Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: [147] Jakie budżetowe radio z USB zamiast seryjnego?

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    tanie z usb - Kenwood KMM-100.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RafalskiJ
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Oleśnica
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 16V
    Postów
    86

    Domyślnie

    Ja mam Kenwood KMM-120 i jak za takie pieniądze to daje radę. Plusem jest spora możliwość ustawienia dzwieku

    Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Woland83
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Malanów
    Auto
    Alfa Romeo 156 TS 2.0L '99 selespeed 155KM Grigio Chiaro met.
    Postów
    1,118

    Domyślnie

    A co myslicie o tym , niewiele drozsze a za to z wyswietlaczem dobrym. http://www.peiying.pl/radio_samochodowe/py_9348

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    syf. tania chińska tandeta, nic nie warta.

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RafalskiJ
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Oleśnica
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 16V
    Postów
    86

    Domyślnie

    Radio ma dawać dźwięk a nie obraz

    Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd
    Postów
    61

    Domyślnie

    Peiying to Chińczyk z trochę lepszą reklamą i nic więcej. Kiedyś miałem głośniki i grały gorzej od fabrycznych w Fieście z 96 roku.

    Dla mnie Kenwood odpada bo ma zdalne sterowanie cyfrowe a nie rezystancyjne jak jest w Alfie. Nie będę kupował adaptera za 150 czy 200 żeby móc sterować z kierownicy radiem, które kosztuje tyle co adapter. Z tego co wiem to z JVC jest podobnie

    Cytat Napisał cuoreventi Zobacz post
    Foldery opisujesz CD01. CD02, CD03...,CD10 - łącznie 10 folderów a w każdym może być aż 100 plików mp3.
    Czyli sam sobie już odpowiedziałem wcześniej. Znalezienie jakiegoś utworu wśród 100 w jednym folderze może przyprawić o lekki skok ciśnienia.

    Czy wiecie że seryjne radio w alfie ma możliwość wyprowadzenia wejścia AUX?

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Przemyśl
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD
    Postów
    61

    Domyślnie

    Witam a coś więcej co do jakiego modelu i jak tp zrobić ?

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilen Zobacz post
    Peiying to Chińczyk z trochę lepszą reklamą i nic więcej. Kiedyś miałem głośniki i grały gorzej od fabrycznych w Fieście z 96 roku.

    Dla mnie Kenwood odpada bo ma zdalne sterowanie cyfrowe a nie rezystancyjne jak jest w Alfie. Nie będę kupował adaptera za 150 czy 200 żeby móc sterować z kierownicy radiem, które kosztuje tyle co adapter. Z tego co wiem to z JVC jest podobnie


    Czyli sam sobie już odpowiedziałem wcześniej. Znalezienie jakiegoś utworu wśród 100 w jednym folderze może przyprawić o lekki skok ciśnienia.

    Czy wiecie że seryjne radio w alfie ma możliwość wyprowadzenia wejścia AUX?
    Żadnego radia nieoryginalnego nie podłączysz pod sterowanie z kierownicy bez adaptera. Tak widzę, że szukasz dziury w całym. Przecież mając np 10 folderów z 20 plikami w każdym już masz 200 utworów, do których dostęp jest dużo szybszy niż na CD.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 07-09-2014 o 09:59

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd
    Postów
    61

    Domyślnie

    Dalej mnie to nie przekonuje do wydania 250zł na zmieniarkę bo za tyle samo kupię radio które się łatwiej obsługuje i muzykę na usb wrzucam jak leci a nie grupuje w jakieś dziwne foldery.

    Próbowałeś podłączyć jakieś nieoryginalne radio do sterowania z kierownicy? Wiesz jak to działa? A wiesz jak jest sterowane radio Blaupunkt nieoryginalne? Podpowiem, że bardzo podobnie do oryginalnego z Alfy tylko rezystancje delikatnie się różnią. Sony, Philips i kilka innych mają podobnie. Wszędzie tam gdzie jest sterowanie analogowe/rezystancyjne jest możliwość podłączenia bez adaptera sterowania z kierownicy w Alfie. Dla tego właśnie pytałem o radio Blaupunkt.

    Jeśli chodzi o wyjście aux to w seryjnym radiu na pinie 18 w żółtej kostce jest masa, 19-lewy kanał, 20-prawy kanał. Radio przełącza się w tryb zmieniarki po zwarciu ze sobą pinów 13 i 14. Zamiast zmieniarki podpinamy do wejścia aux dowolne źródło dźwięku i przełączamy przyciskiem SRC na radiu zamiast na CD to pojawia się na wyświetlaczu CHANGER. Działa, sprawdzałem.

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Tak się składa, że miałem co najmniej 4 radia nieoryginalne w moich dotychczasowych alfach i każde wymagało adaptera. Skoro Blaupunkt i Philips wykonywały radia do AR to chyba logiczne, że sterowanie działa lub może działać na podobnej zasadzie. Tylko, że obecnego Blaupunkta z USB to ja bym nie chciał za dopłatą a Philipsa za jeszcze większą... Inna sprawa, że NIE będą one działać bez przeróbek, kombinowania z rozbieraniem kostek, szukaniem schematów itd. Jeśli adapter można kupić za 80-120 zł to jaki sens dłubać i kombinować jeśli jest się "Kowalskim" bez tajemnej wiedzy, jaką niektórzy posiedli?
    Ciężko Ci dogodzić a pytasz o radio budżetowe, więc cudów tam nie ma co szukać. Najpierw piszesz, że znalezienie utworu wśród około 100 innych to problem a potem Ci nie pasuje, że np Yatour dzieli je na foldery...

Podobne wątki

  1. radio zamiast ICS
    Utworzone przez tomaz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 25-04-2019, 09:37
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. inne radio zamiast oryginalnego
    Utworzone przez miki1464 w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 12:39
  4. Inne radio zamiast ICS
    Utworzone przez w012 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 22:24
  5. radio zamiast ICS
    Utworzone przez tomaz w dziale 166
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 17-05-2009, 22:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory