Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Montaż ICS z telefonem

  1. #1
    Użytkownik Ogier Avatar Majes
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa 166 2,4 jtd 2000r.
    Postów
    161

    Domyślnie Montaż ICS z telefonem

    Mam pytanko czy dużo jest zabawy z podłączeniem radia z telefonem?? nie mam anteny na dachu mam w szybie z tyłu, oraz jak podłączyć mikrofon i gdzie on dokładnie powinien się znajdować ??

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Też tak chciałem zrobić ale dałem sobie spokój. W poprzedniej miałem i sobie chwaliłem a w obecnej nie mam. Po pierwsze musisz mieć ICSa ze slotem. W dodatku musisz mieć antenę na dach. Nie wiem czy masz skoro nie miałeś telefonu. Ja w każdym razie za ICSem nic luźnego nie znalazłem. Jak już to pokonasz to jeszcze musisz kupić na podsufitkę ten plastik z lampkami bo w nim jest mikrofon. Jeżeli nie masz telefonu i alarmu to w ogóle tam nie ma żadnych krateczek więc całość trzeba wymienić. A jak masz takie trzy krateczki to za środkową powinien być mikrofon. Tak więc zabawy jest sporo. A najgorsze jest to że ta zabawa kosztuje. ICS drogi, antenę i mikrofon też nikt Ci za parę dyszek nie odda.... Więc to już wychodzi ładnych kilka stówek..... Dlatego doszedłem do wniosku że lepiej wydać 100zł na słuchawkę bluetooth. Albo takie pudełeczko zaczepiane za daszek czy gdzieś co tez świetnie robi za zestaw głośnomówiący.
    Ale nie ukrywam że w niedalekiej przyszłości mam zamiar zabudować bluetooth w 166 i podłączyć go oczywiście do audio tak jak oryginał. Ale na razie nie będę się chwalił szczegółami jak zrobię to pokażę. Tak czy siak inwestować w oryginał nie będę. Zwłaszcza że troszkę mnie drażniło wyłączanie telefonu przed wejściem do auta i włączanie po wyjściu. Często zapominałem i sieć głupiała (korzystałem z tandemu). Ale jak bym miał za darmoszkę części to może bym to przełożył.

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar Majes
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa 166 2,4 jtd 2000r.
    Postów
    161

    Domyślnie

    ok to jak będziesz miał już jakieś fajne podłączenie bluetooth w belli to podziel się tą wiedzą.

  4. #4
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Z pewnością. Poza tym jakbyś zwrócił uwagę to się wszystkimi pomysłami dzielę tylko nie każdy chce/umie z nich skorzystać nawigację też każdy chciał mieć ale jak przedstawiłem swój projekt to jakoś ambicje ucichły choć może zrobię następny egzemplarz a bluetooth też nie będzie łatwo więc to trochę potrwa.

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar Majes
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa 166 2,4 jtd 2000r.
    Postów
    161

    Domyślnie

    szczerze to nie wiedziałem o nawigacji w ics ,że można na polską zrobić a masz to już ogarnięte chętnie się z tym zapoznam.

    - - - Updated - - -

    a wiesz może jak podłączyć dvd do isc krok po kroku

  6. #6
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majes Zobacz post
    szczerze to nie wiedziałem o nawigacji w ics ,że można na polską zrobić a masz to już ogarnięte chętnie się z tym zapoznam.
    Ja mam otwieraną 5" ze schowka. Przy okazji mam dvd, mp3 i divx znajdziesz w moich tematach na profilu. Słabo czytasz forum


    Cytat Napisał Majes Zobacz post
    a wiesz może jak podłączyć dvd do isc krok po kroku
    Do tego tez jest temat w dodatku przyklejony.
    Jeżeli masz dvd z wyjściem scart to trywialna sprawa. Jeżeli nie to już trudniej i trzeba mieć konwerter sygnału audio do RBG. A że to się średnio opłaca to lepiej poszukaj takiego ze scartem. Albo kup tak jak ostatnio sprytny opisał że podłączył dvbt i z jego poziomu filmy odtwarza. No sposobów jest mnóstwo. Opisów też.
    Poćwicz szukajkę............

  7. #7
    Użytkownik Ogier Avatar Majes
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa 166 2,4 jtd 2000r.
    Postów
    161

    Domyślnie

    jeżeli dobrze pamiętam to zamiast schowka u góry nad ics masz wmontowane navi , a co do dvd to jest temat problemy rozwiązania itp. , ale to jakaś masakra nic nie rozumiem szczerze mówiąc jak możesz to napisz jakie dvd kupić i do czego dolutować w ics kable

  8. #8
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    To nie jest temat o podłączeniu dvd
    Poczytaj ostatnie wypowiedzi (te w miarę świeże) z tematu o dvd. Tam gdzie jest pisane o scarcie. To temat o telefonie w ICSie

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar maestro
    Dołączył
    11 2012
    Auto
    Alfa Romeo 166
    Postów
    451

    Domyślnie

    co do 'doposazenia' w telefon to jutro sprawdze u siebie jak to jest. mam navi i alarm, jest antena na dachu, sa czujniki ruchu za kratkami, nie ma zmieniarki a kable czekaja w bagazniku, moze i do telefonu cos bedzie?

  10. #10
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Mikrofon jest pod środkową kratką. Masz? Pod bocznymi są czujniki.

Podobne wątki

  1. [159] Blue & Me - problem z telefonem
    Utworzone przez ario w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2014, 20:31
  2. ICS z telefonem i bez
    Utworzone przez seb1984 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-04-2011, 15:19
  3. Jak to jest z tym telefonem?
    Utworzone przez lolix w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-06-2010, 16:52
  4. Problem z telefonem
    Utworzone przez Schirru w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-07-2007, 16:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory