Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [164] AR 164 3.0 24v z Allegro.

  1. #1
    Gierap
    Gość

    Domyślnie [164] AR 164 3.0 24v z Allegro.

    http://www.allegro.pl/item346376015_..._235km_v6.html

    Jestem zainteresowany tą 164, ale dosyć daleko mam aby jechać i obejrzeć to, może coś ze zdjęć ktoś może wywnioskować, wg. właściciela wszystko OK, silnik jeździ na syntetyku, chociaż przebieg już konkretny, jak myślicie warto jechać oglądać :?:

  2. #2
    ViP Romeo Avatar peteja_43
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    AR 166 2.4JTD 2001r.
    Postów
    583

    Domyślnie

    Ja ci nie doradze ale musisz uwazać na zdjęcia są ludzie co ładnie umią ulepszać zdjęcia takie autko trzeba zobaczyć na własne oczy <hello>
    powodzenia

  3. #3
    Joseph
    Gość

    Domyślnie

    Cena nie duża wiec może i warto ją obejrzec choc za niska na auto w bdobrym stanie.
    Pewnie pare rzeczy bedzie do zrobienia.
    Napewno po zakupie powinienes wymienic olej filtry i rozrzad a to juz troche kosztuje jak auto jezdzi po naszych drogach to pewnie i zawiecha pozostawia wiele do życzenia, ale tu koszty nie sa tak wysokie.
    200 000 km nalatane, HAK używany raz w roku :?:

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Tomek G.
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    AR 156 2.5 V6 blue cosmo
    Postów
    142

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joseph
    HAK używany raz w roku :?:
    Całkiem prawdopodobne, u ojca w lagunie mieliśmy hak, który służył właśnie do tego, aby raz do roku zatargać przyczepę kempingową do Łeby i z powrotem. To, że ktoś ma hak nie znaczy od razu ze non stop targał materiały budowlane :wink:
    Sama alfa z pewnością wymaga dokładnego przyjrzenia sie jej (chociażby ze względu na spory staż na naszych polskich drogach), ale gdyby było mnie stać na jej utrzymanie to długo bym sie nad zakupem nie zastanawiał
    Timeline: Nissan Sunny Y10 2.0d->Alfa Romeo 156 2.5 V6->Ford Focus mk2fl 1.8 TDCI->Lexus IS200 + Fiat 126p elx

  5. #5
    Gierap
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za rady.
    Wiem dobrze, że trzeba jej się dokładnie przyjrzeć i tego się najbardziej obawiam, bo dopiero wchodzę w świat AR i nie wiem czy moja wiedza dotycząca 164 jest wystarczająca aby w razie czego wychwycić jakąś poważną usterkę.
    Co do ceny to poprzednio cena była sporo wyższa bo 7500zł, skąd taka obniżka nie wiem, możliwe że coś sprzedający chce ukryć, lub nikłe zainteresowanie autem, bo jednak sprzedać w chwili obecnej Alfe z 3 litrową V6, bez lpg jest zapewne ciężko, większości ludzi nie stać na jej utrzymanie, reszta która mogła by nabyć samochód zapewne woli BMW od AR, bo jednak za AR ciągnie się opinia często psującej i drogiej w naprawie.

    EDIT:
    A może jest ktoś z Legnicy lub okolic kto byłby chętny i miał chwilę czasu żeby pomóc przy zakupie,cenne rady zawsze w cenie a co 3 głowy( bo zazwyczaj z ojcem oglądam samochody) to nie jedna, może miałby chwilę aby wybrać przede mną obejrzeć tą AR :?: Miejscowość to Prochowice, 16 km od Legnicy, ok. 55 od Wrocławia.

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar OO__V__OO
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Krapkowice/Opole
    Auto
    307 CC
    Postów
    296

    Domyślnie

    cos mi za tania

Podobne wątki

  1. 159 TI z allegro
    Utworzone przez alces1 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 15:40
  2. 155 Q4 na allegro
    Utworzone przez Mdx w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-04-2010, 12:14
  3. 75-ka na allegro...
    Utworzone przez pjetja w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 20:46
  4. [156] z allegro?
    Utworzone przez AlfaFAN w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-07-2009, 21:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory