Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Multimedialne radio - GT

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie Multimedialne radio - GT

    Czesc,
    Nosze sie z zamiarem wymiany radia w mojej GT na takie:
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6735061078

    Myslalem tez nad zmieniarka yatour, ale wpadlem na taka aukcje i takie radio z navi bardziej mnie zainteresowalo.. Chcialbym zeby to jakos w miare dobrze wygladalo i zeby przez to radio nie pogorszyla sie jakosc dzwieku (audio bose). Ktos z Was ma takie radio lub inne, lepsze? Czy bedzie wspolgralo z przyciskami na kiero?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Spider_AJ
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa GT II 1.9
    Postów
    33

    Domyślnie

    Yatour podłaczony do fabrycznego i schowany pod popielniczką a mikrofon w lampce nad lusterkiem daje świetnie rade, ja jeszcze mam przerobioną nakładke na andro do tel
    Car Launcher, (wrzucałem post o tym na forum) telefon pasuje jak ulał po otwarciu popielniczki. Osobiście jesli miałbym wydać 1300,- to kupił bym GMS 6707 lub nieco droższy 6751, bardziej pasuje wyglądem i podświetleniem do GT. Choć i tak zawsze bedzie widac ze nie jest to fabryczny sprzęt. Chinczycy robia takie stacje z panelem idealnie wkomponowanym w deske, niestety soft wyglada makabrycznie, mysle, ze dało by sie tam troche "porozrabiać" bo to na winCE i dopasować wygląd do Alfy, a jak to gra to nie wiem, przykładowe odtwarzacze z ali: https://pl.aliexpress.com/wholesale?...xt=alfa+gt+dvd
    Ostatnio edytowane przez Spider_AJ ; 11-07-2017 o 08:03

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR GT 1.9 JTD
    Postów
    1

    Domyślnie

    Pozwolę się podpiąć do wątku z moim pytaniem.

    Szukam do GT radia najlepiej z Androidem, GPS, bluetooth i koniecznie z kamerą cofania. Możecie coś konkretnego polecić? Mogą być propozycje zarówno z polskich sklepów jak i z AliExpress.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Ja kupiłem Pioneera DA 120 za ok. 1700 zł, jestem zadowolony, tylko musisz mieć do niego co podłączyć (telefon, bo inaczej będziesz bez navi, itp.). Ja podłączam iPhona, ale można też Androida poprzez MirrorLink lub kabel MHL (sprawdź czy Twój telefon to obsługuje). Jakość dźwięku super, sprawnie działa, nowoczesny wygląd (zarówno radia jak i interfejsu), aplikacje i mapy masz w najnowszej wersji (tak jak na telefonie). Szkoda by mi było wydawać 1300 zł na chińczyka.

    Już nie mówię tylko o samym radiu i jakości dźwięku, ale największa chyba poprawa jest w samym zestawie głośnomówiącym. Mikrofon w zestawie z radiem jest nieporównywalnie lepszy od standardowego, moi rozmówcy mówią, że lepiej mnie słychać przez zestaw głośnomówiący niż przez telefon (Huawei P9, z iPhonem nie porównywałem). Ponadto w radiu możesz mieć uruchomioną nawigację z komunikatami na głośnikach, i rozmówna tych komunikatów z nawigacji w ogóle nie słyszy.
    Ostatnio edytowane przez khazar ; 18-08-2017 o 10:10

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam, co byście powiedzieli o takim radiu? Ktoś miał, albo widział jak to działa na żywo? Nie chce wyrzucić 600 zł w błoto.

    htt p://allegr o.pl/radio- 2din-dvd-usb-sd-bluet ooth-alfa-romeo- 147-gt-i6713542109.html

    spacja w linku ponieważ strona mi blokuje dodanie postu.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spider_AJ Zobacz post
    Chinczycy robia takie stacje z panelem idealnie wkomponowanym w deske, niestety soft wyglada makabrycznie, mysle, ze dało by sie tam troche "porozrabiać" bo to na winCE i dopasować wygląd do Alfy, a jak to gra to nie wiem
    Sama stacja gra bardzo przyzwoicie - poza tunerem oczywiście
    W jaki sposób można by coś zmienić w wyglądzie tego softu? Zainteresowałeś mnie tym tematem

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Spider_AJ
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa GT II 1.9
    Postów
    33

    Domyślnie

    No zwyczajnie pogrzebać w plikach, podmienić obrazki, tła, kolory zapewne ustawione są w jakimś pliku .ini kwestia tylko dostania się do softu, a to da się zrobić w winCE przez umieszczenie
    odpowiedniego pliku na karcie pamięci i wpakowanie jej do portu map nawigacji.

Podobne wątki

  1. [159] Polecacie centrum multimedialne zamiast radia z aliexpress?
    Utworzone przez pawelcosh w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-06-2017, 18:34
  2. [159] Wymiana fabrycznego radia Cd na Navi/Multimedialne
    Utworzone przez wikos159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-04-2016, 12:11
  3. [159] urządzenie multimedialne ( radio, navi, telefon)
    Utworzone przez SuchaR w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-04-2015, 08:56
  4. Alfa Romeo Mito Bluetooth? Multimedialne radio? Albo dodatek?
    Utworzone przez Maxiuu w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-01-2015, 15:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory