Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 236

Temat: Montaż DSP

  1. #21
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Rozumiem. Ja też nie mam czasu, teraz dostaję baty od żony że jeszcze siedzę przy ekranie. A modzę kolejne usprawnienie mojej 166 do czego potrzebuję wiedzy z eLerna i forum. Nie traktuj forum jako telefonu pomocy. 5h szukania to już zawziętość ale 30min można poświęcić. Szukaj szukaj i jeszcze raz szukaj.

    Bywam na większości zlotów więc do zobaczenia

  2. #22
    sq9ord
    Gość

    Domyślnie

    Ja też walczę z usprawnieniami i naprawą mojej 166 poza tym jestem krótkofalowcem SQ9ORD a i jeszcze dochodzi FJS-600 wiec naprawdę czas u mnie jest na wagę złota ....

    Z mojej strony możecie oczekiwać pomocy z dziedziny elektroniki i informatyki



    Rafał

  3. #23
    Misiek213
    Gość

    Domyślnie

    Sorry za offtop, ale Marku, Twoje porady bywają cenne, czasami pleciesz głupoty, ale jesteś człowiekiem, więc to normalne. Zazwyczaj piszesz normalnie, ale zauważyłem że ton Twoich postów, zależy głównie od Twojego samopoczucia. A to nie jest miejsce, na osobiste wycieczki (fakt, sam to teraz robię), tylko do podzielenia się z ludźmi wiedzą. Zawsze ktoś nowy, zada głupie pytanie... Ale możesz go pokierowac w sposób kulturalny, co dalej (skoro nie masz w domu co robic, tylko siedzisz na forum). Ludzie, szanujmy się nawzajem. Ten post nie ma na celu urażenie Ciebie Marku, tylko zwrócenie uwagi, że coś w Twoim zachowaniu mi się nie podoba. Sam czasami "rozdzielasz" dysutujących, a teraz sam prowokujesz "dym"... może trochę wyolbrzymiam... ale tak to wygląda Z góry dziękuję za uwagę. P.s. Sam jak byłem nowy na forum, to tak mnie potraktowano... Jak Ty tego nowego.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    Ja też walczę z usprawnieniami i naprawą mojej 166 poza tym jestem krótkofalowcem SQ9ORD a i jeszcze dochodzi FJS-600 wiec naprawdę czas u mnie jest na wagę złota ....

    Z mojej strony możecie oczekiwać pomocy z dziedziny elektroniki i informatyki




    Rafał
    A swoją drogą, to mógłbys pisac po "polskiemu" bo te fjs600 czy ciąg znaków zaczynający się na sq... niewiele mi mówi ;p

  4. #24
    sq9ord
    Gość

    Domyślnie

    Już wyjaśniam SQ9ORD to mój znak każdy krótkofalowiec ma swój nadany przez UKE - Urząd Komunikacji Elektronicznej

    FJS-600 to skuter Honda Silver Wing .


    Rafał

  5. #25
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    No dobra, niech Wam będzie może za stary jestem
    Ale powiem szczerze że z wielu forum na których się udzielałem czy udzielam to tu jest najmniej dyscypliny. Generalnie wolna amerykanka... Na innych (elektronicznych, motoryzacyjnych) mod by dał link do tematu w którym znajdzie odpowiedź, dał upomnienie i zamkną temat. A tu? OT leci potokami

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar yoozef
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszawa / Płock
    Auto
    była: Alfa Romeo 166 v6 3.0 Super '98
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Na innych (elektronicznych, motoryzacyjnych) mod by dał link do tematu w którym znajdzie odpowiedź, dał upomnienie i zamkną temat. A tu? OT leci potokami
    Bo to forum siakąś taką włoską duszę ma
    moja była Bella...

  7. #27
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Alfa 166 2.4 JTD Sportronic '04
    Postów
    16

    Domyślnie Montaż głośników (oraz DSP) - szybkie pytanie

    Panowie i Panie


    Witam na formu.
    Jestem dumnym posiadaczem alfy 166 2.4jtd '04.


    Niestety audio w zakupionym autku jest standardowe - do bani.
    Jest standardowy ICS + glowsniki w drzwiach. Bez DSP i bez glosnikow oczywiscie w poleczkach.


    Teraz pytanie


    czy jak zakupie taki oto zestawik:
    allegro.pl/dsp-oryginalne-glosniki-wzmacniacz-alfa-166-04r-i4082286669.html


    to ja czy ktos dobrze ogarniety bedzie w stanie zamontowac i wszystko bedzie hulać?


    dzięki

  8. #28
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    Witaj tom.
    To na foto to kompletny zestaw DSP. Zgadza sie.
    Pamietaj tylko zeby przez zakupem zapytac sprzedawce czy napewno wysie Ci zestaw z polifta ( rocznik 03-07) poniewaz te z wczesniejszych wersji roznily sie wiazka i wiązka musi byc dedykowana do polifta.


    Co do montazu to ja osobiscie montowałem DSP u siebie w aucie które nie posiadało go wyjeżdzajac z fabryki, także jestem w tym temacie obcykany. Różnica w przedlift/polift to napewno wzmacniacz w bagazniku jest po prawej stronie( przedlf po lewej), a reszta bedzie taka sama podejrzewam. Jak masz pytania to wal śmiało.
    [C

  9. #29
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Alfa 166 2.4 JTD Sportronic '04
    Postów
    16

    Domyślnie

    Poszperałem na allegro i znalazłem jeszcze to:
    http://allegro.pl/glosniki-wzmac-pro...076577283.html
    jesli jest to po lifcie to czyżby lepsza oferta?

    nie znam się więc pytam ; )

  10. #30
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Cytat Napisał -TOM- Zobacz post
    Poszperałem na allegro i znalazłem jeszcze to: http://allegro.pl/glosniki-wzmac-pro...076577283.html jesli jest to po lifcie to czyżby lepsza oferta? nie znam się więc pytam ; )
    To nie jest od polifta bo wiem od kogo to jest koleś jak jest na forum to uważa się za alfistę, a poza forum jedzie po forumowiczach i cwaniaczy. Generalnie ze wszystkim wysoko się ceni a niewiele wie. To jak i inne jego części sprzedają się już latami na alegroszu

    Dodano po 3 minutes:

    Masz niestety pecha, bo DSP do polifta to się trafia jak szóstka w totka. Różnica jest w wiązce. Podejrzewam że tylko wtyczką klimy i długością kabli. No ale jak nie ogarniasz kabelkologii to możesz sobie nie poradzić.
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 28-03-2014 o 13:21 Powód: Dodano

Podobne wątki

  1. [GT] montaż CB
    Utworzone przez ziomal73 w dziale GT
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-11-2015, 22:18
  2. H1 montaż
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 20:13
  3. Montaż DSP
    Utworzone przez mateo020 w dziale 166
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-02-2012, 20:02
  4. Montaż CA w AR 147
    Utworzone przez N...SALTO w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 20:09
  5. Montaż DVD pod ICS
    Utworzone przez marrut81 w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-04-2011, 18:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory