Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Dodatkowy wzmacniacz

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147FL 1.9 jtd 16v
    Postów
    193

    Domyślnie Dodatkowy wzmacniacz

    Witam.
    Nabyłem ostatnio za malutką cene subwoofer hertza i tak właśnie od tego co powinno być na końcu montowane zaczynam swoje pierwsze poczynania z CA w mojej alfie, ale cena była okazyjna więc nie mogłem przeoczyć okazji. W dalszych planach zajme sie wygłuszeniem, zmianą głośników itp itd lecz narazie chcę dokupić wzmacniacz i zamontować go razem ze skrzynią w bagażniku. W domu na półce leży radyjko jvc kd g301 i ono też narazie będzie zamontowane w alfie. Przechodząc do sedna mam pytanie czy można a jak tak to jak podłączyć dwa wzmacniacze (oryginalny od pakietu bose by zasilal glosniki przednie i drugi od skrzyni) pod jedno nie standardowe radyjko? Czy może lepiej zasilic glosniczki w drzwiach samym radjem?

  2. #2
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM DISTINCTIVE +
    Postów
    157

    Domyślnie

    Nie wiem jak dokładnie rozwiązany jest Bose w Alfie, ale ogólnie jeśli masz wzmacniacz w tzw. głośnikach seryjnych to nie wymaga on dodatkowego podłączenia pod nowe radio. Podpinasz kość Z sygnałem głośnikowym do nowego radia dokładni tak samo jak w ori, natomiast wzmacniacz który Ty dokładasz pod suba wpinasz pod wyjście suba w radiu chinchami. Na początek zabawy można iść w takie rozwiązania, jednak ja ze swojego doświadczenia nie polecam takich podłączeń bo ciężko jest to ze sobą zestroić (chyba że w BOSE będzie inaczej ).

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147FL 1.9 jtd 16v
    Postów
    193

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarBi Zobacz post
    Nie wiem jak dokładnie rozwiązany jest Bose w Alfie, ale ogólnie jeśli masz wzmacniacz w tzw. głośnikach seryjnych to nie wymaga on dodatkowego podłączenia pod nowe radio. Podpinasz kość Z sygnałem głośnikowym do nowego radia dokładni tak samo jak w ori, natomiast wzmacniacz który Ty dokładasz pod suba wpinasz pod wyjście suba w radiu chinchami. Na początek zabawy można iść w takie rozwiązania, jednak ja ze swojego doświadczenia nie polecam takich podłączeń bo ciężko jest to ze sobą zestroić (chyba że w BOSE będzie inaczej ).
    Już to rozkminiłem, ale mimo wszystko dzięki Ci za odpowiedź
    Wiem wiem, sam subwoofer 750Watt w bagażniku, a reszta seria trochę wsią zalatuje, ale to tylko na początek z czasem będzie zrobione wygłuszenie później zrobię przód, a tylne głośniki będą odłączone.

Podobne wątki

  1. [159] dodatkowy grzejnik PTC do diesla
    Utworzone przez slawek986 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-01-2016, 14:14
  2. AR 159 sedan Dodatkowy Wzmacniacz i Subwoofer
    Utworzone przez Dacex w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-01-2015, 23:39
  3. Dodatkowy zestaw głośnomówiący
    Utworzone przez BREITLING w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 21:29
  4. seria mp3 plus wzmacniacz/2din wzmacniacz plus adapter
    Utworzone przez adriano1987 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 19:40
  5. Dodatkowy alarm,
    Utworzone przez mattom w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 19:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory