Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Temat: [156] Jakie radio ??

  1. #1
    TenTypMih
    Gość

    Domyślnie [156] Jakie radio ??

    Witam

    Zastanawiam się nad kupnem radia do mojej 156, i kminie sobie że nie każde bedzie pasowac do naszych 156 do wystroju i designu wnetrza, kolorystyki.

    może jakies fotki powrzucacie z tym co macie w waszych Alfach i jak to sie komponuje ? popodgladam sobie i moze cos wymysle

    nie chce wrzucic tam choinki czy czegos mega kolorowego :| szukam czegos co wspolgra z konsola i wystrojem i oczywiscie ma brzmienie

    dzieki



    Komentarz dodany przez: robak#21
    Proszę o podawanie prefixu przed tematem
    Ostatnio edytowane przez robak#21 ; 10-01-2011 o 16:59

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Mam Pioneera Deh P700BT http://www.google.pl/images?q=Pionee...w=1680&bih=865 . Dość duży zakres filtrów, regulacje wszelakiego rodzaju, płynne przejście kolorów (pasuje idealnie do wersji zarówno przed, jak i po FL). Ma USB na kablu, Bluetooth z wieloma funkcjami (np audio streaming), wygodne sterowanie, 3 wyjścia PreOut, pilot i wygląda bardzo estetycznie. Obecnie mam go w 156 FL ale w poprzedniej też się rewelacyjnie prezentował i przede wszystkim gra przyzwoicie.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar czesany
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Maziarnia k. Niska, Momoty Górne
    Auto
    Była AR 156SW 1.8, jest 159 SW 1,9
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Dla mnie jedynie Pioneer.
    Zadne Sony Clariony itp
    Ale Rozrabia
    156 1.8 TS SW 2000r LPG Stag
    Blue cosmo

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Northampton (UK) / Borek Szlachecki (PL)
    Auto
    166 Super
    Postów
    334

    Domyślnie

    Cytat Napisał TenTypMih Zobacz post
    Witam

    Zastanawiam się nad kupnem radia do mojej 156, i kminie sobie że nie każde bedzie pasowac do naszych 156 do wystroju i designu wnetrza, kolorystyki.

    może jakies fotki powrzucacie z tym co macie w waszych Alfach i jak to sie komponuje ? popodgladam sobie i moze cos wymysle

    nie chce wrzucic tam choinki czy czegos mega kolorowego :| szukam czegos co wspolgra z konsola i wystrojem i oczywiscie ma brzmienie

    dzieki
    Kolego a jakie kolory dominuja u Ciebie kolego? Deska i podswietlenie?

    Ja u siebie mam takie radyjko - Pioneer DEH-2200UB

    :



    Żadnych choinek i innych bajerów. USB/MP3, AUX-IN i ciekawa funkcja - Sound Retriever automatycznie przywraca jakość dźwięku odpowiednią gęstość i pozycjonowanie dźwięku skompresowanych formatów zapisu audio (MP3/WMA). I cena już od 290zl -> CENEO

    Przy czym od razu dodam, ze nie jestem audiofilem ale jak dla mnie gra bardzo przyzwoicie. No i w nocy fajnie się komponuje; a jak zrobię plastiki w carbon to i w dzień nie będzie tragedii PS. Brakuje też ramki wokół radia




    Sory za marną jakość. Radio ma czerwone podświetlenie w zasadzie identyczne jak podświetlenie konsoli środkowej i zegarów
    Ostatnio edytowane przez JackDaniels ; 03-01-2011 o 23:44


  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    To co powyżej mam w mojej drugiej AR tylko w wersji z zielonym podświetleniem i muszę powiedzieć, że za tą cenę gra to rewelacyjnie. Kupiłem nowego z fakturą za 265zł.

  6. #6
    karolina_wojcik
    Gość

    Domyślnie

    nie kupuj gówna... polecam Pioneera ewentualnie Sony,a odradzam Alpina. Jak zamierzasz montować tubę basową to dopilnuj aby radio miało od tyłu dodatkowe wejście czincz (pod wzmacniacz od subwoofer-a).

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał TenTypMih Zobacz post
    Witam

    Zastanawiam się nad kupnem radia do mojej 156, i kminie sobie że nie każde bedzie pasowac do naszych 156 do wystroju i designu wnetrza, kolorystyki.

    może jakies fotki powrzucacie z tym co macie w waszych Alfach i jak to sie komponuje ? popodgladam sobie i moze cos wymysle

    nie chce wrzucic tam choinki czy czegos mega kolorowego :| szukam czegos co wspolgra z konsola i wystrojem i oczywiscie ma brzmienie

    dzieki
    Kliknij w MOJA WŁOSZKA i looknij - mam oryginalne... można podłączyć zmieniarkę...

    Pozdrowionka,
    Wojtek

  8. #8
    TenTypMih
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał jackdaniels Zobacz post
    Ja u siebie mam takie radyjko - Pioneer DEH-2200UB
    no wlasnie o tym tez myslalem i wlasnie mega fajnie to wyglada tylko kurde nie podoba mi sie dookola ta szpara.

    dzieki za foty o to mi wlasnie chodzilo
    Ostatnio edytowane przez TenTypMih ; 04-01-2011 o 00:25

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Northampton (UK) / Borek Szlachecki (PL)
    Auto
    166 Super
    Postów
    334

    Domyślnie

    Cytat Napisał TenTypMih Zobacz post
    no wlasnie o tym tez myslalem i wlasnie mega fajnie to wyglada tylko kurde nie podoba mi sie dookola ta szpara.

    dziekuwa za foty o to mi wlasnie chodzilo
    A co za problem.



    Ramki są specjalnie do Alfy. Przynajmniej na angielskim ebayu:

    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT

    Na Allegro brak - deficyt jest ale w sklepach audio coś powinno byc.


    Ps. Tak jak pisalem wczesniej, zarowno ramke jak i konsole mozna ladnie w carbon okleic
    Ostatnio edytowane przez JackDaniels ; 04-01-2011 o 01:15


  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolina_wojcik Zobacz post
    nie kupuj gówna... polecam Pioneera ewentualnie Sony,a odradzam Alpina. Jak zamierzasz montować tubę basową to dopilnuj aby radio miało od tyłu dodatkowe wejście czincz (pod wzmacniacz od subwoofer-a).

    Chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie uważasz że odradzasz ALPINE? Według mnie to najlepsze radio jakie jest na rynku nie ujmuje pioneera bo to dobre radio ale zakres regulacji i możliwości jakie ma ALPINE R9880i takie mam u siebie to po prostu miazga i w dodatku dźwięk super 6 wyjść przedwzmacniacza i dwa kolory podświetlenia czerwone i zielone oba się świetnie pasują do wnętrza AR 156 wcześniej miałem je w AR 145 i świetnie z zielonym podświetleniem wyglądało z resztą teraz też mam ustawione na zielono mimo że mam sporcpaka i zegary są na czerwono.....

Podobne wątki

  1. [159] Radio 2 din jakie ?
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 22:09
  2. Jakie radio z bluetooth'em
    Utworzone przez kasztelan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-11-2014, 23:18
  3. jakie radio?????
    Utworzone przez ziomulu w dziale 156
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 28-04-2014, 19:32
  4. [156] jakie radio wybrać?
    Utworzone przez ziomster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 16:01
  5. CB Radio - jakie?
    Utworzone przez Rzmudzior w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 15:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory