Strona 15 z 33 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 324

Temat: Ciekawostki z aukcji do wzięcia 33/164

  1. #141
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    W tej chwili jest chyba jedna 164 V6 i jedna TS na sprzedaż, więc wybór jest mocno średni. W Szwajcarii jest tego trochę więcej (reszty UE nie rozpoznawałem) i tam średnia cena to 11-12 tysięcy franków Chyba, że QV to wtedy drugie tyle.

    Dla ciekawości powiem, że ta jedyna V6 w PL jest "sprowadzona ze Szwajcarii w idealnym stanie" i jest do wzięcia za 10000 PLN (2500 CHF). To teraz zastanów się, w jakim musiała być stanie jak ją wywozili ze Szwajcarii

  2. #142
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Italia
    Postów
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    W dobrym stanie bez wymaganych większych inwestycji, w zeszłym roku można było szacować mocno uśredniając ok. 10k zł. Po podwyżkach OC, myślę że cena pójdzie trochę w dół...
    Poza tym w tym modelu mamy pełen przekrój Busso (12V, tb, 24V), a to są dosyć różne w odbiorze silniki. Domyślam się, że chciałbyś 24V?
    10 k zł to wątpię żeby ktoś tyle dał w Polsce chyba, że naprawdę auto świeżo po wymianie rozrządu itp. oraz w idealnym stanie technicznym od przysłowiowego dziadka.
    90 % nie sprzedaje się za więcej jak 5-6 tyś zł.

  3. #143
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym dał 10k za 164 V6 (nawet za 2.0 TS) jeżeli byłaby w dobrym stanie. Nawet niekoniecznie po wymianie rozrządu - po prostu w dobrym stanie technicznym. Takim do jazdy na co dzień. Jeszcze bym dorzucił butelkę dobrej wódeczki w podziękowaniu jakby mi ktoś 164 w świetnym stanie zechciał sprzedać za takie grosze

  4. #144
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Znam 164 w bardzo dobrym stanie z silnikiem 24v i automatyczną skrzynią biegów. Jako ciekawostka - silnik jest przeszczepiony ze 166 więc ma lepszy napęd pompy oleju niż 164 24v. Cena jeśli dobrze pamiętam przekraczała lekko 10000PLN. Srebrna, dobrze wyposażona ;-)
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  5. #145
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Wiem która Wrocław o ile dobrze pamiętam.


    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    W tej chwili jest chyba jedna 164 V6 i jedna TS na sprzedaż, więc wybór jest mocno średni.
    Jest dużo więcej na sprzedaż, tylko ogłoszenia nie są odświeżane - choćby ta srebrna o której wspomniał Bimsky. Pojawiają się regularnie co jakiś czas, tego auta nie sprzedaje się od ręki.

  6. #146
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Łuków
    Auto
    Alfa Romeo 164 3,0 24 V 1994 ,164 3,0 V6 12v 1996,164 Q4 1994 rok
    Postów
    119

    Domyślnie

    Znam 164 w bardzo dobrym stanie z silnikiem 24v i automatyczną skrzynią biegów. Jako ciekawostka - silnik jest przeszczepiony ze 166 więc ma lepszy napęd pompy oleju niż 164 24v. Cena jeśli dobrze pamiętam przekraczała lekko 10000PLN. Srebrna, dobrze wyposażona ;-)

    była niedawno wystawiana chyba Wrocław. byla też czarna w niezłym stanie 3,0 v6 też WROCŁAW , startowała chyba od 13500 a ostatnie ogłoszenie była za 8900,więc promocja! Monitoruje rynek 164-ek od jakiś dziesięciu lat,coraz trudniej kupić dobre auto( jeżeli można ) ceny poszybowały do góry, zrównały się z pozostała europą. Co jakiś czas pojawia się coś ciekawego np kolega Rafał sprzedawał Q4, z tego co wiem ma jeszcze dwie V 6 24v na sprzedaż.
    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Ja bym dał 10k za 164 V6 (nawet za 2.0 TS) jeżeli byłaby w dobrym stanie. Nawet niekoniecznie po wymianie rozrządu - po prostu w dobrym stanie technicznym. Takim do jazdy na co dzień. Jeszcze bym dorzucił butelkę dobrej wódeczki w podziękowaniu jakby mi ktoś 164 w świetnym stanie zechciał sprzedać za takie grosze
    wydaje mi się że nikt u nas raczej nie zapłaci takich pieniędzy! dopiero za jakiś czas!Mam 3-y 164-ki z czego dwie w naprawdę dobrym stanie na wiosnę zmuszony jestem coś sprzedać,więc się orjętuj

  7. #147
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie uwagi.
    Może kiedyś Seraf znowu zechce sprzedać konkretną sztukę ze swego garażu?

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    Poza tym w tym modelu mamy pełen przekrój Busso (12V, tb, 24V), a to są dosyć różne w odbiorze silniki. Domyślam się, że chciałbyś 24V?
    Raczej tak, ale tylko "raczej".

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał malymariusz Zobacz post
    Mam 3-y 164-ki z czego dwie w naprawdę dobrym stanie na wiosnę zmuszony jestem coś sprzedać,więc się orjętuj
    Jak będzie coś na rzeczy, to wyślij mi proszę info na mejla: kazimierzmrowka@gmail.com
    Ustawię się w kolejce za Jersey'em.

  8. #148
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Jest dużo więcej na sprzedaż, tylko ogłoszenia nie są odświeżane - choćby ta srebrna o której wspomniał Bimsky. Pojawiają się regularnie co jakiś czas, tego auta nie sprzedaje się od ręki.
    Nie śledzę aż tak rynku 164. Zerknąłem co jest na gratce, oto i olx.

    Poza tym w tym modelu mamy pełen przekrój Busso (12V, tb, 24V), a to są dosyć różne w odbiorze silniki. Domyślam się, że chciałbyś 24V?
    Ja celuję w Superkę, najlepiej 12v, ale wybrzydzać nie będę. Generalnie 164 bez poduszek powietrznych odpada - to ma być wóz do jazdy na co dzień i ich brak by mnie uwierał w szczękę

    wydaje mi się że nikt u nas raczej nie zapłaci takich pieniędzy! dopiero za jakiś czas!Mam 3-y 164-ki z czego dwie w naprawdę dobrym stanie na wiosnę zmuszony jestem coś sprzedać,więc się orjętuj
    Będziesz sprzedawać to daj znać. Na PW, albo maila: jerzy.jablonski@hotmail.com
    Ja pewnie dopiero pod koniec lutego będę miał czas żeby zacząć się oglądać za czymś do zastąpienia obecnej Paskudy więc akurat się wiosna zacznie

  9. #149
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Italia
    Postów
    493

    Domyślnie

    Na chwilę obecną nie chcę nic sprzedawać
    Mam V6 12V z 2 poduszkami, a na co dzień jeżdżę TS z 1 poduszką i nie narzekam
    Poza tym kto by chciał mieć 164 ze złotymi listwami toż to tylko kłopot hehe

  10. #150
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Ja czasami daje poprowadzić znajomym i wtedy siedzę na miejscu pasażera. Jestem mocno przywiązany do pomysłu poduszki pasażera

Podobne wątki

  1. Ciekawostki z aukcji do wzięcia
    Utworzone przez aquarius01 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4256
    Ostatni post / autor: 02-09-2021, 10:41
  2. [164] 164Q4 do wzięcia
    Utworzone przez Yacek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30-01-2021, 14:56
  3. Ciekawostki z aukcji do wzięcia...
    Utworzone przez Konrad156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-11-2012, 17:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory