Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Oryginalne radio +usb??

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 sw
    Postów
    34

    Domyślnie Oryginalne radio +usb??

    Czesc! Zanim mnie zlinczujecie - tak szukalem informacji, ale jedyne znalezione posty byly sprzed 6 lat. Mam nadzieje ze w tym czasie cos sie zmienilo. Jestem wlascicielem 156 z 2002 roku. W aucie jest fabryczne audio ktore w zupelnosci mi wystarcza. Problem w tym, ze nie dziala CD a nie chce wymieniac tego radia. Czy znacie moze jakis sensowny patent jak podlaczyc urzadzenie dzieki ktoremi moglbym odtwarzac muzyke z karty pamieci/pendrive? Nie chcialbym szpecic deski radiem z innej parafii a niestety nie udalo mi sie znalesc osoby ktora chcialaby naprawic odtwarzacz. Uciekaja jak sie dowiaduja ze to kodowane radio.

    Oczywiscie chodzi mi o jakies rozwiazanie bez zbednego kombinowania i w rozsadnej cenie. Wolalbym odtwarzac z jakiegos nosnika niz naprawiac CD
    Ostatnio edytowane przez goro1825 ; 27-11-2016 o 23:37

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    W-w
    Auto
    Była: 145 1,9JTD '99, Jest: 156 1,9JTD '03/04 115KM
    Postów
    284

    Domyślnie

    Co powiesz na emulator zmianiarki? Yatour lub cokolwiek innego.
    Koszt chyba wciąż ~250 (kupowałem kilka miesięcy temu).
    Prościej bez kombinowania się nie da - podłączasz i działa. samo urządzenie można upchnąć w schowku dla łatwego dostepu do usb/karty/minijacka - jakieś 8/10/1.5 cm wielkości).
    Ostatnio ktoś nawet w dziale sprzedaży wystawiał.
    Ale jeśli nie chcesz zachować sterowania z kierownicy (o ile masz) to jednak zastanów się nad wymianą radia. zyskasz na jakości dzwięku chociaż.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 sw
    Postów
    34

    Domyślnie

    Wlasnie 2 glowne powody dla ktorych nie chce zmieniac radia to sterowanie z kierownicy i wyglad. Piekne to radio nie jest ale pasuje do calosci.

    Dzieki za podpowiedz

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Nowy Sącz/Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9JTD 85kW
    Postów
    311

    Domyślnie

    Cytat Napisał goro1825 Zobacz post
    Czesc! Zanim mnie zlinczujecie - tak szukalem informacji, ale jedyne znalezione posty byly sprzed 6 lat. Mam nadzieje ze w tym czasie cos sie zmienilo. Jestem wlascicielem 156 z 2002 roku. W aucie jest fabryczne audio ktore w zupelnosci mi wystarcza. Problem w tym, ze nie dziala CD a nie chce wymieniac tego radia. Czy znacie moze jakis sensowny patent jak podlaczyc urzadzenie dzieki ktoremi moglbym odtwarzac muzyke z karty pamieci/pendrive? Nie chcialbym szpecic deski radiem z innej parafii a niestety nie udalo mi sie znalesc osoby ktora chcialaby naprawic odtwarzacz. Uciekaja jak sie dowiaduja ze to kodowane radio.

    Oczywiscie chodzi mi o jakies rozwiazanie bez zbednego kombinowania i w rozsadnej cenie. Wolalbym odtwarzac z jakiegos nosnika niz naprawiac CD
    Nie opłaca się naprawiać radia, zależy co padło. Najlepszy sposób to kupić nowe radio na allegro pewnie kupi coś za 100-150 zł. Dokładnie nie wiem bo nie patrzyłem za tym. Ostatnio kupiłem cyfrową zmieniarkę za 260 zł i super na tym gra. Radio bezproblemowo wykrywa jako zmieniarkę. Wymiana radia jest bez sensu bo i tak za dobre radio trzeba dać około 250zł żeby końcówki mocy miały w miarę dobrą wydajność rzędu 60-70 wat w rmsie. Do tego jeszcze adapter za około 150 zł aby sterowanie z kierownicy było. Także albo rozglądnąć się za radiem albo zmieniarka do tego

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 sw
    Postów
    34

    Domyślnie

    Kupilem zmieniarke podpinana do radia z yatour i szczerze polecam. Fajnie wszystko dziala, sterowanie z radia i kierownicy normalnie jakby to byla plyta i nawet nie trzeba dlugo czekac az sie wczyta. Zaciela mi sie 2 razy w ciagu pol roku ale przelaczylem na radio, spowtotem na zmieniarke i wszystko dziala. 250 zl z tego co pamietam a najtrudniejsze w montazu wyciagniecie radia ^^ polecam

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    A jaki problem sterować kierą nie oryginalne radio ?

Podobne wątki

  1. [156] oryginalne radio
    Utworzone przez kenobi w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 01-02-2014, 15:51
  2. oryginalne radio cd
    Utworzone przez hubus18xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 14:42
  3. [146] Oryginalne radio. Radio zintegrowane ze schowkiem
    Utworzone przez Tomakt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-09-2012, 21:56
  4. Oryginalne Radio, a sterowanie z kierownicy. Radio CB
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-05-2010, 23:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory