Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [166] odtwarzacz mp3 w alfie 166 za 150 euro bez przerabiani

  1. #1
    labi
    Gość

    Domyślnie [166] odtwarzacz mp3 w alfie 166 za 150 euro bez przerabiani

    Jak każdy nowy użytkownik alfy 166 zacząłem szukać udoskonaleń do naszego wspaniałego ;-) ICS'a. Mianowicie za niezwykle cenny uznałbym dodatek jakim był by odtwarzacz mp3 w mojej ukochanej alficy. Po przeanalizowaniu większości postów na forach o 166, nie znalazłem rozwiązania, które by mnie przekonało na 100% Dowiedziałem się, że jest możliwość podłączenia odtwarzacza mp3 ale bez możliwość sterowania nim z panelu przycisków ICS :-( Następnym problemem jest konieczność "rozprówania" panelu z przyciskami i wyświetlaczem :-(
    Po głębszej analizie informacji zawartych w internecie natrafiłem na niezwykle pomysłową węgierską firmę - "Loudlink". Panowie oferują skrzyneczkę, którą się podłącza pod fabryczne kabelki - te które dochodzą do zmieniarki CD. Do skrzyneczki wsadzamy kartę pamięci z nagranymi plikami mp3 i cieszymy się dźwiękami płynącymi z głośników, ponadto skrzyneczką możemy sterować za pomocą przycisków z pulpitu ICS.
    Wszystko pięknie obrazuje filmik zamieszczony na youtubie, link do filmiku:

    http://pl.youtube.com/watch?v=dXXPIHp466U

    W związku z tym, że mój angielski nie jest na poziomie profesjonal, proszę szanownych kolegów alfistów o informację czy wszystko dobrze zrozumiałem oraz czy takie rozwiązanie jest możliwe.
    Jeśli tak, to co o tym sądzicie? Może w Polsce są dostępne jakieś substytuty takiego pudełka? Zastanawiam się nad zakupem tej zabaweczki, ale odstrasza mnie cena - 150 euro to dla mnie za dużo jak na węgierski odtwarzacz mp3 (wole tańsze chińskie ;-) ). Sądze, że jeżeli było by więcej chętnych na tą zabaweczkę to z kolegami Węgrami dogadalibyśmy się nad jakimiś rabatami. Dajcie znać co o tym sądzicie, pozdro!

  2. #2
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Oj kolego słabo szukałeś na forum jest odgroma info na ten temat
    http://www.allegro.pl/item414940700_...usb_14703.html

  3. #3
    labi
    Gość

    Domyślnie

    Wydawało mi się, że dosyć wnikliwie dzięki za linka. Jesteś pewien, że to do 166 też będzie pasować? Tak po za tym jak natrafisz gdzieś na posty związane z tym problemem to będe wdzieczny za linki.

  4. #4
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2006
    Mieszka w
    Potworów/Radom
    Auto
    Alfa 33 Permanent 4, Alfa 166 2.4 Jtd, Alfa 156 SW 1.9 jtdm 16v
    Postów
    516

    Domyślnie

    Kolego labi ameryki nie odkryłeś o loudlinku wiadomo już od dawna kilka osób nawet go posiada i używa na forum znajdziesz sporo informacji na jego temat.


    Cytat Napisał lukasz33155
    Oj kolego słabo szukałeś na forum jest odgroma info na ten temat
    http://www.allegro.pl/item414940700_...usb_14703.html
    Siwy to co w linku podałeś do 166 nie będzie pasować ale będzie pasować to: http://www.allegro.pl/item432946575_..._loudlink.html
    Alfa 33 Permanent 4
    Alfa 166 2,4 Jtd ---- Była
    Alfa 33 1,4 imola ---- Była
    Alfa 156 Sport Wagon 1,9 16v Jtdm

  5. #5
    labi
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za link, dajcie znać jeszcze jak wiecie dlaczego to u nas na allegro tyle kosztuje - 680 zł, a na stronie loudlinka 150 euro, czyżby kurs euro od wczoraj tak radykalnie podskoczył i o tym nie wiem narzut 40% od ceny detalicznej producenta to całkiem dobry interes, musze chyba pomyśleć nad konkurencją ;-) pozdro!

  6. #6
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Własnie wyczytałem ze Loudlink po podłączeniu do ICS nie działa odrazu, zeby został wykryty potrzeba wgrać plik na karte SD ze strony
    http://loudlink.eu/pol/downloads.html
    plik ten( Loudlink MP3 player dla Alfa Romeo 166/Lancia Lybra version: 1.1.0.) po sciągnięciu nazywa się fw.zip w środku jest fw.bin czyli jakis plik sys. Trzeba porobic foldery CD01 CD02 CD03 CD04 CD05 CD06 i wgrywac max 99 utworów mp3 a plik fw.bin wgrac w folder główny czyli obok naszych folderów CD
    co jeśli okaze się ze reszta odtwazaczy z allegro podobnego typu za duzo mniejsze pieniądze np.300zł będzie działac po wgraniu tego pliku ze strony ? ma ktoś możliwosc sprawdzenia ? Wiązka elektryczna w loudlinku czy innych otwazaczach tego typu jest taka sama i dysponuje schematem wszystkich kolstek mini ISO w ICS'.

Podobne wątki

  1. Odtwarzacz CD
    Utworzone przez Kociamber4 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-10-2015, 10:10
  2. AR GT odtwarzacz CD z NAVI
    Utworzone przez Ghibli34 w dziale GT
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-06-2015, 22:12
  3. Odtwarzacz mp3
    Utworzone przez sham w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2015, 18:47
  4. [166] odtwarzacz, zmieniarka CD
    Utworzone przez darino23 w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-09-2008, 18:06
  5. Jaka norma emisji spalin EURO w Alfie 156?
    Utworzone przez destikero w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-05-2008, 14:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory