Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
    Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    159 2.4 JTDM

Domyślnie

Czyli to samo co u mnie, moja też się regeneruje tylko że ja 600 za regeneracje.

Mata
    Gość

Domyślnie

Przy wejściu kolumny są dwa simmeringi, ja wymieniłem sam i problem z zalanym wnętrzem przez olej zniknął. Koszt dwów simmeringów ok 100zł już z przesyłką. Simeringi kupiłem tutaj: http://www.tge.com.pl/corteco-dph,80...FcK9zAodqGF6fw

Podobne wątki

1. Problem z odbiorem budowy..
    Utworzone przez KaaC w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 09-02-2015, 09:38
  2. Alfa Romeo i Mazda potwierdzają wspólne plany budowy roadsterów
    Utworzone przez cinas w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 08:39
  3. [164] manszeta maglownicy
    Utworzone przez mlodyamper2 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 10:49
  4. Schemat maglownicy
    Utworzone przez syfon w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-11-2010, 18:38
  5. schemat budowy zawieszenia AR156
    Utworzone przez daniel17c w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2008, 13:26

budowa maglownicy

maglownica budowa

maglownica

budowa maglownicy opel vectra

schemat przekładni kierowniczej alfabudowa maglownicy ze wspomaganiembudowa maglownicy kierowniczejzawor w maglownicyschemat maglownicy alfa romeo 156uszczelniacze do maglownicymaglownica alfa 166 budowademontasz maglownicy vectra cvectra c przekroj maglownicyschemat maglownicy alfa 147schemat maglownice alfa 147maglownica punto1 schematbudowa przekładni kierowniczejbudowa i naprawa maglownicschemat maglownicy merivabudowa maglownicy opel astraprzekroj maglownicy opel astra 1maglownica corsa c schemat budowyschemat maglownicy corsa cdystrybucyjnego zaworu budowamaglownica schemat budowymaglownica opel astra budowaregulacja maglownicy opeluszczelniacz do maglownicyprzekroj maglownicykolumna kierownicza budowaregukacja maglownicy alfa155budowa maglownicy alfa 147opel vectra c regulacja maglownicymaglownica opel vectra amaglownica schematvectra c schemat czecscimaglownica alfa romeo 147 rysunekschemat budowa maglownicybudowa przekładni kierowniczej fiatbudowa maglownicy vectra cschemat maglownicy opel signumschemat maglownicykolumna kierownicy astra schematbudowa przekmaglownica punto1 budowamaglownica wymiana uszczelniaczyregeneracja maglownicy fiat sienazawor do maglownicy wectra cbudowa zbiorniczka wspomagania alfa 166wymiana tulejki maglownicy opel meriva

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia