Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Vordon 869bt vs fabryczne

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    14

    Domyślnie Vordon 869bt vs fabryczne

    Hej, własnie co odebrałem auto od elektromechnika i jestem zawiedziony, czy to normalne, ze radio Vordona 869bt ( wiem, ze Chinskie gowno ) gra gorzej od fabrycznego? bass charczy i jakby mocy brakowało. Funkcja loudness to juz wgl porażka chcialem ją wylączyc i aktywowac funkcji subwoofer ale ta z kolei sie nie uruchamia czy to moze byc spowodowane przeróbkami w subwooferze? elektromechanik mowił ze jakies przeniesienie mocy na glosniki bedzie musial zrobic. Cudów sie po takim Chinskim gownie nie spodziewałem ale zeby grało gorzej niz fabryczne to juz sie lekko załamałem, czy ja mam teraz dokupic do tego jakis wzmacniacz? czy cos moge z tym zrobic? Chce z rok, dwa posmigac na tym radiu a potem kupie jakieś porzadne, orginalne.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 170
    Postów
    23

    Domyślnie

    Niestety radia Vordon nie prezentują sobą jakości dźwięku. Zdecydowanie lepiej zagra fabryczne

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xyvin Zobacz post
    Hej, własnie co odebrałem auto od elektromechnika i jestem zawiedziony, czy to normalne, ze radio Vordona 869bt ( wiem, ze Chinskie gowno ) gra gorzej od fabrycznego? bass charczy i jakby mocy brakowało. Funkcja loudness to juz wgl porażka chcialem ją wylączyc i aktywowac funkcji subwoofer ale ta z kolei sie nie uruchamia czy to moze byc spowodowane przeróbkami w subwooferze? elektromechanik mowił ze jakies przeniesienie mocy na glosniki bedzie musial zrobic. Cudów sie po takim Chinskim gownie nie spodziewałem ale zeby grało gorzej niz fabryczne to juz sie lekko załamałem, czy ja mam teraz dokupic do tego jakis wzmacniacz? czy cos moge z tym zrobic? Chce z rok, dwa posmigac na tym radiu a potem kupie jakieś porzadne, orginalne.
    Pozdrawiam
    specu zrobił lipę jakby spiął głośniki z radia a z bose zostawił suba byłoby ok ale tak czy siak bose to szmelc

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    14

    Domyślnie

    Za bardzo sie nie znam na car audio ale wydawało mi się, że bose pięknie gra :p ale wracając do tematu, jak podepnie wszystko tak jak napisałeś, to będzie mi ten vordon gral jak fabryczne bose czy w sumie dźwięk i tak będzie gorszy? Narazie nie mam wiekszych funduszy na sprzęt a w srode ide do elektromechanika i zastanawiam sie jeszcze co z tym radiem zrobić.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Bose to tylko słabe jakościowo głośniki i słaby piecyk, ale fakt trzasków i pogorszenia jakości nawet z kiepskiego radia to błąd montażowy, jak elektryk nie daje rady to kup adapter skoro on nie umie obejsć bose.
    Ja mam chińskie radio i gra dużo lepiej od Bose ale i tak jakości to nie słyszę Może jak zmienie furtki

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    14

    Domyślnie

    No własnie z adapterem przynioslem to radio do zrobienia. Wyczytałem, ze ten adapter bedzie potrzebny do sterowania z kierwonicy, a skonczylo sie na tym ze podlaczyl radio bez adaptera bo nie bylo takiej potrzeby, tylko wykorzystał okablowanie. Ja moze pokaze jak to wyglada, moze ktos z was mial taki przypadek i bedzie cos wiedział.
    file:///C:/Users/PC/Desktop/28537652_1668804809847639_1744187677_n.jpg
    file:///C:/Users/PC/Desktop/28537135_1668804876514299_370977273_n.jpg

    Właczyłem muzyke, otworzyłem bagaznik i subwoofer wyglądał na aktywny mimo tego, ze po uruchomieniu tej funcji w radio vordon, nic sie nie dzieje. Jezeli to faktycznie problem z połączeniem to bede goscia atakował pod ten temat a wiadomo nie chce zeby mnie za duzo naciagnał bo widział, ze niewiele wiem.

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Nie z radia nie masz kontroli nad subem bose, sterowanie z kiery też raczej bez adaptera tylko rezystor ale charczenie to może być efekt zbyt wysokiego sygnału wejścia do wzmaka bose i to może być lepiej jak do bose pójdzie sygnał z RCA radia.

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    14

    Domyślnie

    Okej, czyli zasugerowac, ze sygnal dochodzacy do wzmacniacza moze byc za wysoki i lepiej gdyby sygnał szedl z Radia.
    W srode bede z gosciem rozmawiał, jezeli sie dogadamy i postara sie naprawic to połaczenie i nie bedzie mi grało jak powinno (chociazby jak fabryczne) to zamienie na tego bose i dam sobie spokoj.
    Wielkie dzieki za pomoc, bardzo mi pomogles

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    niech spróbuje dać sygnał z rca vordona na piec bose

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    14

    Domyślnie

    Oki, jak juz bede po spotkaniu, to napisze tutaj co elektromechanik zastosowal

Podobne wątki

  1. Radio Vordon - Podłączenie
    Utworzone przez Xyvin w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-02-2018, 10:15
  2. [159] Podłączenie radia vordon ht-869v2 problem z zasilaniem
    Utworzone przez juro8191 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-08-2017, 20:20
  3. RDS - fabryczne radio
    Utworzone przez piotr19922 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2016, 20:03
  4. fabryczne progi
    Utworzone przez soniak89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 10:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory