Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Uszkodzony mechanizm podnoszenia szyby kierowcy

  1. #1
    Użytkownik Ogier Avatar marcineczq
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    WY
    Auto
    164 3.0 V6 12V
    Postów
    161

    Domyślnie Uszkodzony mechanizm podnoszenia szyby kierowcy

    Otóż Panowie jest problem.
    Popsuła się szyba kierowcy, a dokładnie jej zamykanie
    Otworzyłem szybę na full, i kiedy chciałem ją zamknąć po naciśnięciu guzika nastąpił cichy „strzał”
    mechanizm zaczął się kręcić ale szyba została w położeniu [otwarta]. Elektryka działa w drzwiach słuchać pracujący mechanizm.

    Wiadomo jakoś brykę muszę zostawić na noc itd., więc rozbroiłem boczek, namacałem szybę i wyciągnąłem ją do góry. Objaw jest taki że można ją wyjąć z prowadnic w drzwiach tzn wychodzi z nich ale jak ją się wypycha pod odpowiednim kątem to uda się ustawić w pozycji full zamknięta.

    Robił z Was ktoś już taką naprawę, od czego zacząć i jak najlepiej do tego się zabrać?
    Sugestie, porady mile widziane


    Szukałem w szukajce, ale nic nie znalazłem, jak pominąłem to z góry przepraszam.

    pzdr
    .:164 3.0 V6:.

  2. #2
    zawigrze
    Gość

    Domyślnie

    Pewnie trzeba będzie wywalać boczek, izolację i dokładnie sprawdzać. U mnie kiedyś też był z tym problem. Mechanizm kręcił alew coś przeskakiwało i szyba stała w miejscu. Konieczna była wymiana mechanizmu. Drzwi trzeba przy tym rozbierać do zera...

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Dyny164
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Berlin .... Chełm
    Auto
    1. 164 TS BIAŁA (BYŁA) 2. 164 ZIELONA (BYŁA) 3. 164CZARNA (byla).4.164ale na czesci.5 164V62.0TURBO
    Postów
    352

    Domyślnie

    raczej wymiana mechanizmu . ok 50 zl uzywke na allegro znajdziesz
    1. 164 TS biała ..była .2. 164 TS LPG zielona ..była.. 3. 164 TS niebieska ..jest ale na części,, 4. 164 TS czarna *była .5 164 2.0 V6 TURBO lpg bordo JEST

Podobne wątki

  1. [159] mechanizm podnoszenia szyby
    Utworzone przez krzysieking w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 22-02-2022, 18:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory