stanu perfekt i ja taką utrzymac.

  4. #4
    waldi
    Gość

    Domyślnie

    Popieram nie sztuka sprzedac ale sztuka jest utrzymanie kaprysnej paniennki DD

  5. #5
    Techno
    Gość

    Domyślnie

    @ Seb 22

    Fajnie napisane - moja żona sie śmieje że mam nową kochankę i to drogą. Ale ja nie narzekam, zrobiłem co trzeba i teraz dopiero zobaczymy co czas przyniesie i jaki będzie nasz związek. na razie jest pełen adrenaliny i pozytywnych emocji. Polecam

  6. #6
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korczu
    Nie sztuka sprzedac..., sztuką jest doprowadzic do stanu perfekt i ja taką utrzymac.
    Sprzedać Alfę to niestety prawdziwa sztuka.W komisach stoją od roku te same.Za to zgadzam się że sztuką jest doprowadzić do ładu i utrzymać zaniedbany egzemplarz. Zaś bez pomocy forum można zginąć marnie.

  7. #7
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomkap
    Cytat Napisał Korczu
    Nie sztuka sprzedac..., sztuką jest doprowadzic do stanu perfekt i ja taką utrzymac.
    Sprzedać Alfę to niestety prawdziwa sztuka.W komisach stoją od roku te same.Za to zgadzam się że sztuką jest doprowadzić do ładu i utrzymać zaniedbany egzemplarz. Zaś bez pomocy forum można zginąć marnie.
    dzis to ciezko sprzedac kazdy samochod jest taki wybor i jest tego tyle ze masakra.

  8. #8
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korczu
    Nie sztuka sprzedac..., sztuką jest doprowadzic do stanu perfekt i ja taką utrzymac.
    Niby tak, ale to jest dobre dla kogoś kto ma garaż z kanałem i czas na grzebanie.
    Sztuką jest kupić dobre auto, perełkę. Będzie kosztowała więcej niż "okazje" z allegro, ale jest to duuużo lepszy wybór. Alfy "kuszą" niską ceną, a potem... może być ciężko bo cena jest niska tylko pozornie.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

Podobne wątki

  1. Sprzedałem 159, kupuję drugą :) doradźcie :)
    Utworzone przez loco145 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 10:40
  2. Cześć, cieszę się że znalazłem to forum :)
    Utworzone przez johnnie147 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-05-2014, 11:50
  3. Sprzedałem
    Utworzone przez goro w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-10-2006, 12:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory