Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: ar 33 1.4 co to za przekaznik ??? (problemy z obortami)

  1. #1
    leito1610
    Gość

    Domyślnie ar 33 1.4 co to za przekaznik ??? (problemy z obortami)

    Witam. W swojej alfie mam problemy z obrotami jak silnik sie rozgrzeje.
    Mam pytanie: Od czego jest przekaznik (szarego koloru) który znajduje sie obok zbiorniczka płynu hamulcowego w komorze silnika i ma wkladany bezpiecznik ??? Dzis odkrylem ze jest przepalony prosze o sugestie. Pozdrawiam

  2. #2
    bodzio_piotr
    Gość

    Domyślnie

    Czy chodzi ci o te przekaźniki??

    Ja też mam pytanko o nie. mam tam 3 przekaźniki. jeden taki wysoki i dwa koło siebie, od czego one są potzrebuję schemat elektryczny jak ktoś posiada bo ten co jest na necie jest za mało szczegółowy. według niego wychodzi że te dwa przekaźniki obok siebie są od zasilania pompy i grzałki sondy. Jaki tam powinien być przekaźnik?? bo jeden mam a drugiego nie ma i nie wiem jaki wsadzic. z poprzedniej alfy 1.4 nie są te same inne styki mają zasilanei cewki.
    proszę o pomoc.
    pozdrawiam

  3. #3
    leito1610
    Gość

    Domyślnie

    Umnie jest tam jeden jest koloru szarego. Ma tam miejsce na włozenie bezpiecznika (20)

  4. #4
    bodzio_piotr
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Panowie powaznie nie wiecie jakie tam pzrekaźniki powinny byc i od czego?? jednego nie mam i nie wiem od czego on jest. mierzyłem napięcie jakie tam dochodzi i po przekręceniu kluczyka zasilanie odcina w tym miejscu. proszę o pomoc
    pozdrawiam

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza (Dzielnica BDW)
    Auto
    33 1.7 16V boxxer Permanent 4
    Postów
    86

    Domyślnie

    Witam bodzio widzę też jesteś z d.g.namierzyłem ostatnio jakąś 33 tutaj na dg czyżby twoja bo tak to nie widziałem chyba nigdy 33

  6. #6
    bodzio_piotr
    Gość

    Domyślnie

    Hej. Jestem z Dąbrowy. jeżdże czarną alfą) z fajnymi kołpakami hehehe. Czy taką widziałeś?? Kozi znasz się na mechanice?? bo ja więcej stoje niż jeżdże) już mam zamiary kupić coś pokroju opla) i was opuścić jak tak dalej będzie Miałęm dwie alfy jedną 1.4 cała pognita hehe ale silnik igła a teraz czarnulka ale z silnikiem mam problemiki), nie mogę dojść co jest:/
    Pozdrawiam

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    u mnie tez niebieska kostka jest pusta(od czego to)??.A przekaznik od pompy paliwa jest po lewej stronie koło akumulatora razem z przekaznikiem od kompa i bezopiecznikiem.Pod czarną plastikową obudową

Podobne wątki

  1. (156)przekaznik ABS!!!
    Utworzone przez danloo23 w dziale 156
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-12-2012, 13:31
  2. przekaznik zaworów !!!
    Utworzone przez saxon01 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 18:53
  3. zółty przekaznik
    Utworzone przez kakarotto w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 13:08
  4. przekaznik szyb
    Utworzone przez pitbul3 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-09-2007, 22:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory