Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789101112131415
Pokaż wyniki od 141 do 148 z 148

Temat: Mocne serduszko do Alfy

  1. #141
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Przeszukalem Lancie i nie ma w niej instrukcji, ale moge sie do jakiegos manuala dostac.

  2. #142
    Scrat
    Gość

    Domyślnie

    Rafał jak długa bawisz się już ze swoim projektem?

  3. #143
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Pomysł urodził sie chyba w 2004 r. jak zobaczyłem silnik u kumpla w Brzeszczach!
    oj piekniutko wygladał, ale z tego co wiem to Tomcio nie kwapi sie ze złożeniem go!
    a ja przywiozłem w 2006 w marcu chyba ,164 Q4 z padnietym silnikiem ale w przepeknej budzie i tak sie zaczęło- szukałem silnika ale niebyło- dopiero w Oswiecimiu znajomy znajomego co ma komis przywiózł cos takiego i ja to wziołem- ale wpizdu - czytaj dużo pracy mnie kosztowało aby to cacko wogóle zapaliło!
    potem przywiezli mi przód lanci themy 8.32- z kompem i elektryka oraz skrzynia biegów- nio to ruszyłem z miejsca- ale jak połaczyc silnik z skrzynia Q4 to było po prostu niedozrobienia i w Gliwicach jest gosciu co mi dorobił łącznik- na podstawie elementów z obu skrzyń - i zagrało - co prawda po 3 próbie i 3 uszczelniaczach walka skrzyni ale grało tylko problem jest z kompami!
    wyskakuje blad spalania stukowego , cisnienia oleju i czujnika położenia wałka rozrządu. kombinujemy - bo teraz to ferrarka jest juz kumpla aby dopasowac komputer emulacyjny- ale to jeszcze potrwa !
    ale na pewno bede sam jeszzce raz cos takiego robił - zobacze jak wyjdzie ten projekt - i nie popełnie paru bledów jakie zawaliłem podczas tego składania- ogólnie to ciezko jest spasowac taki silnik niby do tej samej płyty podłogowej.
    teraz robi sie cała tapicerka na białą skóre i oj bedzie wygladać przepieknie.
    jak sknczymy to bedzie info i wogóle - a narazie nic - bo jak niewyjdzie to bedzie płacz!Pozdrawiam i dalej szukam schematów el. do klanci themy 8.32!

  4. #144
    Scrat
    Gość

    Domyślnie

    Napewno się uda tylko się nie poddawajcie. Ja też miałem chwile zwątpienia i to nie raz, ale trzeba iśc do przodu bo potem smak zwycięstwa nad przeciwnościami jest naprawdę sssłodki.
    Pozdrawiam!

  5. #145

  6. #146

  7. #147
    Użytkownik Rowerzysta Avatar minusbb
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Bielsko
    Auto
    AR 155 1.8 TS 16V Sport 1996
    Postów
    254

    Domyślnie

    A tak z ciekawości - jak się skończyła ta historia z V8?

  8. #148

Podobne wątki

  1. Mocne drgania samochodu
    Utworzone przez Vasili w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2015, 19:05
  2. mocne dymienie 1,9 16v
    Utworzone przez mirostaw w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-10-2013, 07:09
  3. [159] Mocne kopcenie z rur.....
    Utworzone przez Jarek72 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-04-2012, 08:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory