Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Car Audio z Androidem - Ktos z Was mial kontakt z czyms takim - Erisin ES7XXX

  1. #1
    Wrath
    Gość

    Domyślnie Car Audio z Androidem - Ktos z Was mial kontakt z czyms takim - Erisin ES7XXX

    Zastanawiam sie nad tym sprzetem. Z jednej strony CHINY... z drugiej to jednak jest mocno "odjechany na plus" pomysl.

    Cos, ktos wie ?

    http://www.erisin.com/erisin-es7035a...r_of_uploads=0

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ES7035A_M1.jpg
Wyświetleń:	301
Rozmiar:	158.9 KB
ID:	80396 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ES7035A_M1360.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	77.2 KB
ID:	80395

    Wczesniejszy model
    http://www.erisin.com/erisin-es778a-...8.html?cPath=4

    Review wersji 777A na YT
    http://www.youtube.com/watch?v=WpDn5i-MDrI

  2. #2
    Firestone
    Gość

    Domyślnie

    Drogie chińskie rzeczy nie są wcale takie złe jakościowo Jeśli masz na to fundusze to można zaryzykować.

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar eRBe
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Fiat Stilo 3D 1.8
    Postów
    211

    Domyślnie

    Zależy Ci kolego na dobrej jakości dźwięku? Bo jeśli tak to raczej nie skłaniałbym się na zabawce tego typu. Jeśli jednak szukasz fajnego uzupełnienia wyposażenia może się to okazać dobrą opcją - stacje podobnej klasy od Alpiny czy Pioneera kosztują 3 razy tyle (mowa o nówkach). Osobiście nie wiem czy bym się skusił na taki wynalazek i ciężko też będzie znaleźć kogoś kto z tego korzystał a chętnie bym się dowiedział czegoś więcej o tych stacjach, szczególnie jak chodzi dotyk po jakimś czasie

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Pomysł jeśli chodzi o sprzęt jest istotnie bardzo ciekawy jednak już jakość sprzętu nie powali. Stary android, 1GHz, 512MB RAMu więc demon prędkości to nie będzie. Kwestia jeszcze tego ile ten sprzęt bezawaryjnie popracuje i jak ewentualnie będzie wyglądało jego serwisowanie. Przykładem jest tu GoClever - firma z Polski zamawiająca sprzęt z Chin i oferująca go u nas. Ich sprzęt niestety mimo, że nowocześniejszy jest często dość awaryjny i niestety serwis mają kiepski więc pomysł na to by używać ich sprzętu mimo iż funkcje i cena zachęcają jest średni. Obawiam się, że tu może być podobnie. Dodatkowo jeśli trzeba byłoby wysyłać sprzęt za granicę to jeszcze dodatkowy minus.

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar eRBe
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Fiat Stilo 3D 1.8
    Postów
    211

    Domyślnie

    Zgadzam się z drift-r. Mimo wszystko bym sobie darował ze względu na wątpliwą jakość. Jak już to szukaj ori sprzętu albo używki typu Pioneer AVIC

  6. #6
    Użytkownik Ogier Avatar Mario84
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 147 1.6 TS, 159 1.9 jtdm 16v
    Postów
    197

    Domyślnie

    Miałem coś podobnego w swoim poprzednim aucie tylko że bez androida i muszę przyznać że nie było to złe rozwiązanie. Użytkowałem je przez ponad rok i mnie nie zawiodło. Dla mnie dużym plusem był slot na karty pamięci gdyż nie musiałem ciągle nagrywać sobie nowych płytek z muzą. Co do jakości nie można było narzekać.

Podobne wątki

  1. Pomocy! moze ktos mial podobnie z silnikiem?
    Utworzone przez p_lukas w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-11-2012, 12:23
  2. [164] tunning czy ktos o takim myslal?
    Utworzone przez Dyny164 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 17:33
  3. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-07-2008, 14:22
  4. 156 2.5v6 Czy ktos juz mial problem z polosiami?
    Utworzone przez funix w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-05-2008, 22:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory