[164] ABS - problem

Yacek

Nowy
Rejestracja
Kwi 24, 2010
Postów
801
Lokalizacja
Warszawa-Ursus
Auto
BMW E38
Sytuacja wygląda następujaco:

po uruchomieniu silnika wszystkie kontroli gasną i jest OK. Po pierwszym mocniejszym hamowaniu zapala się kontrolka ABS i już nie gaśnie. ABS także nie działa.
Wszystkie czujniki sprawdzone - są OK.
Gdzie mogłem posprawdzałem kable - są ok, nie ma nic urwanego....

co może być nie halo ?
 
a cisnienie trzyma pompa?
 
nie wiem jak w alfie ale w innym podobnym moim przypadku pomogło wypięcie bezpiecznika od ABS i włożenie go po chwili -spróbuj to nic nie kosztuje ;)
 
Na pompie ABS masz wtyczke, rozepnij sprawdz czy niema wilgoci, czasem sie tam robi mokro...:)
 
Nie sprawdzalem pompy.... kolejna rzecz do sprawdzenia
nie znalazlem tez tego zlacza diganostycznego do ABS :p
moze gdzies mi to wcielo.... Michal - jak znajdziesz chwile czasu to chetnie podjade na sparwdzenie jak juz to kiedys robiles :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra