Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: [147] Jakie budżetowe radio z USB zamiast seryjnego?

  1. #31
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd
    Postów
    61

    Domyślnie

    Ja akurat jestem z tych "kombinatorów" którzy potrafią sami przełożyć piny we wtyczkach w radiu i skorzystać z wiedzy innych diagnozując samemu samochód zamiast płacić słone pieniądze ze przejściówki do radia i wizyty w serwisach.
    Dobrze wiem że diagnostyka KKLem jest skuteczna (oczywiście jak się dobrze interpretuje wyniki) ale są wygodniejsze metody i jednocześnie dużo droższe. Tak samo jest z podłączeniem sterowania do radia. Możesz sobie sam coś wykombinować prawie za darmo albo płacić za przejściówki. Przecież to wszystko ludzie wymyślili więc jest szansa że jak ktoś się na tym zna to też to ogarnie.

    Ja już skończyłem dyskusję bo dalsze jej ciągnięcie nie ma sensu. Czekam na ripostę ale nie odpowiem na nią bo nie mam nic więcej do powiedzenia.

    No chyba że jednak zaproponujecie mi radio które spełnia moje wymagania z pierwszego postu. Nie bardzo się znam na jakości car audio więc dla tego zapytałem co będzie grało lepiej niż seria.
    Dzięki Belfer za propozycję. Jeśli jest to radio będzie grało lepiej niż seryjne to właśnie o takie propozycje mi chodziło. Co prawda Pioneera nie podepnę sam bez adaptera ale razem zmieszczę się w budżecie.
    A czy są adaptery przez które będzie działał też oryginalny wyświetlacz na liczniku? To chyba idzie przez szynę CAN więc nie taka prosta sprawa żeby komputer nie wariował.

  2. #32
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilen Zobacz post
    A czy są adaptery przez które będzie działał też oryginalny wyświetlacz na liczniku? To chyba idzie przez szynę CAN więc nie taka prosta sprawa żeby komputer nie wariował.
    Cytat Napisał kamilen Zobacz post
    Przecież to wszystko ludzie wymyślili więc jest szansa że jak ktoś się na tym zna to też to ogarnie.
    działaj :-)
    zapłacę za efekty








  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd
    Postów
    61

    Domyślnie

    Bocian nie podpuszczaj bo jeszcze mi się uda i dopiero będzie niektórym głupio. :-)
    Tak pytam czy już ktoś to opracował czy jeszcze nikomu się nie chciało. Moje możliwości to raczej przerasta ale i tak jeszcze zgłębię temat tak dla świętego spokoju.

  4. #34
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Nie zebym podpuszczal
    Ale...
    Chyba nie dasz rady :p








Podobne wątki

  1. radio zamiast ICS
    Utworzone przez tomaz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 25-04-2019, 09:37
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. inne radio zamiast oryginalnego
    Utworzone przez miki1464 w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 12:39
  4. Inne radio zamiast ICS
    Utworzone przez w012 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 22:24
  5. radio zamiast ICS
    Utworzone przez tomaz w dziale 166
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 17-05-2009, 22:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory