Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: kod oryginalnego radia

  1. #1
    groszekk
    Gość

    Domyślnie kod oryginalnego radia

    WITAM
    własnie zmieniłem akumulator i jak sie okazało muszę wpisać kod do radia. teraz pytanie gdzie ja go znajdę?? gdzieś w dokumentach z salonu powinny być czy są w samochodzie gdzieś ukryte?? PILNIE potrzebuje POMOCY!!

  2. #2
    zaszary
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Mam tak samo. Słyszałem że ten kod zapisany jest gdzieś na naklejce z boku obudowy radia, ale jak go wyjąć??

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Jaki byłby sens kodowania radia, skoro kod drukowano by na obudowie?! Kod zawsze jest załączony do książki AR Audio. Powinien być na karcie papierowej, ale w niektórych rocznikach był też w formie naklejki w instrukcji obsługi Audio. Pytasz o sposób wyjęcia radia, a nie piszesz który to model i nawet w jakim aucie. Podejrzewam, że masz na myśli AR 156 (choć w opisie masz też Citroena) i skoro 2002' to pewnie po FL wnętrza. Jeśli tak, to w radiu są 4 dziury w rogach i w nie musisz wsunąć oryginalny klucz, albo gwoździe, lub coś podobnego. Odchylając te np gwoździe na boki odblokowujesz radio i wysuwasz z kieszeni. Jeśli masz inne radio, to napisz jakie.

  4. #4
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    na boku radia jest nr który wpisujesz tu : http://www.radio-code.lt/index.php?a...t&catId=46&n=1 ( po odnalezieniu swojego radia i zalogowaniu - jak nie masz konta to się zarejestruj )
    po wpisaniu tego nr z naklejki z boku radia masz kod :-)

    a jak masz wszystkie kwity z salonu to i kod od radia powinien być

  5. #5
    zaszary
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie. Okazało się, że w papierach jest ten kod i wszystko jest ok. Natomiast odnośnie tej naklejki... spotkałem się już w innych radiach, że kod był na naklejce z boku obudowy...

  6. #6
    michi 156
    Gość

    Domyślnie

    Ta stronka zajebista sprawa zadziałało mi bez problemu a do wyjęcia radia polecam gwoździ bo wkłady z długopisu były za grube

  7. #7
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał michi 156 Zobacz post
    Ta stronka zajebista sprawa zadziałało mi bez problemu a do wyjęcia radia polecam gwoździ bo wkłady z długopisu były za grube

    michi - piana na grillu 14.02 i jestesmy kwita

  8. #8
    TITO291
    Gość

    Domyślnie kod do radia

    Cytat Napisał groszekk Zobacz post
    WITAM
    własnie zmieniłem akumulator i jak sie okazało muszę wpisać kod do radia. teraz pytanie gdzie ja go znajdę?? gdzieś w dokumentach z salonu powinny być czy są w samochodzie gdzieś ukryte?? PILNIE potrzebuje POMOCY!!
    WEJDZ NA STRONE POLSKA STREFA W RADYJKA TAM DADZA CI KODY
    POZDRAWIAM

  9. #9
    Obelix 70
    Gość

    Domyślnie

    Witam mam problem po wymianie akumulatora na wyswietlaczu radia mam cztery kreski,próbowałem na właczonej stacyjce i właczonym radiu przez godzine i nic brak napisu CODE .Otóż radio wyłacza się co 20min i jak mam właczyc go i odczekac godzine.Oczywiscie mam kod do swego radia ale nic po za tym.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar labomb
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    AR 156 SW 2,4 jtd Distinctive (2002)
    Postów
    44

    Domyślnie

    Ja na swoim radiu mam naklejkę z kodem wiec widocznie takie się zdarzały, chyba że makaron sobie przykleił

Podobne wątki

  1. Tuba do oryginalnego radia 156
    Utworzone przez rafalfa w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-01-2016, 15:23
  2. [159] Subwoofer do oryginalnego radia
    Utworzone przez Danielos80 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2014, 11:06
  3. wymiana oryginalnego radia na Sony
    Utworzone przez gras13 w dziale GT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 22:08
  4. [159] Głośniki do oryginalnego radia
    Utworzone przez Johny3 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-03-2012, 20:28
  5. Wyjęcie oryginalnego radia
    Utworzone przez magic10 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory