Witam, lata świetności mojej navi w GT się skończyły i planuje kupić jakieś nowe radyjko. Nie ukrywam, że fajnie byłoby gdyby miało nawigacje.


Na samym początku byłem pewny zakupu Kruger KM2003 ale poczytałem i doszedłem do wniosku, że dźwięk porównując go do firmowych odtwarzaczy będzie znacznie gorszy.


Mam do wydania ok 1300zł, lecz chciałbym aby w tej kwocie zamknąć się z niezbędnym adapterem do systemu bose (ok 100zł) i ramką.
Pierwszym typem jest Kenwood DDX4025BT. Zainteresowałem się nim bo widziałem, że ma nawigacje, ale nie wiem jak z nią jest, czy działa bez jakiegoś tam modułu czy nie?

Drugi typ to Pioneer AVH-X2600BT. W nim nie widziałem nawigacji a jest w podobnej cenie.

Moje pytanie jest do kogoś, kto orientuje się w tych radiach
1. Jak jest z tą nawigacją w przypadku kenwooda?
2. Jeśli potrzebny jest moduł dodatkowy, to jaka jest różnica dźwięku między jednym a drugim radiem?
3. Jakie inne radio w tych pieniądzach moglibyście polecić, tak żeby jakość dźwięku była zadowalająca?

Nie zamierzam dokupować tych modułów więc jeśli okaże się, że pionek jest dużo lepszy od kenwooda to bez gadania biore Pioneera.


Pozdrawiam!