Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: Zmieniarka nie czyta płyt CD

  1. #21
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KwachuGSE
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Góra Siewierska (Śląsk)
    Auto
    Byla 156 1.8 TS, 166 2.5 V6 !,jest Golf IV 1.9 TDI 155 PS 327 Nm i BMW 7 e38.
    Postów
    304

    Domyślnie

    Mialem ten sam problem ze zmieniara i okazal sie stary laser byl juz do dup.. . Ale zrobilem sobie to wyjscia Aux z ics i jest dobrze
    "Osoby które potrzebują czterech kółek i przymocowanego do nich fotela kupują sobie BMW albo Vectrę, ale Ci którzy są świadomi, Ci którym zależy, Ci którzy chcą by układ kierowniczy mówił, a silnik zanosił się rykiem - Ci kupują Alfy" - J. Clarkson


  2. #22
    Rafaello1325
    Gość

    Domyślnie

    Wiem o czym piszesz, ale nie mam bladego pojęcia jak to zarobić, poza tym jakość dźwięku z ics nie jest najlepsza. Na chwile obecną wpakowałem radio pod siedzenie, wzmaka i skrzynie basową do bagażnika, w tylną półke dałem średnie tony, z przodu wysokie i jest ok. Tylko szczerze powiedziawszy to radio pod siedzeniem trochę mi nie pasuje. Chciałem zamontować je w schowku, ale nie chce się zmieścić

  3. #23
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KwachuGSE
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Góra Siewierska (Śląsk)
    Auto
    Byla 156 1.8 TS, 166 2.5 V6 !,jest Golf IV 1.9 TDI 155 PS 327 Nm i BMW 7 e38.
    Postów
    304

    Domyślnie

    No to jest wlasnie problem ze schowek jak na takie wielkie auto za duzy to nie jest;/
    "Osoby które potrzebują czterech kółek i przymocowanego do nich fotela kupują sobie BMW albo Vectrę, ale Ci którzy są świadomi, Ci którym zależy, Ci którzy chcą by układ kierowniczy mówił, a silnik zanosił się rykiem - Ci kupują Alfy" - J. Clarkson


  4. #24
    Rafaello1325
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie, a z kolei nie chcę po amatorsku wycinać tam dziur.

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dawid_007_04
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Tucze
    Auto
    Była Alfa 155 2,5 TD 1994r. Alfa 166 3.2 V6 , Alfa 166 2,4 JTD 2000 r
    Postów
    327

    Domyślnie

    Jest też wyjście tego typu że można sam panel od radia zamontować w schowku a radio gdzie indziej, no ale wtedy odpada zmiana płyt CD podczas jazdy( ja głównie korzystam z USB więc dla Mnie nie był by to, aż taki problem). Ja zamontowałem radio zaraz pod ICS-em, weszło całe i mam wszystko pod ręką, jest z tym trochę zabawy ale naprawdę warto.

  6. #26
    Rafaello1325
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawy pomysł. Nawet mi się to podoba. Jeśli chodzi o płyty to i tak nie korzystam, mam radio na kartę i usb więc nie ma problemu. Wrzuciłbym radio do bagażnika, a panel zamontował gdzieś w dogodnym miejscu. Mógłbyś w kilku słowach napisać jak to podłączyć, bo jestem laikiem w tej dziedzinie. Mam rozumieć, że wystarczy połączyć dany pin na panelu z odpowiadającym mu pinem w radiu??? Dodam, że wejście usb mam w panelu, zaś slot na kartę pod panelem w radiu. Z góry dziękuję za wskazówki.
    Ostatnio edytowane przez Rafaello1325 ; 07-03-2012 o 18:03

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dawid_007_04
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Tucze
    Auto
    Była Alfa 155 2,5 TD 1994r. Alfa 166 3.2 V6 , Alfa 166 2,4 JTD 2000 r
    Postów
    327

    Domyślnie

    Zapraszam do czytania tematu w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje jak by był jakiś problem to pisz.

    http://www.forum.alfaholicy.org/166/...nie_audio.html

  8. #28
    Rafaello1325
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki bardzo.
    Myślę, że sobie poradzę, za klika dni się za to zabiorę. Jak wystąpią komplikacje to wiem do kogo się zgłosić .

    Tak przy okazji, wie ktoś jak wymienić pokrętła od ics'a? Przypomniało mi się jak zobaczyłem fotki w linku, który podesłał dawid_007_04, co prawda u mnie nie są aż tak zniszczone, ale chciałbym je wymienić. Poza tym raczej nie interesują mnie oryginalne, bo są kiepskiej jakości, chciałbym założyć coś innego, ale w dobrym guście. Czy i gdzie ewentualnie można dokupić takie pokrętła? Na allegro raczej nie widziałem.

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar yoozef
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszawa / Płock
    Auto
    była: Alfa Romeo 166 v6 3.0 Super '98
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafaello1325 Zobacz post
    Poza tym raczej nie interesują mnie oryginalne, bo są kiepskiej jakości, chciałbym założyć coś innego, ale w dobrym guście. Czy i gdzie ewentualnie można dokupić takie pokrętła? Na allegro raczej nie widziałem.
    No tu jest bieda, tylko oryginalne, z tego co badałem temat to nic innego nie podpasuje. Ewentualnie jeszcze kolega Szerszeń mi mówił, że jak się wynajdzie jakiegoś precyzyjnego tokarza to można dotoczyć, ale póki co nie namierzyłem nikogo takiego.
    Z oryginalnymi problem jest taki, że kosztują chore pieniądze.
    W każdym razie jak ktoś znajdzie alternatywę w rozsądnej cenie to też się piszę.

  10. #30
    Rafaello1325
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie widziałem u kogoś na forum, nie pamiętam u kogo, coś jakby metalowe, chyba aluminium - nie wiem, w każdym bądź razie całkiem ładnie się to prezentowało, u mnie nawet by pasowało pod kolor przedniego panela.
    Rozumiem, że cena jak za część do limuzyny, a jakość jak gałki w starym radiu . Tak z czystej ciekawości, ile kosztuje taki oryginał??
    Ostatnio edytowane przez Rafaello1325 ; 08-03-2012 o 15:39

Podobne wątki

  1. Radio nie czyta płyt
    Utworzone przez piotrek23x w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 12:32
  2. Zmieniarka nie czyta płyt...
    Utworzone przez peenbe w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-12-2014, 14:05
  3. Radio nie czyta płyt
    Utworzone przez korzen w dziale 147
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 20:01
  4. Radio nie czyta niektóych płyt
    Utworzone przez TheBartman w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 22:03
  5. radio nie czyta nie oryginalnych płyt ?
    Utworzone przez kremien w dziale 147
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 14-03-2013, 16:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory