Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 130

Temat: zakup alfa romeo 33

  1. #111
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Italia
    Postów
    493

    Domyślnie

    Za 700 zł to nawet całej 33 nikt nie chce hehe

  2. #112
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar pabloo29
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 146 1.6 boxer RIP AR 147 1.6 żony;)
    Postów
    13

    Domyślnie Szukam 33

    Witam Panów od 33.

    Moja 146 z boxerem niestety zakończyła żywot na szczęście u alfisty na części.
    Rozglądam się więc za następną tym razem 33. Może ktoś z Was ma w zamiarze sprzedać coś ze swojej kolekcji.
    Jestem z Lublina i nie znam nikogo z 33 w mojej okolicy ogarniętego w boxerach.

    Interesuje mnie 1.7 8v np: /sprzedajemy.pl/alfa-romeo-33-boxer-1-7-rogow-2-6bea9f-nr56350969
    Moze ktoś z Panów miał kontakt z ww samochodem - właściciel podobno bywał nim na zlotach.
    W zeszłym roku był wystawiony za 5000.

    I jeszcze Pan "subaru" z Bełchatowa, sprzedajacy części do Alf, podobno od lat robi Alfy z boxerem, remonty silników itp.
    Można mu zlecic kompleksowy remont silnika, regeneracje skrzyni itp fachowe roboty. Macie jakaś wiedzę na temat usług Pana "subaru" ? sprzedajemy.pl/alfa-romeo-boxer-czesci-belchatow-2-6bea9f-nr54075939

    Z góry dziekuje za kazde info.

    Pozdrawiam
    Paweł
    Ostatnio edytowane przez pabloo29 ; 31-07-2018 o 06:33 Powód: bład

  3. #113
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał pabloo29 Zobacz post
    Witam Panów od 33.

    Moja 146 z boxerem niestety zakończyła żywot na szczęście u alfisty na części.
    Rozglądam się więc za następną tym razem 33. Może ktoś z Was ma w zamiarze sprzedać coś ze swojej kolekcji.
    Jestem z Lublina i nie znam nikogo z 33 w mojej okolicy ogarniętego w boxerach.

    Interesuje mnie 1.7 8v np: /sprzedajemy.pl/alfa-romeo-33-boxer-1-7-rogow-2-6bea9f-nr56350969
    Moze ktoś z Panów miał kontakt z ww samochodem - właściciel podobno bywał nim na zlotach.
    W zeszłym roku był wystawiony za 5000.

    I jeszcze Pan "subaru" z Bełchatowa, sprzedajacy części do Alf, podobno od lat robi Alfy z boxerem, remonty silników itp.
    Można mu zlecic kompleksowy remont silnika, regeneracje skrzyni itp fachowe roboty. Macie jakaś wiedzę na temat usług Pana "subaru" ? sprzedajemy.pl/alfa-romeo-boxer-czesci-belchatow-2-6bea9f-nr54075939

    Z góry dziekuje za kazde info.

    Pozdrawiam
    Paweł
    Cześć Pawle,

    Co do tej 33 z ogłoszenia to imho prosta sprawa - jeśli podłużnice i podłoga są w całości, amory przednie bez oznak zużycia, a silnik 100% sprawny, że wsiadasz i możesz cisnąć do odcinki bez stresu, to można ją brać pod uwagę. Myślę, że za cenę wyjściową można uznać te 3kzł, od których właściciel pewnie jeszcze będzie w stanie coś urwać, bo wierzę, że zaraz się okaże, że to czy tamto niedomaga, auto stare, więc ma prawo być popsute, a to co na zdjęciach to było aktualne, ale np. rok temu. Poza tym ogłoszenie jakiś czas już wisi, więc właściciel chyba zdaje już sobie sprawę jakie są realia rynku zbytu Alfy 33 i na jakie pieniądze może liczyć za sprawny egzemplarz. No chyba, że uprze się, że nie sprzeda poniżej jakiegośtam pułapu i wtedy podzieli los 33ek z Sobótki, które też tam gdzieś wiszą w ogłoszeniach.

    Z Panem z Bełchatowa to w ogóle rozmawiałeś? On raczej "nie robi" samochodów, no chyba że w ostatnim czasie coś się zmieniło. Jak kompleksowa naprawa skrzyni to wiem, że w jednej 33ce coś takiego wykonał z pełnym sukcesem Maciej z Częstochowy(szukaj kontaktu na forum), tyle że było to lata świetlne temu. Jednak ja osobiście nie mogę go polecić, z tym, że u mnie walczył z silnikiem, też lata świetlne...

  4. #114
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar pabloo29
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 146 1.6 boxer RIP AR 147 1.6 żony;)
    Postów
    13

    Domyślnie

    Dzięki za info Jacku,

    Pisałem do gościa ale zero odzewu, poczekamy może się namyśli
    Jest jeszcze jedna 33 ale 1.4 na Sprzedajemy.pl w Sieradzu.
    W tamtym roku ją przez chwilę oglądałem, podobno jakiś starszy facet miał i po nim została.
    Wtedy była za 2000 do wziecia, gosć przyjechał, otworzył garaż, akumulator podłączył i odpaliła od strzała.
    W środku nie zniszczona tak jak na fotkach ale pod spód nie zaglądałem ani nie jezdziłem.
    Moze ktoś ma blisko to sobie zerknie.

    Z Panem "subaru" rozmawiałem jak mi silnik w 146 padł o remoncie / wymianie i wtedy wspomniał że "robi" boxery od 20 lat wiec z wymianą /remontem nie ma problemu. Jak jest , nie wiem dlatego pytałem. Na pewno części sprzedaje i to nie tanio

    Jeszcze raz dzięki za radę
    Paweł

  5. #115
    Użytkownik Znawca Avatar Jerry1
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    KRA
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał JacekK Zobacz post
    Z Panem z Bełchatowa to w ogóle rozmawiałeś? On raczej "nie robi" samochodów, no chyba że w ostatnim czasie coś się zmieniło. Jak kompleksowa naprawa skrzyni to wiem, że w jednej 33ce coś takiego wykonał z pełnym sukcesem Maciej z Częstochowy(szukaj kontaktu na forum), tyle że było to lata świetlne temu. Jednak ja osobiście nie mogę go polecić, z tym, że u mnie walczył z silnikiem, też lata świetlne...
    Trochę nie rozumiem
    Pana z Bełchatowa czy Macieja z Częstochowy nie polecasz?

    Wiosną jeszcze stała 33 mk2 w Olkuszu którą kiedyś pokazywałem na forum

  6. #116
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał pabloo29 Zobacz post
    Dzięki za info Jacku,

    Pisałem do gościa ale zero odzewu, poczekamy może się namyśli
    Jest jeszcze jedna 33 ale 1.4 na Sprzedajemy.pl w Sieradzu.
    W tamtym roku ją przez chwilę oglądałem, podobno jakiś starszy facet miał i po nim została.
    Wtedy była za 2000 do wziecia, gosć przyjechał, otworzył garaż, akumulator podłączył i odpaliła od strzała.
    W środku nie zniszczona tak jak na fotkach ale pod spód nie zaglądałem ani nie jezdziłem.
    Moze ktoś ma blisko to sobie zerknie.

    Z Panem "subaru" rozmawiałem jak mi silnik w 146 padł o remoncie / wymianie i wtedy wspomniał że "robi" boxery od 20 lat wiec z wymianą /remontem nie ma problemu. Jak jest , nie wiem dlatego pytałem. Na pewno części sprzedaje i to nie tanio
    Powiem tak, zdziwiłbym się jakby odpisał, bo mało który sprzedający traktuje piszących poważnie, albo po prostu nie uznają takiej formy komunikacji.

    Ta z Sieradza zapowiada się też całkiem znośnie, choć akurat sam fakt odpalania wiele o silniku nie powie. 33 są raczej prostymi i trwałymi samochodami - wsiadasz, odpalasz i jedziesz gdzie chcesz. Szkoda, że nie zrobiłeś jakiejś jazdy próbnej. Swoją drogą ciekaw jestem, czy ktoś pomyślał, by te 14tki od Cromy(o ile nie pomyliłem) przetoczyć przed założeniem, by weszły swobodnie na piastę, czy po prostu zostały "dociągnięte" śrubami, jak to często bywa.

    Panu z Bełchatowa jakieś może 3 lata temu chciałem wcisnąć grubszy temat z boxerem, ale mówił, że z braku czasu nie robi samochodów, tylko sprzedaje części. Może coś się zmieniło i warto...? Nie kojarzę niestety nikogo kto by u niego robił auto i mógł się pochwalić owocami jego pracy. Co więcej nikogo, kto kupiłby zdemontowane przez niego części, co już zawsze mogłoby dać jakiś pogląd na to jak się przykłada do tego co robi.


    Cytat Napisał Jerry1 Zobacz post
    Trochę nie rozumiem
    Pana z Bełchatowa czy Macieja z Częstochowy nie polecasz?
    Macieja z Cz-wy nie polecam. Staram się nie podejmować decyzji za czytającego, dlatego napisałem wszystko co wiem - znam zadowolonego klienta z remontu skrzyni, natomiast moje doświadczenie w kontekście robienia silnika jest negatywne.

  7. #117
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Italia
    Postów
    493

    Domyślnie

    Zobacz tą https://sprzedajemy.pl/alfa-romeo-33...a9f-nr55693242 podejrzewam że jest w lepszym stanie niż wskazuje na to cena w porównaniu do innych 33.

  8. #118
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Łukasz.L.
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    159 JTDm 1.9 16V
    Postów
    269

    Domyślnie

    Sprzedaje ktoś od nas swoją 33?

    Albo oglądał tą?

    https://sprzedajemy.pl/alfa-romeo-33...a9f-nr54834623
    Pozdrawiam serdecznie

  9. #119
    Użytkownik Świeżak Avatar rastaferrari
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    33 Imola '93, Pug 106 '96
    Postów
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz.L. Zobacz post
    Sprzedaje ktoś od nas swoją 33?

    Albo oglądał tą?

    [link]
    Myślę, że z Niemiec w podobnej kwocie przytargasz egzemplarz w lepszym stanie. Widać, że ten ma matowy, wypłowiały lakier wymagający odmalowania.

  10. #120
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Ciekawe czy faktycznie miala kiedys ABS, czy po prostu wpisane jest byle co.

Podobne wątki

  1. [GTV] Zakup Alfa Romeo GTV
    Utworzone przez Rakieton w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2425
    Ostatni post / autor: 11-06-2023, 07:58
  2. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  3. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  4. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  5. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory