Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 361

Temat: [156] glosniki

  1. #61
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał grendziol Zobacz post
    a tak naprawdę to wymiana fabrycznych głośników na zestaw za ok.200zł napewno pomoże, temu co je sprzedaje
    Chyba już zapomniałeś jak wyglądają fabryczne głośniki w 156: cienka papierowa membrana, powiedziałbym że jak pergamin, szkielet z giętkiego plastiku, że cały głośnik można 1 ręką złożyć i do tego magnes malutki, że głosnik mi na wietrze się chwiał jak na dachu auta na chwilę położyłem.

    Wymiana nawet na coś takiego jest warta świeczki:
    Pioneer TS-G1749 - Porównanie ofert i cen w sklepach internetowych
    zagra to duuużo lepiej, jest nowe i na gwarancji, 4szt za 240zł, chyba nieźle.

    Chociaż ja jak obserwator737 radzi upolowałem pionki dużo lepsze
    używane serii TS-E za połowę powyższej ceny.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  2. #62
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Rzeszów/Irl.
    Auto
    159 1.9 jtdm 16v 2007
    Postów
    122

    Domyślnie

    A ja założyłem kiedyś boshmany evo65 i grały gorzej niż te oryginalne papiery ale w corsie mojej żony grają dużo lepiej- dlaczego? Brak basu załatwiłem subem aktywnym ale chciałbym coś lepszego na przód-pod radio.

  3. #63
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    witam!!!ja już po zabiegu,głośniki wraz z dystansami zamontowane!
    poszło całkiem gładko,porobiłem sporo zdjęć więc postaram się wrzucić jakiegoś manuala.
    to są te głośniki:
    HI-ENDOWY system KICX - ICQ 6.2 za 1/2 ceny (617009176) - Aukcje internetowe Allegro
    jestem bardzo zadowolony z efektów mojej pracy,wszystko przeszło moje oczekiwania.różnica jest kolosalna w brzmieniu.
    dzięki dystansom basu przybyło drugie tyle,głośniki schodzą bardzo niziutko bez niepotrzebnych wibracji.zyskała też na jakości scena dźwiękowa.

    dodatkowo wytłumiłem matami boczki drzwi (kieszeń szczególnie bo bardzo brzęczała)
    muszę jescze poprawić montaż twetterów gdyż za bardzo wystają,ale to już taka kosmetyka.

    poniżej kilka fotek:
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcia-0008 [].jpg
Wyświetleń:	1574
Rozmiar:	70.5 KB
ID:	5670   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcia-0005 [].jpg
Wyświetleń:	507
Rozmiar:	70.7 KB
ID:	5673  


    moja druga ulubienica...

  4. #64
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    brawo za rozsądne wydawanie kasy , każdemu tłumaczę że czasami warto się rozejrzeć za czymś w okazyjnej cenie

    różnica na pewno jest ogromna

    życzę miłych odsłuchów

  5. #65
    ViP Pirat drogowy Avatar szamacz
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR GT 1.9 jtd
    Postów
    261

    Domyślnie

    To i ja podłącze się do wątku. Ostatnio podczas wymiany radia zauważyłem że nie gra mi jeden tweeter (zauważył to speco co mi montował radio). Jako że tweetery mam seryjne, a wszystkie inne głośniki powymieniałem, zastanawiam się na zmianą także głośników wysokotonowych. Po wyjęciu ich jednak, okazuje się że są przymocowane chyba na stałe do tych plastików przy klamce :/ Próbował ktoś je wyjąć??
    To co się liczy w życiu to szybkie dziewczyny i piękne samochody...

    AR 156 2.0 TS - była i jest dalej w rodzinie
    AR GT 1.9 jtd powered by Rperformance

  6. #66
    pollo89
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał szamacz Zobacz post
    To i ja podłącze się do wątku. Ostatnio podczas wymiany radia zauważyłem że nie gra mi jeden tweeter (zauważył to speco co mi montował radio). Jako że tweetery mam seryjne, a wszystkie inne głośniki powymieniałem, zastanawiam się na zmianą także głośników wysokotonowych. Po wyjęciu ich jednak, okazuje się że są przymocowane chyba na stałe do tych plastików przy klamce :/ Próbował ktoś je wyjąć??

    Ja je wymienialem jak robilem glośniki z przodu, spokojnie da się to wyciągnąc tylko trzeba się troche pobawic - w sensie jak juz wyciągniesz ten cały plastik na którym opiera sie klamka to delikatnie kręc tweeterem(nie pamiętam w którą stronę) a wtedy się odblokuje i wyjdzie.

  7. #67
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marcino20
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    DDZ
    Auto
    AR 159 1.9 JTD 16V
    Postów
    376

    Domyślnie

    Wzmacniacz dodałeś o tego? Basik da się odczuć w wibracjach? pytam bo zamówiłem Helixy dzisiaj mam dostać w weekend zakładam i ciekawy jestem jak będą grać bez wzmaka narazie, a te Twoje widze porównywalne lub nawet lepsze są.

  8. #68
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcino20 Zobacz post
    Wzmacniacz dodałeś o tego? Basik da się odczuć w wibracjach? pytam bo zamówiłem Helixy dzisiaj mam dostać w weekend zakładam i ciekawy jestem jak będą grać bez wzmaka narazie, a te Twoje widze porównywalne lub nawet lepsze są.
    Jak już je zamontujesz, to nie omieszkaj napisać jak się sprawują, bo sam się nad nimi zastanawiam, póki co mam seryjne audio. I podaj jeszcze który to model wybrałeś
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #69
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marcino20
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    DDZ
    Auto
    AR 159 1.9 JTD 16V
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Jak już je zamontujesz, to nie omieszkaj napisać jak się sprawują, bo sam się nad nimi zastanawiam, póki co mam seryjne audio. I podaj jeszcze który to model wybrałeś
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    Właśnie dotarły chyba idę za chwilkę już działać, wygłuszać drzwiczki i zakładać model DB 62.1 jak okażą się fajne to na tył zamawiam zaraz troszeczkę slabsze DB 6.1 do kompletu aby 4 z tej samej firmy były

  10. #70
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    witam!!!widzę że temacik rozkwita dalej,to fajnie.
    jakby ktoś miał problem z montażem twetterów to ja podrzucam swój sposób.

    często tak jest że wymiary twetterów ni e pokrywają się z fabrycznymi mocowaniami w oprawce,podobnie było w moim przypadku.moje twetery są dosyć pokaźnych rozmiarów i nie da się ich rozmontować więc musiałem dostosować do nich oprawkę,twttery umocowałem kropelką.

    opis pomijam gdyż wszystko jest doskonale widoczne,poniżej zdjęcia z tej operacji:


    moja druga ulubienica...

Podobne wątki

  1. [166] Glosniki
    Utworzone przez Załatwiacz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 25-01-2023, 21:45
  2. Jakie Glosniki
    Utworzone przez RudolfH w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 17:25
  3. [156] glosniki
    Utworzone przez moreeek w dziale 156
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 24-08-2009, 21:35
  4. Glosniki i Player
    Utworzone przez Mientas2 w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 17:48
  5. Glosniki przednie 156
    Utworzone przez kilu w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-10-2007, 07:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory