Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Temat: [156] Jakie radio ??

  1. #11
    karolina_wojcik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal87tg Zobacz post
    Chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie uważasz że odradzasz ALPINE? Według mnie to najlepsze radio jakie jest na rynku nie ujmuje pioneera bo to dobre radio ale zakres regulacji i możliwości jakie ma ALPINE R9880i takie mam u siebie to po prostu miazga i w dodatku dźwięk super 6
    Miałam 2 Alpine-y i 1 Pioneera. Obydwa Alpiney byly 2 razy droższe od tego Pionka! Mimo różnic cenowych zakres regulacji dźwięku był kilkukrotnie większy w Pioneerze. 2 ładnie wyglądające Alpine-y w cenie 400-420zł co do regulacji to dawaly mozliwosc podbicia dźwiękowego, regulacji bassu i treble - straszna cienizna! Być może te droższe Alpine-y są bardziej rozbudowane, ale to nie zmnienia faktu, że rewelacyjny Pioneer (mistrz wśród najwyższej jakości odtwarzaczy) jest 2 razy tańszy i do tego bardziej rozbudowany i funkcjonalny!! Dlatego biorąc pod uwagę cena/jakość Alpine-y wychodzą najdelikatniej rzecz ujmując fatalnie...

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal87tg Zobacz post
    Chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie uważasz że odradzasz ALPINE? Według mnie to najlepsze radio jakie jest na rynku nie ujmuje pioneera bo to dobre radio ale zakres regulacji i możliwości jakie ma ALPINE R9880i takie mam u siebie to po prostu miazga i w dodatku dźwięk super 6 wyjść przedwzmacniacza i dwa kolory podświetlenia czerwone i zielone oba się świetnie pasują do wnętrza AR 156 wcześniej miałem je w AR 145 i świetnie z zielonym podświetleniem wyglądało z resztą teraz też mam ustawione na zielono mimo że mam sporcpaka i zegary są na czerwono.....
    Miałem ten model przez chwilę i też złego słowa nie powiem (może poza mało logiczną obsługą niektórych funkcji). Jednak mimo wszystko Pioneer ma większą paletę modeli i przystępniejsze ceny w danej klasie sprzętowej.

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    ja pionnerowi nic nie ujmuję bo mam skrzynię z głośnikiem basowym pioneera i robi robotę tu się z wami zgodzę że stosunek jakości do ceny to pioneer wygrywa ma więcej modeli i dobry procesor dźwięku... Ale ALPINE to porządna firma jednak bo niczym innym się nie zajmuje tylko car audio... PIONEER też jest w porządku w tym przedziale cenowym bo bije wszystkich na głowę....

  4. #14
    karolina_wojcik
    Gość

    Domyślnie

    mój mąż jest DJ-em. Pioneer to dla koneserów muzy i profesjonalistow najlepszy sprzet (znakomite trwałe odtwarzacze i znakomita jakość dźwięku). Ja ze swojego doświadczenia wraz z mężem nie moge nic innego polecić niż Pioneer

  5. #15
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Zagorzali fani pionka, wskażcie proszę konkurenta dla alpiny cda9812 , cda9853 , cda9855 , cda9887 itp, w tych samych kategoriach cenowych. A potem porównamy możliwości. (brzmienie to rzecz gustu ale większość caraudiomaniaków preferuje alpinę) Pionier błyszczy tylko modelami z serii dex p9, p99 ale to już kasa jak nasze niektóre alfiki. No i król jest jeden - alpine F1 status, pionier nawet nie ma odpowiednika.

    P.S. Ja mam clariona
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  6. #16
    Rafal2222
    Gość

    Domyślnie

    Moim zdaniem, do alfy 156 pasuje taki oto clarion 818 z aluminiowym panelem.
    http://www.audiophile.pl/p/1829_clarion_dxz818rmp
    Może trochę używany, ale jest jeden taki na allegro. Ewentualnie coś z wyższej półki clariona 828. http://www.audiophile.pl/p/1835_clarion_dxz858rmp

    PS. Osobiście nie mam clariona, aktualnie alpina cda-9855.

  7. #17
    karolina_wojcik
    Gość

    Domyślnie

    oczywiście, że nie wszystko będzie miało odpowiednik.

    Jak stryjenka uważa... ja z półki cenowej 200-500zł preferuję Pionka bez 2ch zdań.

  8. #18
    SilvesterVip
    Gość

    Domyślnie

    A co myślicie o radyjkach firmy JVC ?

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar Jony88
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Hucisko-Leżajsk /Dungannon
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 16V '07 190km/425NM'& GT 1.9 16V '07& 156 2.5 V6 '98
    Postów
    3,545

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolina_wojcik Zobacz post
    oczywiście, że nie wszystko będzie miało odpowiednik.

    Jak stryjenka uważa... ja z półki cenowej 200-500zł preferuję Pionka bez 2ch zdań.
    Zgodze sie z koleznką w 100% w tym przedziale cenowym Pioneer nie ma sobie równych ja mam trzeci odtwarzacz tej marki wcześniej był jeszcze Panasonic,Kenwood i dwa Sony X-ployd ale to nie to!

  10. #20
    Vojtas
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam pionera z zielonym podswietleniem i komponuje sie ładnie z zegarami Proponuje pionera własnie

Podobne wątki

  1. [159] Radio 2 din jakie ?
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 22:09
  2. Jakie radio z bluetooth'em
    Utworzone przez kasztelan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-11-2014, 23:18
  3. jakie radio?????
    Utworzone przez ziomulu w dziale 156
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 28-04-2014, 19:32
  4. [156] jakie radio wybrać?
    Utworzone przez ziomster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 16:01
  5. CB Radio - jakie?
    Utworzone przez Rzmudzior w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 15:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory