Strona 13 z 37 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 361

Temat: [156] glosniki

  1. #121
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    WM
    Auto
    156
    Postów
    154

    Domyślnie

    Szczerze to bym wolał max 200zl wydać....

    Kiedyś bawiłem się w CA(miałem na przodzie PB ES-6C,ale nie mam miejsca na wzmacniacz). A te oryginalne grają tragicznie i chce trochę podnieść jakość odsłuchu....

  2. #122
    Użytkownik Ogier Avatar MrCryway
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 156 2,4 JTD
    Postów
    166

    Domyślnie

    w tej cenie upolujesz już jakiś zestawik odseparowany magnata, mac audio, phonocar a jeśli dołożysz 30zł to i PB .

  3. #123
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    WM
    Auto
    156
    Postów
    154

    Domyślnie

    Hmm.
    Za 180zl mam do kupienia nowego PB S-6C. Ale powiem, że pod radiem gra jeszcze gorzej jak seria...

  4. #124
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar bieniak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Elbląg
    Auto
    rosso 156 98r 1,8TS:)
    Postów
    120

    Domyślnie

    ja osobiście mam zestaw diora 1702 ze zwrotnicami
    2 midbasy 2 wysokie tony do tego zwrotnica
    wszystko zasilone wzmacniaczem pyle milenia
    według mnie bardzo fajnie i przyjemnie gra
    ale te głośniki na radiu grają średnio na wzmacniaczu dużo lepiej
    a no i wygłuszone drzwi
    z tego co zakładałem u innych to wiem że pod radiem fajnie gra Helix DB 6.2 i hertz odseparowany

  5. #125
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    WM
    Auto
    156
    Postów
    154

    Domyślnie

    Dokładnie, też bym sie skusil na Diorki.Ale nie mam miejsca na wzmacniacz. I nie chce mi sie znowu ciągnąć wszystkich kabli.
    Co do Helixa,to mialem kiedys te jeszcze niebieskie.Grają fajnie, ale coś graklo mi w nich niskich tonow...

  6. #126
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 2.5 V6 190HP 1999, 159 1.9jtdM 150KM 2006
    Postów
    1,317

    Domyślnie

    Witajcie, szukam zestawu na przód + czegoś na tył, żeby rozsądnie to grało pod radiem (sony xplod u mnie). Wygłuszone drzwi matami od wewnątrz i od zewnątrz (pod tapicerką). Tapicerka dodatkowo potraktowana włókniną.

  7. #127
    Użytkownik Ogier Avatar MrCryway
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 156 2,4 JTD
    Postów
    166

    Domyślnie

    Koledzy pod radiem niestety ale fajerwerków nigdy nie będzie. Wszystko zagra bardzo podobnie. Czy to będzie Hertz czy Helix. Jedyne co może uratować głośnik przy graniu pod samym radiem to jego efektywność. Im większa tym lepiej bo głośnik nie potrzebuje dużej mocy to przetworzenia dźwięku przy większych głośnościach.

  8. #128
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    WM
    Auto
    156
    Postów
    154

    Domyślnie

    Ja cudów nie wymagam, żeby to chociaż grało jak poliftowy zestaw w Vectrze B.
    Bo te oryginalne są wyjątkowo kiepskie...

  9. #129
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar eRBe
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Fiat Stilo 3D 1.8
    Postów
    211

    Domyślnie

    Cytat Napisał dcfan Zobacz post
    Witajcie, szukam zestawu na przód + czegoś na tył, żeby rozsądnie to grało pod radiem (sony xplod u mnie). Wygłuszone drzwi matami od wewnątrz i od zewnątrz (pod tapicerką). Tapicerka dodatkowo potraktowana włókniną.
    Jaki masz budżet? Pod samo radio tak jak kolega MrCryway napisał fajerwerków nie osiągniesz. Ja osobiście polecałbym Helixy - miałem okazję ich odsłuchać pod samym radiem i naprawdę grało to nieźle biorąc pod uwagę brak wzmacniacza i wygłuszenia. Zamiast ładować głośniki na tył i wydawać dodatkowe pieniądze może lepiej zainwestować w mały wzmacniacz? Moim zdaniem lepiej byś na tym wyszedł. Dawno temu u siebie w samochodzie miałem zestaw odseparowany GMS pod samo radio i takiego rozwiązania nie polecam - bardzo szybko zaczęły "harczeć".

  10. #130
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 2.5 V6 190HP 1999, 159 1.9jtdM 150KM 2006
    Postów
    1,317

    Domyślnie

    Cytat Napisał eRBe Zobacz post
    Jaki masz budżet? Pod samo radio tak jak kolega MrCryway napisał fajerwerków nie osiągniesz. Ja osobiście polecałbym Helixy - miałem okazję ich odsłuchać pod samym radiem i naprawdę grało to nieźle biorąc pod uwagę brak wzmacniacza i wygłuszenia. Zamiast ładować głośniki na tył i wydawać dodatkowe pieniądze może lepiej zainwestować w mały wzmacniacz? Moim zdaniem lepiej byś na tym wyszedł. Dawno temu u siebie w samochodzie miałem zestaw odseparowany GMS pod samo radio i takiego rozwiązania nie polecam - bardzo szybko zaczęły "harczeć".
    Budżet jakiś tam jest, nie wymagam cudów od fabrycznego audio. Wyciszam drzwi i podłogę głównie dlatego, żeby mieć ciszej w środku, a przy okazji zamontować chcę lepsze głośniki, niż są fabryczne papiery. Kolega w swojej 156 ma wyciszone drzwi przód i tył bez podłogi i jest niebo a ziema. Przód ma zestaw odseparowany midbasy na dole i gwizdki w fabrycznych miejsach i w tylnych drzwiach woofery cięte zwrotnicami - gra to ja na moje wymagania nawet za dobrze. Nie słucham głośno, słucham tak żeby słyszeć no ale chciałbym mieć trochę dołu też podczas jazdy przy mniejszych głośnościach.

    Tył chcę dlatego, że nie lubię dźwięku tylko z przodu mieć, dla mnie to brzmi nienaturalnie. Docelowo chciałbym też na tylne drzwi dać gwizdki, ale to plan znacznie późniejszy.

Podobne wątki

  1. [166] Glosniki
    Utworzone przez Załatwiacz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 25-01-2023, 21:45
  2. Jakie Glosniki
    Utworzone przez RudolfH w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 17:25
  3. [156] glosniki
    Utworzone przez moreeek w dziale 156
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 24-08-2009, 21:35
  4. Glosniki i Player
    Utworzone przez Mientas2 w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 17:48
  5. Glosniki przednie 156
    Utworzone przez kilu w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-10-2007, 07:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory