Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Temat: Konstancin ForzaItalia :-)

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Yacek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Warszawa-Ursus
    Auto
    BMW E38
    Postów
    810

    Domyślnie

    tak, to własnie ta :-)
    J.
    Były: AR 164 2.0V6 TB 1995, AR 164 Q4 1994...... jest BMW E38

  2. #12
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar 164Q4
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    164 Q4 '93, 164Q4 '94, 164 QV '90, GMC Typhoon, Renault Safrane Biturbo, Saab 9000 Aero, Volvo 850R,
    Postów
    248

    Domyślnie

    Jedyne minusy to szare plastikowe listwy i progi (aż sie prosi o pomalowanie w kolor budy), po drugie jakies okropne żółte kondoniki na żarówkach drogowych i w halogenach... fatalnie to wyglądało :/
    Witam!Odnośnie powyższego cytatu chciałbym nadmienić, że dwukolorowe malowanie jest oryginalne i jest nawiązaniem do modeli ferrari, lamborghini czy maserati z lat 70-tych i 80-tych. Szare ospoilerowanie to nie goły plastik. Jest on pokryty zarezerwowanym tylko dla modeli Q4 i QV wieloskładnikowym lakierem na bazie silikonu. Pomalowanie tego auta w całości na jeden kolor byłoby co najmniej karygodne.
    Co do kondomów w oświetleniu to są to oryginalne, opcjonalne i w tej chwili już nieosiągalne halogeny (odsyłam do lektury katalogu akcesoryjnego Alfy 164 z lat 90tych). Nawiązują klimatem do sportów tamtej dekady i są takim samym rarytasem jak choćby felgi Zender Milano. Halogenów szukałem parę miesięcy. Kupiłem każdy osobno. Jeden w USA a drugi we Włoszech.
    Jeśli chodzi o koniczynki na przednich błotnikach to jest to symbol sportu Alfy Romeo a nie tylko wersji QV (quadrifoglio - czterolistna koniczynka, która miała przynosić szczęście kierowcom rajdowym teamu Alfy Romeo).
    Najważniejsze, że docenili te detale prawdziwi znawcy tematu na ForzaItalia 2011.
    Trochę nurtuje tłumaczenie podstaw, o których powinien wiedzieć każdy miłośnik włoskiej motoryzacji, a to forum chyba dla takich osób jest.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez 164Q4 ; 12-09-2011 o 16:43

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar krycho91
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Radzyń Podlaski
    Auto
    164 T.S
    Postów
    620

    Domyślnie

    jak dla mnie auto jest piękne. q4 w kolorystyce Twoje auto jest cudowne, i nigdy nie zrobiłbym go całego w kolorze. żółte halogeny idealnie tutaj pasują, dodają mu ogromnego smaku. Zender oczywiście jest cudowną felgą, ale widziałem też q4 na keskin kt5 i wyglądała naprawdę bosko. Kończynki jak najbardziej na mijscu, jedynie chciałbym jeszcze widzieć końcówki wydechu po obu stronach, myślę że nie byłaby to profanacja Pozdrawiam
    Ze 164 trudno się wyleczyć

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekL
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Warszawa/Lublin
    Auto
    Giulietta Veloce Rosso Competizione, 156 GTA SW, 159
    Postów
    172

    Domyślnie

    Cytat Napisał 164Q4 Zobacz post
    Jest on pokryty zarezerwowanym tylko dla modeli Q4 i QV wieloskładnikowym lakierem na bazie silikonu
    Jeszcze w modelu SZ tym samym lakierem był malowany dach

  5. #15
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar 164Q4
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    164 Q4 '93, 164Q4 '94, 164 QV '90, GMC Typhoon, Renault Safrane Biturbo, Saab 9000 Aero, Volvo 850R,
    Postów
    248

    Domyślnie

    Nawiązując do tego co pisałem wcześniej...





  6. #16
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Ja w pełni popieram własciciela pieknej 164.
    Jestem absolutnie przeciwna przerabianiu i " ulepszaniu " klasykow.
    To wlasnie jest najwazniejsze ze wszytsko jest jak najbardziej oryginalne , nawet jesli przez to jest mniej wygodne , awaryjne , itd.
    A jak sie zaczyna grzebac to auto jest już skundlone , i nieraz bezpowrotnie zniszczone .

    W oldtimerze badz youngtimerze nie wyobrazam sobie nawet czegos takiego jak wspolczesne radio z cd.
    mimo ze te stare zle odbieraja , nie maja odtwarzacza itp

    A żółte żarowki ( np halogeny Ciebie albo Hella ) to klasyka sportow samochodowych z lat 60-80

    Klasyk to klasyk , albo sie go akceptuje takiego jak jest , z wadami i zaletami albo lepiej sobie kupic nowoczsny samochod

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar Yacek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Warszawa-Ursus
    Auto
    BMW E38
    Postów
    810

    Domyślnie

    Cytat Napisał 164Q4 Zobacz post


    Witam!Odnośnie powyższego cytatu chciałbym nadmienić, że dwukolorowe malowanie jest oryginalne i jest nawiązaniem do modeli ferrari, lamborghini czy maserati z lat 70-tych i 80-tych. Szare ospoilerowanie to nie goły plastik. Jest on pokryty zarezerwowanym tylko dla modeli Q4 i QV wieloskładnikowym lakierem na bazie silikonu. Pomalowanie tego auta w całości na jeden kolor byłoby co najmniej karygodne.
    Co do kondomów w oświetleniu to są to oryginalne, opcjonalne i w tej chwili już nieosiągalne halogeny (odsyłam do lektury katalogu akcesoryjnego Alfy 164 z lat 90tych). Nawiązują klimatem do sportów tamtej dekady i są takim samym rarytasem jak choćby felgi Zender Milano. Halogenów szukałem parę miesięcy. Kupiłem każdy osobno. Jeden w USA a drugi we Włoszech.
    Jeśli chodzi o koniczynki na przednich błotnikach to jest to symbol sportu Alfy Romeo a nie tylko wersji QV (quadrifoglio - czterolistna koniczynka, która miała przynosić szczęście kierowcom rajdowym teamu Alfy Romeo).
    Najważniejsze, że docenili te detale prawdziwi znawcy tematu na ForzaItalia 2011.
    Trochę nurtuje tłumaczenie podstaw, o których powinien wiedzieć każdy miłośnik włoskiej motoryzacji, a to forum chyba dla takich osób jest.
    Pozdrawiam
    nie rozumiem... najpierw bezkrytycznie zachwalasz rozwiazania fabryczne (choć o gustach mozna dyskutować), a z drugiej naklejasz z boku nalepki z zupełnie innej epoki i montujesz inne halogeny....... no cóż....
    Twoja fura - robisz tak jak Ci sie podoba. To nie znaczy że ma się podbac wszystkim :-)
    a co do fabryki.... wiem że wyszła partia Q4 malowana w całości. Ciekawe jak wyglądały...

    ---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

    Cytat Napisał Anka Cyganka Zobacz post
    Ja w pełni popieram własciciela pieknej 164.
    A żółte żarowki ( np halogeny Ciebie albo Hella ) to klasyka sportow samochodowych z lat 60-80
    własnie... 60-80... a to już lata 90-te :-)
    Były: AR 164 2.0V6 TB 1995, AR 164 Q4 1994...... jest BMW E38

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar erni
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    147 GTA
    Postów
    155

    Domyślnie

    Chcialbym sie przejechac takim rodzynkiem i poczuc jak ciagnie z 4 kół, moze kiedys... a tak btw. Twoja Bella na WR sie wyróżniała dla mnie ze wszystkich alf w zamknieteej. Za rok jak wszystko pojdzie ok wpadnie GTv z 79'
    eRni

  9. #19
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yacek Zobacz post
    własnie... 60-80... a to już lata 90-te :-)
    Jeszcze Peugeot 605 dzierżył tradycję zółtych lamp- ale to Francuzi, oni mają na wiele rzeczy swój własny pogląd.

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar krycho91
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Radzyń Podlaski
    Auto
    164 T.S
    Postów
    620

    Domyślnie

    a golfy w latach '90 nie miały jeszcze barwy selektywnej??
    Ze 164 trudno się wyleczyć

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] ForzaItalia 2014
    Utworzone przez Savak w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 05:12
  2. ForzaItalia 2014 - kto z W-wy? (albo przez W-we?)
    Utworzone przez Imć w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 185
    Ostatni post / autor: 26-09-2014, 14:48
  3. ForzaItalia 2014,13 września
    Utworzone przez Artas 155 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23-09-2014, 15:44
  4. ForzaItalia Poznań 30.08.2013
    Utworzone przez yeye w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-08-2013, 14:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory