Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Jakie żarówki !!!

  1. #1
    Bronx18
    Gość

    Cool Jakie żarówki !!!

    Potrzebuję wymienic żarówki w alfie 33 na jaśniejsze, ponieważ obecne słabo świecą (prawie na żółto) czy ktoś może wymieniał i ewentualnie na jakie.

  2. #2
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    wsadz jakies philipsa ale wczesniej zrob nowa instalacje na przekaznikach ja tak robiłem i zobacz 100-0001.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl lewy normalnie instalacja orginalna a prawy jest bezprosredni z aku

  3. #3
    Bronx18
    Gość

    Domyślnie

    A konkretniej, nowa instalacja?? co masz na myśli. a wymiana żarówek na lepsze bez nowej instalacji nie pomoże??

  4. #4
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Nie bardzo spadek napiecia za duży w 33. Nowa instalacja wystarczy dodac kilka kabli i już dwa przekaźniki dwa bezpieczniki i gotowe robota na jakieś 2 godziny jak ma wygladać to jak orginalne

  5. #5
    Bronx18
    Gość

    Domyślnie

    spoko dla mnie to kosmos chyba że kogoś znajdę do takiej przeróbki w Lublinie to wtedy zmienię dzięki

  6. #6
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    zapytaj sie qdlacz007 może bedzie wiedział ale powiem Ci że to nic trudnego ...

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fafa
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Knurów/Mysłowice
    Auto
    RWD & FWD & Q4
    Postów
    304

    Domyślnie

    Jesli instalacje masz sprawna, to wymina zarówek nie pomoze. Moim zdaniem warto rozejrzec sie za nowymi reflektorami, bo minimum 15 letnie sa juz pewnie w kiepskim stanie.

    Kiedys zanabylem na Allegro oryginal (z logo AR) za 100 pln, a drugi Carello z logo AR celowo zfrezowanym za 50 pln. Swieca wysmienicie prawie na dowolnych zarowkach.

    A jak do tego dodasz jeszcze instalacje na przekaznikach... to ksenony beda przy nich bladly

  8. #8
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Ale nawet jak da teraz instalacje na przekazniki to bedzie owiele lepiej bo orginalna jest niedopracowana :/ a reflektory narazie moze umyć

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fafa
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Knurów/Mysłowice
    Auto
    RWD & FWD & Q4
    Postów
    304

    Domyślnie

    Zrobiles ta inst. ciagnac od przelacznika zespolonego czy jakos prosciej, np. korzystajac z przewodow juz w komorze silnika?

    Wprawdzie zaden ze mnie elektryk, ale juz jedna "ladna" instalacje w swojej 33 zrobilem na przekaznikach i jestem z siebie cholernie dumny, wiec pociagnalbym jeszcze te reflektory Ale boje sie grzebac przy tych cienkich i kruchych kabelkach w kabinie...

  10. #10
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    tam w przegrodzie umescilem przekazniki z bezpeicznikami zaraz kolo aku do sterowania ich mam wiazke ta orginalna. Kable które były doprowadzone do reflektorów zostawiłem i na nie dałem faze i już

Podobne wątki

  1. [156] jakie żarówki
    Utworzone przez G9 w dziale 156
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 20-10-2023, 10:17
  2. Jakie żarówki???
    Utworzone przez bombel_pmr w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-02-2014, 16:48
  3. Jakie żarówki??!
    Utworzone przez Junka w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 12:19
  4. [155] jakie żarówki
    Utworzone przez NERO2287 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-01-2010, 20:17
  5. Jakie żarówki ?
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 21:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory