Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Temat: [156] Jakie radio ??

  1. #31
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    No rozumiem tym bardziej że to używane ma 3 paskudne rysy na panelu które trochę widać;/ no i nie chce płacić tyle co za nowe jak mogę mieć w 100% nieużywane i całe. Więc jakbyś miał tam czas to sprawdździłbyś cenę i dałbyś znać na priv. Bo napaliłem się na to radio. Zamontowaliśmy tego kumpla radyjko załączyłem i nawet nie wiedziałem że z tych Bose można taką moc wykrzesać. A najbardziej to mojej dziewczynie sie spodobało więc chciałbym jej też umilić jazdę w Alfie

  2. #32
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 jtd (105)
    Postów
    619

    Domyślnie Rozmiary radia kenwood 4047

    Jak w temacie chce go kupic zmiesci mi sie w panelu?
    Jak trzeba zastosowac ramke to jaka?
    Z góry dziekuje

  3. #33
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Northampton (UK) / Borek Szlachecki (PL)
    Auto
    166 Super
    Postów
    334

    Domyślnie

    Cytat Napisał odzi Zobacz post
    Jak w temacie chce go kupic zmiesci mi sie w panelu?
    Jak trzeba zastosowac ramke to jaka?
    Z góry dziekuje


    KENWOOD 4047

    Wygląda zajefajnie i raczej ma standardowe rozmiary. Co do ramki nie wiem. Chyba musisz poszukać "ramka alfa kemwood".
    Ostatnio edytowane przez JackDaniels ; 01-02-2011 o 15:01


  4. #34
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 jtd (105)
    Postów
    619

    Domyślnie

    Wygladac nei musi , mniej bedzie kusic zlodzieji
    Ponoc fajnie gra, i przyciski sie nie wyrabiaja

  5. #35
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolina_wojcik Zobacz post
    nie kupuj gówna... polecam Pioneera ewentualnie Sony,a odradzam Alpina. Jak zamierzasz montować tubę basową to dopilnuj aby radio miało od tyłu dodatkowe wejście czincz (pod wzmacniacz od subwoofer-a).
    No ja cie prosze ..Co do pionka sie zgadzam ale Soniak to male mozliwosci regulacji natezenia sopranu i basu i ogolnie te radia maja bardzo ubogie menu . A dzwiek z radia Sony mozna porownac jedynie do Clatronika. Jak niewiezycie to zapraszam w weekend do Bytomia zademonstruje na fabrycznych glosnikach Bose radyjko Sony GT-500 ( wysoki model ) i Alpine 9882 a sie przekonacie ze Soniaka mozna porwonac jedynie do tanich radyjek z bazaru....POLECAM zwlaszcza ALPINE gdyz juz nawet najslabsze modele cechuja sie niezwykle czystym sopranem , glebokim i miekkim basem a najwazniejsze ze radyjka posiadaja zabezpieczenie przed "przesterami" i nie spalisz na nich glosnikow( wyglada to tak ze dajesz na full i na kazdym innym radiu zaczyna ci"szarpac" basem a na ALpinie glosnosc idzie do gory a bass sie wycisza do poziomu"bezpiecznego" ) ...Heheh nie jestem przedstawicielem handlowym marki Alpine. Poprostu handlowalem i montowalem radyjka i wiem co pisze. Pozdrawiam. Pozatym dopasuj sobie kolor radyjka do koloru deski...Ja mam alu i srebrne radyjko bardziej sie komponuje z kolei do drewna lepiej bedzie czarne pasowalo...

    ---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

    Co do Kenwooda jak najbardziej...To kolejna marka ktora od najtanszych modeli przeklada jakosc dzwieku nad wyglad. Choc w przeciwienstwie do Blaupunkta "Kenny" wkoncu przestal byc cukierkowy Polecam te radyjka naprawde dobrze graja...

  6. #36
    wja
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    planowalem u sibie wymienic fabryczne radio na JVC-KDLHX-551-EXAD-SD.
    http://allegro.pl/jvc-kdlhx-551-exad...567500189.html
    Prametry teoretycznie OK. Design tym bardziej.
    Macie jakies doświadczenia z JVC? Jest sens?
    Pzdr,
    Wojtek

  7. #37
    Użytkownik Romeo Avatar kiepas96
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Czerwionka-Leszczyny
    Auto
    Alfa 156 1.8 TS
    Postów
    602

    Domyślnie

    ja mam jvc z exadem dokładnie kd bt1 szczerze polecam, porównując z średnim alpinem różnicy w słuchaniu brak

  8. #38
    piterek83x
    Gość

    Domyślnie

    miałem Pioneer Deh 9600ib z wyświetlaczem oel, który szybko pękł bo wylądował na parkingu heh, przez przypadek niestety. Niby takie zachwalane radyjko a grało tak sobie..., mam porównanie bo kupiłem ostatnio model z najniższej półki Alpine CD- 120r i ... gra o niebo lepiej a nawet jak mi upadnie to nie ma prawa nic pęknąć.

  9. #39
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    AR 156 2.0 155kM 1998r.
    Postów
    253

    Domyślnie

    Kiedyś bawiłem się w CA.... Miałem sporo sprzętu. Zmiana wzmaków, głośników, suba, I okazało się że wąskim gardłem był odtwarzacz... Po długich poszukiwaniach wybór padł na
    ALPINE CDE-9880r Bez porównania jeśli chodzi o jakość wyrazistość kontrole czy szczegółowość dźwięku Zmiażdżył konkurencję... Wtedy dałem coś koło 1 tyś. pewnie sporo potaniało. Mogę je polecić w ciemno. jak skończę z mechaniką na 100% zmienię soniacza który jest w aucie.

  10. #40
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    I popieram kolegów- ALPINE ponad wszystko!!!! Od najtanszych modeli gra wybitnie. Ceny nie wygórowane a i na aukcjach kupisz wypasiony model za nieduza cene. Jak zmieniałem w swoim aucie radyjko ze Soniaka na Alpina to wrazenie zabilo- glosniki dostaly nowego zycia , sopran zaczal byc czyst a bass glosny i miekki. Handlowalem troszke radyjkami i jakbym mial podzielc znane marki w podobnych grupach cenowych to wygladalo by to tak: ALPINE - CLARION - PIONEER -KENWOOD - JVC - BLAUPUNKT - LG - SONY ( jak o czyms zapomnialem z komercyjnych radyjek to sorki ).

Podobne wątki

  1. [159] Radio 2 din jakie ?
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 22:09
  2. Jakie radio z bluetooth'em
    Utworzone przez kasztelan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-11-2014, 23:18
  3. jakie radio?????
    Utworzone przez ziomulu w dziale 156
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 28-04-2014, 19:32
  4. [156] jakie radio wybrać?
    Utworzone przez ziomster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 16:01
  5. CB Radio - jakie?
    Utworzone przez Rzmudzior w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 15:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory