Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [33] Sprężyny tylne

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar DaniioDTB
    Dołączył
    10 2006
    Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs
    Postów
    262

    Domyślnie [33] Sprężyny tylne

    Witam jakiś czas temu kupiłem sprężynki obniżające firmy Jamex do swojej Belli jednak po pewnym czasie okazało się że tylne sprężyny są za miękkie,wystarczy lekka osoba by dało się zauważyć że do Alfy ktoś wsiadł.Wcześniej z tymi kupiłem amorki olejowe Deco/Delphi i padły na tych sprężynach po jakimś czasie przestały odbijać,teraz mam gazowe Boge/Sachs i nie chciałem by to samo się stało z tymi amorkami więc odesłałem z reklamacją jamexy.
    Właśnie czekam na odpowiedz z firmy i we wtorek będzie 3 tygodnie jak jestem uziemiony z braku tylnych sprężyn. Może ktoś wie jaki zamiennik mogę w tej chwili zastosować do belli by móc jeździć(może z innego auta coś będzie pasować na ten czas)? Stęskniłem się za 33 :?
    Wydaje mi się że tego typu czerwone sprężyny firmy Jamex powinny być sztywne?

    P.S.Mam pytanko jeszcze czy tylne sprężyny w 33 są miekkie?Myślałem że charakterystyka zawieszenia Alfa Romeo jest sztywna i raczej agresywna?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998
    Postów
    656

    Domyślnie

    sprężyny tył są miękkie, nowe sprężyny + nowe amorki + 2 osoby + pełna butla z gazem z tyłu i prawie nie ma prześwitu pomiędzy oponą a błotnikiem,
    przetestowane na moich wcześniejszych 33,

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    No tył jest miękki , a jamexy do 33 sa progresywne czyli mozna sięspodziewać ze bedzie widoczne obciązenie.One zaczynaja być twarde pzy większych obciązeniach.
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

Podobne wątki

  1. sprężyny tylne Gtv/Spider
    Utworzone przez kudlaty_bytom w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 17:54
  2. Sprężyny tylne sedan
    Utworzone przez piotr_alex w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 17-12-2010, 22:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory