Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Bose

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie Bose

    Witam!

    Mam pytanie co do systemu bose w mojej Alfie. Dzisiaj zaciekawił mnie subwoofer umieszczony w półce za tylnymi siedzeniami. Sa tam dwie maskownice: prawa dmucha i podskakuje aż miło, pod nią w bagazniku widać kratkę = jest głośnik (no bo i gra ostro). lewa: jest maskownica ale w porównaniu do prawego to "nic" tam nie gra.. Czy jest to subwoofer złożony z jednego głośnika bass reflex (prawy) a lewy jest zamknięty przez to ma mniejsze wychylenia i praktycznie nie gra, czy po prostu jest maskownica żeby było coś z lewej i prawej? Może mam spalony głośnik w lewej stronie.. :/


  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ducrider
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Brema
    Auto
    159 1.9 16V ;156 2.4 20V sold,159 Tbi,GT QV 170 HP
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qki Zobacz post
    Witam!

    Mam pytanie co do systemu bose w mojej Alfie. Dzisiaj zaciekawił mnie subwoofer umieszczony w półce za tylnymi siedzeniami. Sa tam dwie maskownice: prawa dmucha i podskakuje aż miło, pod nią w bagazniku widać kratkę = jest głośnik (no bo i gra ostro). lewa: jest maskownica ale w porównaniu do prawego to "nic" tam nie gra.. Czy jest to subwoofer złożony z jednego głośnika bass reflex (prawy) a lewy jest zamknięty przez to ma mniejsze wychylenia i praktycznie nie gra, czy po prostu jest maskownica żeby było coś z lewej i prawej? Może mam spalony głośnik w lewej stronie.. :/
    Cze , ja w swojej 156 SW mam tylko jeden subwoofer po lewej stronie w bagażniku oczywiście i ten gra

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Ja mam w półce niby dwa głośniki niskotonowe i zastanawia mnie czy to tak ma być że w sumie tylko jeden gra..


  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ducrider
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Brema
    Auto
    159 1.9 16V ;156 2.4 20V sold,159 Tbi,GT QV 170 HP
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qki Zobacz post
    Ja mam w półce niby dwa głośniki niskotonowe i zastanawia mnie czy to tak ma być że w sumie tylko jeden gra..
    Co mogę dodać ze w przednich drzwiach(przy klamce) gdzie mieści się napis Bose u mnie były atrapy zawsze mnie ciekawiło dlaczego stamtąd nie wydaje się żaden dźwięk dopiero po rozbiórce ojasnialem .

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Nie no ja mam tam tweetery z napisem BOSE i "tłiczą" na prawdę bo widać różnicę jak je się zatka ręką bądź przyłoży ucho


  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ducrider
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Brema
    Auto
    159 1.9 16V ;156 2.4 20V sold,159 Tbi,GT QV 170 HP
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qki Zobacz post
    Nie no ja mam tam tweetery z napisem BOSE i "tłiczą" na prawdę bo widać różnicę jak je się zatka ręką bądź przyłoży ucho
    U mnie te Tweetery siedziały w dolnych głośnikach tzn w tej wersji Alf

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Lancer, Giulia quadrifoglio
    Postów
    1,256

    Domyślnie

    ja takze mam przy klamkach i se gwizdaja, prewde mowiac dziwne te alfy bo co egzemplarz to inaczej, u znajomego tez zaslepki, u dziewczyny przy glosnikach.

  8. #8
    emac156
    Gość

    Domyślnie

    Ducrider mam pytanko czy rozbierałeś swojego sub'a? konkretnie miałbym prośbę żebyś zrobił foto jak wygląda jak jest zamocowany, ksztalt pokrywy i foto kabla którym doprowadzony jest sygnał. Generalnie dokumentacje fotograficzną o ile to mozliwe of course. Chciałbym jakis basik wrzucić do mojej Belli ale taki w miarę dyskretny czyli coś "na kszałt oryginału. pozdrawiam i z gory dziekuje

  9. #9
    ViP Rowerzysta Avatar jazzu
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR 156 SW 1.8 TS (2001)
    Postów
    380

    Domyślnie

    Też był bym wdzięczny za takie fotki, a co do twiterów (przy klamkach)to w bose są puste, jest tylko logo bose. Siedzą w głośnikach na dole drzwi.
    I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem...

  10. #10
    Gabor
    Gość

    Domyślnie

    woofer w bagażniku jest tylko po lewej stronie

Podobne wątki

  1. 147 Bose
    Utworzone przez czosnek1802 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 22:32
  2. Bose do 147
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 19:16
  3. Bose
    Utworzone przez polkop w dziale 147
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 20:09
  4. Bose 147
    Utworzone przez cinek911 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2011, 20:24
  5. co do Bose?
    Utworzone przez szymiii w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 22:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory