Strona 22 z 37 PierwszyPierwszy ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 361

Temat: [156] glosniki

  1. #211
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    ja ostatnio miałem do czynienia z czymś takim jak Audio System MX165, i którymiś ESX - oba za podobne pieniądze, oba grają w sposób, którego mało kto oczekuje - basu za dużo nie ma, preferują natomiast środek i górę - ale i oba zestaw pod samym radiem(Audio System pod tanim Kenwoodem, ESX pod Sony). a które klamoty lubię? tego nie powiem, bo marki nie słucham, wiem tylko czego unikać ale ja zawsze bardziej ceniłem sobie jakość dźwięku niż łubudubu...

  2. #212
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Alfa Romeo 159 ti
    Postów
    38

    Domyślnie

    ale ja zawsze bardziej ceniłem sobie jakość dźwięku niż łubudubu...[/QUOTE]

    Ja też ale zaczynałem słabo, tanie radio kenwood, kolumienki satelity jbl pod wzmakiem reklamówką i tuba jbl pod wzmakiem reklamówką. Bas dudniący że tragedia ale dwie ulice dalej było słychać dudnienie Ech to były czasy
    Gdy pierwszy raz odwiedziłem porządny salon car audio to mało nie pokłuciłem się z kierownikiem że przecież jbl to najlepsza firma na świecie i zapytałem co to za firma rockford fosgate To było w 1999r. Był naprawdę wyrozumiały bo mnie nie wyśmiał, pogadał i gdy zapodał mi stinga na całym najwyższym zestawie rockforda to oniemiałem z wrażenia. Cała nocka nieprzespana i na drugi dzień byłem o 10tej z kasą po radio rf 8220

    pozdro

  3. #213
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156 SW 1.8 TS '01
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cześć,

    Mam pytanie. Ile będę potrzebował mat STP 75x50 do wygłuszenia pary przednich drzwi?

  4. #214
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    156 SW JTDm 2004
    Postów
    76

    Domyślnie

    Jaką max. głębokość montażu mogą mieć głośniki drzwi przednich, aby nie było problemów z późniejszym otwieraniem szyb? 40, 50, 60 mm?

  5. #215
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    ar
    Postów
    26

    Domyślnie

    Witam jaki polecicie sprzęt na przód i tył , bez wzmacniacza bo nie chce mi się bawić z tymi wszystkimi kablami. Radio Jvc , ale planuje wymienić na Alpine z wersji CDA

  6. #216
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar bullik1
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Brzechów / Kielce
    Auto
    Była - Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD 85kW/115KM 2002r.
    Postów
    488

    Domyślnie

    Brak dźwięku po stronie pasażera, przód i tył. Nagłośnienie Bosa. Działa tylko lewa strona i subufer. Gdzie szukać problemu?
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 8V 115 KM - była
    Jest Zafira 2.0 OPC 192KM

  7. #217
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mario595
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Była Alfa Romeo 156SW Ti, jest Ford S-Max
    Postów
    329

    Domyślnie

    spalona końcówka mocy lub nie styka przewód od nagłośnienia.

  8. #218
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    44

    Question Zakup nowych głośników + radio do mojej Alfy

    Witam kolegów z forum.
    Czytam forum na temat montażu nagłośnienia w Waszych Alfach i widzę, że ilu użytkowników tyle opinii.

    Chciałbym w swojej Alfie 156 SW wymienić radio na nowe plus 4 głośniki w drzwiach. Nie oczekuje bóg wie jakiego dobrego zestawu ale żeby miało to ręce i nogi.

    Mój budżet to około 1500 zł plus minus coś można dorzucić.

    Jeśli byście byli tak mili i podpowiedzieli mi co kupić to byłbym ogromnie wdzięczny. Dość dużo podróżuje i uwielbiam słuchać głośno muzyki w swojej Alfie lecz seryjne radio i głośniki tej możliwości nie dają.
    Chodzi mi dokładnie o propozycję radia, głośników oraz powiedzcie mi czy jest sens wrzucać wzmacniacz (jeśli tak to jaki), i czy można zostawić te seryjne gwizdki czy też do wymiany idą.

    Wcześniej miałem Alfę 156 SW 1,9 JTD i tam był system BOSE, który fajnie grał w aktualnej niestety tego systemu nie mam.

    Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

    Pozdrawiam, Mariusz.
    Ostatnio edytowane przez mlody85 ; 17-01-2015 o 17:27

  9. #219
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał mlody85 Zobacz post
    Witam kolegów z forum.
    Czytam forum na temat montażu nagłośnienia w Waszych Alfach i widzę, że ilu użytkowników tyle opinii.

    Chciałbym w swojej Alfie 156 SW wymienić radio na nowe plus 4 głośniki w drzwiach. Nie oczekuje bóg wie jakiego dobrego zestawu ale żeby miało to ręce i nogi.

    Mój budżet to około 1500 zł plus minus coś można dorzucić.

    Jeśli byście byli tak mili i podpowiedzieli mi co kupić to byłbym ogromnie wdzięczny. Dość dużo podróżuje i uwielbiam słuchać głośno muzyki w swojej Alfie lecz seryjne radio i głośniki tej możliwości nie dają.
    Chodzi mi dokładnie o propozycję radia, głośników oraz powiedzcie mi czy jest sens wrzucać wzmacniacz (jeśli tak to jaki), i czy można zostawić te seryjne gwizdki czy też do wymiany idą.

    Wcześniej miałem Alfę 156 SW 1,9 JTD i tam był system BOSE, który fajnie grał w aktualnej niestety tego systemu nie mam.

    Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

    Pozdrawiam, Mariusz.
    Zależy czego oczekujesz. Masz do dyspozycji baardzo dużo pieniędzy. Ja zainwestowałem jedynie w 4 szt głośników Phonocar + tweetery magnat + radio JVC i mnie w zupełności wystarcza. Bez wzmaka. Okleiłem 4 szt drzwi matami bitumicznymi + przy okazji robienia blachy wyciszyłem grubym i świeżutkim filcem całą podłogę. Jest mega wytłumione. Koszt: ok 650zł.

    Jeśli ma byc Ciebie słychać z odległosci 50m, to na pewno będziesz musiał dodatkowo zainwestować we wzmacniacz i zapewne tubę...Jak pisałem, zależy czego oczekujesz...

    Wszystko co seryjne poza Bose oczywiście od razu do kosza, bo fabryczne głośniki są z tektury. Jeśli chodzi o wzmacniacz dobrym rozwiązaniem będzie nawet kilkuletnia używka z górnej półki typu Blaupunkt czy Pioneer.

  10. #220
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    Zależy czego oczekujesz. Masz do dyspozycji baardzo dużo pieniędzy. Ja zainwestowałem jedynie w 4 szt głośników Phonocar + tweetery magnat + radio JVC i mnie w zupełności wystarcza. Bez wzmaka. Okleiłem 4 szt drzwi matami bitumicznymi + przy okazji robienia blachy wyciszyłem grubym i świeżutkim filcem całą podłogę. Jest mega wytłumione. Koszt: ok 650zł.

    Jeśli ma byc Ciebie słychać z odległosci 50m, to na pewno będziesz musiał dodatkowo zainwestować we wzmacniacz i zapewne tubę...Jak pisałem, zależy czego oczekujesz...

    Wszystko co seryjne poza Bose oczywiście od razu do kosza, bo fabryczne głośniki są z tektury. Jeśli chodzi o wzmacniacz dobrym rozwiązaniem będzie nawet kilkuletnia używka z górnej półki typu Blaupunkt czy Pioneer.
    Nie chodzi mi o to aby słychać mnie było z 50 czy więcej metrów. Nie chce inwestować w car audio dla szpanu tylko dla swojej przyjemności.
    Najbardziej mi zależy na wyraźnym, czystym dźwięku nie patrząc na to czy radio będzie ustawione na minimum czy na max-a.

Podobne wątki

  1. [166] Glosniki
    Utworzone przez Załatwiacz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 25-01-2023, 21:45
  2. Jakie Glosniki
    Utworzone przez RudolfH w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 17:25
  3. [156] glosniki
    Utworzone przez moreeek w dziale 156
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 24-08-2009, 21:35
  4. Glosniki i Player
    Utworzone przez Mientas2 w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 17:48
  5. Glosniki przednie 156
    Utworzone przez kilu w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-10-2007, 07:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory