Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 148

Temat: Mocne serduszko do Alfy

  1. #91

  2. #92
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    a ja nie wiem jak byl temat to powiedzialem co mysle

  3. #93
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Chyba cie robi OT... :mrgreen:

  4. #94
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    JacekK beje to pewnie ciekawe auta, wnioskujac po tym jakie jest zalozenie marki. Ale w zyciu nie chcilabym byc kojarzony z gosciem ktory podjezdza pod dysktoeke i mowi do bramkarza - ja nie place bo mam BMW
    To nie wypowiedz staryka tylko goscia ktory organizowal imprezy drum and bassowe w szczecinie
    Gosc wyrastal jako najglubszy w szczepie, wiec musial sie dowartosciowac, wstrzyknac sobie cos w dupe, obwiesic sie lancuchem, wyrwac najbardziej umalowana lale (wg niego najladniejsza bo ma najwiecej tapety), kupic sobie BMW, zeby mogl jadac 220 przez miasto spogladac na frajer i nieudacznikow ktorzy tak nie moga. Zalosne... Mam takich w wiosce i sam nie wiem co mam zrobic jak slucham czegos takiego to sam nie wiem czy sie smiac czy plakac.
    tacy ludzie kupuja bejki, bo kojarzy sie to z ta czarna beja z ktorej wysiada 3 lysych i rowalaja cale balety, potem wsadzaja kogos do bagaznika i odjezdzaja. a taki lysy debil chcialby budzic wlasnie taki respekt.
    Hehe, no na pewno takie przypadki sa nagminne, ale ja caly czas powtarzam, ze coraz wiecej takich gangsta-lysoli widze w Alfach, z drugiej strony latwo jest odroznic normalnych uzytkownikow BMW od tych wszystkich co bardziej zakompleksionych lysolkow :wink: . Wiem, ze wiekszosc ludzi postrzega te auta i ich wlascicieli negatywnie, to byl zreszta moj koronny argument, dlaczego nawet nie myslalem o kupnie BMW - jak zaszaleje bmw to pewnie 90% ludzi dookola zmiesza mnie z blotem, ze niby dres i najlepiej by bylo sie od nich jak najszybciej oddalic. Inna sprawa, ze My, Alfisci 8) wiekszoscia nie jestesmy, swiat motoryzacyjny postrzegamy nieco glebiej i tez nieznosimy stereotypow, wiec czemu mielibysmy promowac taka postawe na forum.

    PS. To chyba trzeba by przeniesc na jakies inne forum :wink:

    Tuti
    U mnie bylo tak samo jak ktos proponowal mi Beje Ale skonczmy juz gadanie o bejach bo rzeczywiscie to moze smiesznie wygladac
    A co do lysych w Alfach to tez golilem sie na lyso, ale dlatego bo tak mi do twarzy, bo lysi jak juz gdzies wspomnialem to nie tylko gangsterzy ale tez np politycy Ale karku nie mam wiec nie mam darmowego wjazdu na dyskiteki

  5. #95

  6. #96
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Rafał wątpię = Bmw i Ferrari. Może coś znajdziesz tutaj www.italiaspeed.com
    1984 GTV6 3.2 24V

  7. #97
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    dzieki dzieki

    [ Dodano: 2006-05-28, 22:26 ]
    no i wyrwałem MAM V 8 32V kase wybuliłem jak cholera przez miesiąc bede jeżdził autobusem ale warto - jak pomyśle że bedzie w alfce to aż serducho kołacze - mam fizia no trudo inni lubią braz a ja dzwiek 200 kucy w 8 stajniach hihi Pozdrowionka!!!

  8. #98
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    :shock: Gratuluje to zrób jakieś fotki silnika :shock: :shock: w jakim jest stanie? masz wszystko? znaczy cały osprzęt silnika? pompe paliwową itpitp??

  9. #99
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    na razie tylko silnik i skrzynia a osprzet jedzie z itali- pdobno cała lancia bez silnika ale z komputerem i osprzetem bedzie ok 10 czerwca
    pytanie czy odpali ale i tak trza go najpierw rozebrac i na nowo złożyć to potrwa , ale jestem dobrej mysli i gram w totka - pozdrowionka!!

  10. #100
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    WOW :shock: :shock: :shock:
    Rafał dasz rade z przekładką do zlotu?? Jak tak to jestem pierwszy w kolejce do przejażdzki chociaż na miejscu pasażera........

Podobne wątki

  1. Mocne drgania samochodu
    Utworzone przez Vasili w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2015, 19:05
  2. mocne dymienie 1,9 16v
    Utworzone przez mirostaw w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-10-2013, 07:09
  3. [159] Mocne kopcenie z rur.....
    Utworzone przez Jarek72 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-04-2012, 08:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory