Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: [164]Kilka problemów z częściami

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar ANET
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    ALFA 164 SUPER 3.0V6 24V
    Postów
    2,442

    Domyślnie [164]Kilka problemów z częściami

    Wiesz co u mnie też jest nie wesoło z dostępem do części pewnych rzeczy już zupełnie nie ma nawet w ASO jestem zawiedziona na maksa.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar ANET
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    ALFA 164 SUPER 3.0V6 24V
    Postów
    2,442

    Domyślnie

    Masz super szkoda że moja bella jest bardziej problematyczna ale żeby nie było nie poddaję się bez walki!

    - - - Updated - - -

    Chodż jest cholernie nie równa!

  3. #3
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    z czym taka problematyczna?

    wszystko da się ogarnąć... pisz a Twoje działania będą wsparte
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Ja tam w 164 nie widzę nic problematycznego
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar ANET
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    ALFA 164 SUPER 3.0V6 24V
    Postów
    2,442

    Domyślnie

    To koledzy zdobądzcie dla mnie poduszkę skrzyni biegów,napinacz rozrządu,tulejki do górnego mocowania silnika i gumy na barany!

    - - - Updated - - -

    164 V6 24 V jeśli portrzebujecie numery części orginalnych lub zamienników proszę dajcie znać!

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    gumy na barany mam, w ciągu 4-5 dni u mnie, tulejke górnego mocowania ostanio sprzedałem rafałowi z naszego forum w europie jest jeszcze kilka sztuk, mam nawet używane w dobrym stanie, podaj vin na priv, a jutro porusze moje kontakty.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar ANET
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    ALFA 164 SUPER 3.0V6 24V
    Postów
    2,442

    Domyślnie

    Potrzebuję dwie tulejki do obudowy i tzw.korbowodu w fiacie nie dostępne w Impergumie we Włoszech rownież może są dostepne ale nie do mojego modelu.

    - - - Updated - - -

    To samo tyczy sie gum na barany,zdobyłam jedną i na ta chwile muszę się tym zadowolić,temat był przezemnie dobrze rozgryzany a nie chwaląc się też mam spore kontakty,tulejki i poduszka pójdą raczej do regeneracji.

    - - - Updated - - -

    To samo tyczy sie gum na barany,zdobyłam jedną i na ta chwile muszę się tym zadowolić,temat był przezemnie dobrze rozgryzany a nie chwaląc się też mam spore kontakty,tulejki i poduszka pójdą raczej do regeneracji.

    - - - Updated - - -

    Na razie bardzo dziękuje za pomoc,czas nagli auto nie może stać długo na warsztacie.

    - - - Updated - - -

    Na razie bardzo dziękuje za pomoc,czas nagli auto nie może stać długo na warsztacie.

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Gumy na barany są dostępne, bo kupowałem 3 tygodnie temu nie wiem czy wiesz ale to te same gumy co w nowszych silnikach 3.0 i 3.2 i zamawiasz po nich, a w eperze trzeba też potrafić spojrzeć na wymienność numerów z innymi modelami, poprostu trzeba się troszke znać na tych silnikach, znać ich różnice i podobieństwa wtedy wszystko jest proste jak drut.
    Tulejki do mocowania silnika są dostepne po dilerach, u nas w kraju ja kupiłem już ostatnią dla Rafała, ale jest we włoszech sporo, warunek: dzwonić do włoskiego dilera i po włosku sie z nim dogadać, ja moge dać namiar na takiego dilera.
    Tak więc z tak SPORYMI KONTAKTAMI powinnaś dać rade zdobyć przynajmniej gumy na barany, choć tu nie trzeba miec kontaktów bo zwykły pan Mietek z ulicy idzie i zamawia je w aso, nawet nie musi znać numerów katalogowych części bo zwykły człowiek w aso przy eperze z rozumem średnio rozgarniętego szympansa potrafi to zneleść i zamówić na zamówienie pilne (na następny dzień) bądz zamówienie normalne (na 4-ty dzień).
    Mam nadzieje że pomogłem.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar ANET
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    ALFA 164 SUPER 3.0V6 24V
    Postów
    2,442

    Domyślnie

    Kolego QBA mam nadzieje że ten szympans nie jest skierowany do mnie bo to że jestem kobietą nie świadczy że nie znam sie na motoryzacji i uwierz mi na słowo że moje kontakty są konkretne i tulejka o ktorej pisałam czyli 60507028 jest wycofana z produkcji już jakiś czas temu,nie neguje że może gdzieś tam jest na świecie wirtualnie czy fizycznie.

    - - - Updated - - -

    A co gum na baranach do mojej jest przewidziany numer 60576441 który również jest wycofany z produkcji i być może pasują one również od innych nowszych silników ale chciałam dokupić jednakowe o tym konkretnym numerze gdyz miałam takie dwie.

    - - - Updated - - -

    Ale wszystko zakończyło się pomyślnie zdobyłam i dopasowałam tulejki do mocowania i gumy na barany wystarczą te które mam.

    - - - Updated - - -

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim zainteresowanym za pomoc.

  10. #10
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANET Zobacz post

    A co gum na baranach do mojej jest przewidziany numer 60576441 który również jest wycofany z produkcji i być może pasują one również od innych nowszych silników ale chciałam dokupić jednakowe o tym konkretnym numerze gdyz miałam takie dwie.
    Anet - dowcip polega w tym, że te gumy mimo, ze mają inny numer są TAKIE SAME.
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

Podobne wątki

  1. [GTV] Kilka problemów
    Utworzone przez Wedżi w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 10:54
  2. Kilka pytań, kilka problemów.
    Utworzone przez redek83 w dziale GT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-11-2013, 14:18
  3. AF 156 1,8 TS Kilka problemów
    Utworzone przez lukas_name w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-10-2012, 20:44
  4. Kilka problemów i Kilka Pytań ALFA 147 1.6 TS
    Utworzone przez michasecp w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 20:48
  5. [164] Kilka problemów
    Utworzone przez krzyslikejazz w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 09:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory