Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wie ktoś co to za nr. w dolnym lewym rogu ics-u SM2260035181

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Czeladz
    Auto
    alfa 166 2.4 JTD 150k 2002rok
    Postów
    12

    Domyślnie Wie ktoś co to za nr. w dolnym lewym rogu ics-u SM2260035181

    Mam alfe 166 2.4 JTD z 2002 roku auto sprowadzone z włoch nie posiadam żadnych kodów żeby działało radio czy navi wszystko jest po włosku i troche mnie to w kurza chciałem wyjąć radio tak jak na zdjęciach na tym forum znalazłem ale u mnie tak się nie da może jest ktoś kto mi może pomuc. Byłem w serwisie ale za taką pomoc liczą sobie 500zł to jest zdzierstwo.

    ---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 16:09 ----------

    Mam jeszcze jedno pytanie to ze mi nie działa radio i navi to już powoli sie przyzwyczajam chciałem teraz zapytać czy jest taka możliwość ze gdy chciałem wyjąć ics-a to coś na ruszyłem i nie działa mi klimatyzacja a normalnie wcześniej działała to więc czy jest taka możliwość że sam coś zepsułem. Bo słychać jak sie włącza i wiej lekko ale tylko po nogach a wcześniej to zajebiście dmuchało na całe wnętrze samochodu i nie wiem co mam teraz robić? proszę o pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Dawid_Zielu
    Dołączył
    08 2010
    Auto
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTD 20V Sportronic '03
    Postów
    1,277

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur3001 Zobacz post
    ...... chciałem wyjąć radio tak jak na zdjęciach na tym forum znalazłem ale u mnie tak się nie da może jest ktoś kto mi może pomóc.....
    wszystkie ICS wyjmuje się tak samo, po prostu źle coś robisz, śrubokręty w otworach zaznaczonych na zdjęciach w poradnikach musisz do końca operacji wyciągania ICS trzymać. Prawdopodobnie mogło coś się rozłączyć podczas wyciągania choć mało prawdopodobne.
    Alfa Romeo - "bez serca bylibyśmy jedynie maszynami"

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    pol
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur3001 Zobacz post
    Mam jeszcze jedno pytanie to ze mi nie działa radio i navi to już powoli sie przyzwyczajam chciałem teraz zapytać czy jest taka możliwość ze gdy chciałem wyjąć ics-a to coś na ruszyłem i nie działa mi klimatyzacja a normalnie wcześniej działała to więc czy jest taka możliwość że sam coś zepsułem. Bo słychać jak sie włącza i wiej lekko ale tylko po nogach a wcześniej to zajebiście dmuchało na całe wnętrze samochodu i nie wiem co mam teraz robić? proszę o pomoc.
    kolego, dmucha inaczej niż wcześniej, bo pewnie przełączyłeś "w ciemno" na inną pozycję, w Twoim przypadku "na nogi". Po przełączaj trochę "w ciemno" sprawdzając przy tym gdzie dmucha, tylko nie przełączaj za szybko bo nie zdążysz sprawdzić kierunku nadmuchu
    AR Cento Sessanta Sei 2,4 JTD 150 KM silver + FULL

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Czeladz
    Auto
    alfa 166 2.4 JTD 150k 2002rok
    Postów
    12

    Domyślnie

    Dzięki sprawdzę to z samego rana jak tylko otworze gały mam nadzieje że masz rację i sam coś wypstrykałem na ślepo ale w dalszym ciągu nie dowiedziałem się co to za nr. w dolnym lewym rogu ics-u co to za nr i po co on jest tam wyświetlony.

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    pol
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur3001 Zobacz post
    Dzięki sprawdzę to z samego rana jak tylko otworze gały mam nadzieje że masz rację i sam coś wypstrykałem na ślepo ale w dalszym ciągu nie dowiedziałem się co to za nr. w dolnym lewym rogu ics-u co to za nr i po co on jest tam wyświetlony.
    jeżeli zaczyna się od SN jest to serial number, czyli numer seryjny
    AR Cento Sessanta Sei 2,4 JTD 150 KM silver + FULL

Podobne wątki

  1. Co warto zobaczyc na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie?
    Utworzone przez fiergloo w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 22-07-2019, 10:44
  2. Wymiana tulei tylniej w wahaczu przednim dolnym
    Utworzone przez majkel_dg w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-09-2013, 12:02
  3. [156] szukam dobrego warsztatu na dolnym śląsku
    Utworzone przez kamko25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 08:40
  4. [Relacja] po zlocie w kazimierzu dolnym 30marzec
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 08:30
  5. ustawienie zbieżności na dolnym sląsku
    Utworzone przez rebellion1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-11-2007, 09:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory