Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Opuszczona AR

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Miesiąc temu

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

    Temat trochę się rozwinął, niestety nie w tym kierunku, co powinien. Mianowicie Alfa zniknęła ze swojego miejsca 28.04, ale dzisiaj dopiero się zebrałem żeby podjechać na straż miejską We Wrocławiu od jakiegoś czasu panuje akcja usuwania wraków i jakiś życzliwy nadał kraciastym że stoi taka jedna dłuższy czas pod murem. Auto zostało odholowane jako wrak i teraz będą się kontaktować z właścicielem. Jeśli w ciągu pół roku się nie zgłosi po autko, to ze względu na niską wartość, autko pójdzie do kasacji.
    Jeśli pomogłem - kliknij na gwiazdkę.


  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Italia
    Postów
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dziubek99 Zobacz post
    ...autko pójdzie do kasacji.
    Pewnie tak będzie bo nawet jeśli znajdzie się właściciel to auto i tak tam trafi. U nas czasami tak jest że ktoś woli oddać na złom niż żeby zostało uratowane. Dziś widziałem poloneza z kartką A4 za wycieraczką i napis że ktoś prosi o skontaktowanie się właściciela pod numerem itp. Polonez już wrasta, a kartka niedługo ulegnie biodegradacji bo już jest w słabym stanie, ale numer i część ciekawego opisu można jeszcze przeczytać.
    Co najlepsze polonez stoi tuż przy bloku więc wątpię żeby właściciel był daleko.

    Oczywiście może być że po prostu nie żyje właściciel tej Alfy, a rodzina zapomniała i stąd tyle stała nieruszana. Wszystko możliwe.
    Taką 33 regularnie to już prawie nikt nie jeździ no tylko kilka świrów z forum itp choć też raczej weekendowo

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seraf Zobacz post
    Oczywiście może być że po prostu nie żyje właściciel tej Alfy, a rodzina zapomniała i stąd tyle stała nieruszana. Wszystko możliwe.
    Taką 33 regularnie to już prawie nikt nie jeździ no tylko kilka świrów z forum itp choć też raczej weekendowo
    Seraf, wypraszam sobie :>

    Wracając do tematu, wystarczy, że właściciel, tak jak to wcześniej pisano, wyjechał za granicę i tam już został. A realnie to na pewno lepiej dla niej żeby trafiła na złom, czy do jakiegokolwiek przedsiębiorcy, który patrzy przez pryzmat pieniędzy, bo wtedy jest szansa, że zobaczy w niej zarobek i przywróci ją do obrotu. Na pewno szansa jej przetrwania będzie większa na komercyjnych zasadach, niż w przypadku pozostania u właściciela - jak widać na załączonym obrazku.

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    No właśnie ja chciałem ją kupić i jeśli by się dało to przywrócić do stanu używalności ale zobaczymy co dalej wyjdzie. Pan w urzędzie powiedział żebym przyszedł za miesiąc to może już będzie jakiś kontakt z właścicielem i może coś się uda wskórać
    Jeśli pomogłem - kliknij na gwiazdkę.


  6. #16
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Dziubek99, trzymaj rękę na pulsie.
    Nie daj jej zezłomować.

    Kiedyś przypadkiem trafiłem na program o odnawianiu auta, chyba na tvn turbo - bardzo mi się spodobało, aż odpuściłem kawałek meczu, dla którego włączyłem tv.

    Mógłbyś potem zgłosić się z tą Alfą do takiego programu, bo idealnie pasuje.
    Aczkolwiek nie wiem, na jakich warunkach przyjmują tam auta, i czy w ogóle program jest aktualny, a nie np. jakiś odgrzewany kotlet.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory