Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 148

Temat: Mocne serduszko do Alfy

  1. #81
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Nie da sie ukryć że Fiat miał fajne autka ja zawsze myślałem o UnoTurbo :mrgreen:

  2. #82
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    a ja ujezdzalem 125 10 lat :mrgreen: ale to byl samochod pol europy zwiedzilem i nigdy mnie zawiodl. :mrgreen:

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Rafał pradę mówiąc to i to. A GTV6 jak podobnie inne alfy na płycie 116 mają bardzo dobry start jeśli chodzi o właściwości jezdne, moc też nie jest towarem deficytowym. A auta na pewno nie będę zmieniać - po 2 latach gromadzenia funduszy i informacji, i 8 miesiącach szukania auta...
    pzdr.
    1984 GTV6 3.2 24V

  4. #84
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    wróciłem po dwóch dniach i tak czytam i czytam- jestęmy alfacholikami????
    ja jestem - jak widze ąlfe jaką kolwiek to miło mi sie robi- to że jestem psychol na punkcie 164- to już inna bajkaale szanuje alfistów.
    odp. silnik jest w trakcie pertraktacji tanio go nie chcą puścić- ale walcze - i też nie mam drukarni papierów a le obaczymy co wyjdzie- NIEZAPESZAJMY

  5. #85

  6. #86
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    a czy ten motor był może kiedykolwiek montowany w jakimś modelu Ferrari?

  7. #87

  8. #88
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Khmm, zastanawiam sie co Wy, krytykujacy BMW, tylko ze wzgledu na wizerunek tych aut w Polsce powiecie, gdy nagle te wszystkie buraki zaczna przesiadac sie do Alf, hihi :wink: . Zreszta juz teraz mozna dosc czesto zobaczyc w AR osoby, ktore strasza nieco swoim wygladem i zachowaniem. Dla mnie BMW jest druga marka po Alfie i ja, mijajac takie auto, jesli tylko nie widze lysola, trzymajacego kierownice jedna reka i przekrzywionego w strone wytapetowanej kolezanki na prawym fotelu(niektorzy maja prawy fotel pusty, ale gest przekrzywienia sugeruje bujna wyobraznie :mrgreen: ), to naprawde nie patrze na niego przez pryzmat osiagniecia dna, ale wrecz przeciwnie - dla mnie to ta sama klasa ludzi. Ludzi, ktorzy doceniaja niebanalnosc, nietuzinkowosc, promuja ciekawe rozwiazania techniczne i przede wszystkim chca czerpac przyjemnosc z jazdy. Co do samych aut to nie bardzo rozumiem jak mozna wielbic AR za ich zalety i jednoczesnie przekreslac, czy niedoceniac podobne cechy w BMW. Czy lepiej by bylo, gdyby BMW bylo kolejnym Oplem, czy VW? Osoboscie nie znosze niemieckich aut, sa imo beznadziejnie nudne, ale smiem twierdzic, ze wlasnie BMW zdecydowanie odstaje od tego stereotypu.
    Przy czym, zeby nie bylo watpliwosci, BMW dla mnie Alfa nie jest i nigdy nie bedzie(szczegolnie biorac pod uwage wyglad ostatnich modeli :mrgreen: ), co z drugiej strony nie znaczy, ze jesli kiedys bede mial okazje spotkac na jakiejs torowej pojezdzawce BMW to nie bede mial o czym rozmawiac z kierowca i nie podam mu nawet reki :wink:

  9. #89

  10. #90
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    JacekK beje to pewnie ciekawe auta, wnioskujac po tym jakie jest zalozenie marki. Ale w zyciu nie chcilabym byc kojarzony z gosciem ktory podjezdza pod dysktoeke i mowi do bramkarza - ja nie place bo mam BMW
    To nie wypowiedz staryka tylko goscia ktory organizowal imprezy drum and bassowe w szczecinie
    Gosc wyrastal jako najglubszy w szczepie, wiec musial sie dowartosciowac, wstrzyknac sobie cos w dupe, obwiesic sie lancuchem, wyrwac najbardziej umalowana lale (wg niego najladniejsza bo ma najwiecej tapety), kupic sobie BMW, zeby mogl jadac 220 przez miasto spogladac na frajer i nieudacznikow ktorzy tak nie moga. Zalosne... Mam takich w wiosce i sam nie wiem co mam zrobic jak slucham czegos takiego to sam nie wiem czy sie smiac czy plakac.
    tacy ludzie kupuja bejki, bo kojarzy sie to z ta czarna beja z ktorej wysiada 3 lysych i rowalaja cale balety, potem wsadzaja kogos do bagaznika i odjezdzaja. a taki lysy debil chcialby budzic wlasnie taki respekt.

Podobne wątki

  1. Mocne drgania samochodu
    Utworzone przez Vasili w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2015, 19:05
  2. mocne dymienie 1,9 16v
    Utworzone przez mirostaw w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-10-2013, 07:09
  3. [159] Mocne kopcenie z rur.....
    Utworzone przez Jarek72 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-04-2012, 08:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory