Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [156] Fabryczne radio pytanie.

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar shadow_156
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147
    Postów
    67

    Domyślnie [156] Fabryczne radio pytanie.

    Czy do przed liftowej 156 wypuszczali tylko poniższe radio ??
    Czy były jeszcze jakieś egzemplarze np z CD po za opcją z navi?
    I czy jest wśród nas jakiś magik który pokierowałby mnie jak z wersji na kasetę wyprowadzić aux?


  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar yerbamateo
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 156 1.8TS, Spider 939
    Postów
    27

    Domyślnie

    Ha! Mialem takie, ten model to Alpine 932. Mozesz miec aux podpinajac sie do zmieniarki na cd, sprobuje odszukac jakies rysunki. U siebie mialem zmieniarke i po prostu wstawilem przelacznik.
    Oprocz tego, afaik, byla opcja radia z telefonem. Tyle z dedykowanych. Byl tez Clarion z ramka, jesli chciales CD.
    //M.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar shadow_156
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147
    Postów
    67

    Domyślnie

    A powiedz mi samo brzmienie i moc tego radia jest taka w miarę ? Tuner fm ładnie ściąga fale ?

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar yerbamateo
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 156 1.8TS, Spider 939
    Postów
    27

    Domyślnie

    No, moja 156 juz cieszy nowego wlasciciela od roku, a pamiec zawodna i pamietamy tylko pozytywy
    Ale radio to solidne Alpine, tunerek bez zarzutu, wzmacniacz bardzo ok. Sporo zainwestowalem czasu i uwagi w wytlumienie drzwi, glosniki rowniez Alpine, wiec bylo bardzo OK.

    To radio pamietam bylo jakos masakrycznie drogie oryginalnie w 2000 roku, ja sam najpierw mialem Clariona...

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar shadow_156
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147
    Postów
    67

    Domyślnie

    Ja obecnie mam Pioneer DEH-2220UB, jeszcze z tych solidniejszych nie plastikowych pionków. Ale korci mnie założyć seryjne radio i wypuścić z niego auxa chyba że udało by się pod zmieniarkę podłączyć jakiś emulator na usb to już w ogóle. O wygłuszeniu też myślałem bo plastiki w drzwiach 156-tki lubią lubią denerwować jakieś maty zakładałeś?

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar yerbamateo
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 156 1.8TS, Spider 939
    Postów
    27

    Domyślnie

    Wygluszalem 156 w 2003, wiec juz chwila. Wtedy maty bitumiczne, gabka z jajek etc. Pewnie juz splynelo i zdechlo.
    Ostatnio wygluszalem w spiderze, uzywalem kompletu mat z bitmat na popularnym serwisie aukcyjnym. Rewelacja, samoprzylepny butyl, fajny w ukladaniu, plus pianka na plastiki, efekt calosci swietny. Nie tylko do grania, dzwiek zamykanych drzwi tez przyjemniejszy
    W 156 warto tez przeczyscic zlacze w drzwiach, gdzie biegna kable do glosnikow. Puszczanie oddzielnych kabli dla mnie bylo zbyt pod gorke.
    //M.

Podobne wątki

  1. Radio fabryczne i aux
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 22-07-2023, 21:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory