Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: [GT] Stacja multi 2din ACS-8901 dedykowana

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Spider_AJ
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa GT II 1.9
    Postów
    33

    Domyślnie [GT] Stacja multi 2din ACS-8901 dedykowana

    Witam, czy któryś z kolegów miał mozliwość, posiada, stacje multimedialna ACS-8901.147 dedykowaną do 147-mek (czyli do GT tez powinna byc ok)

    link: audiocarshop.pl/pl/p/Radio-dedykowane-Alfa-Romeo-147-Android-4.4.4-CPU-4x1.6GHz-Ram-1GHz-Dysk-16GB-GPS-Ekran-HD-MultiTouch-OBD2-DVR-DVBT-BT-Kam/151

    Cena wydaje sie koszmarna ale z drugiej strony jeśli ma być jak pisze sprzedawca całkowicie zintegrowana z autem tak jak fabryczny blaupunkt moze warto?
    Nie rozumiem tylko czemu skoro jest dedykowana to nie ma od razu panelu pasującego do wystroju i kolorystyki Alf 147/GT jak chinczyki z Aliexpress
    (aliexpress.com/popular/alfa-147-radio.html)
    których to jest wyglada jedyna zaleta bo tam radio nie ma nawet RDsu z tego co widac na prezentacjach.
    A moze jakies inne propozycje radia 2 DIN do GT, w rozsądnej cenie które da sie ładnie wkomponować w panel środkowy. Zalezy mi bardzo na utrzymaniu jak najbardziej "fabrycznego" wygladu wiec czarne wystające z ramek na kilka cm radia odpadają. Czerwone podświetlenie klawiszy, mozliwość zmiany tapet i motywu na czerwony to podstawa.
    Jestem totalnym laikiem jesli chodzi o Car Audio, zasadniczo fabryczne (tak nielubiane przez audio maniaków) BOSE mnie osobiscie wystarcza jesli chodzi o dźwieki w aucie. Brakuje mi jednak nowoczesnych bajerów BT, kamery cofania, navi itp.
    Wszelkie sugestie mile widziane.

  2. #2
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Bo to taki dedyk - nie widzę modułu Can w tym radiu więc nie wiem jak to się ma integrować z systemami auta. To raz a dwa pytanie na co CI ta integracja w GT aż tyle tego nie ma - sterowanie z kierownicy podłączysz do tego radia. Reszta i tak wyświetla się na zegarach auta.
    IMO kup ramke do 147 oklej/pomaluj ją tak żeby pasowała do wnętrza i wybierz sobie takie radio 2 din jakie Ci pasuje.

Podobne wątki

  1. [GTV] Dedykowana sonda lambda do 2.0 TS
    Utworzone przez sybir w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 11:25
  2. Konkurs Alfaholików - Losowanie Multi Multi.
    Utworzone przez DieselJTD w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 20:39
  3. Multi-Di@g
    Utworzone przez Reason w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-06-2009, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory