Witam,
Po pół roku od wyjechania z salonu (rocznik 2015) w mojej Giulietcie zepsuło się radio Unconnect TM "5". Wyłączało się i włączało od nowa co jakieś 30 - 40 sekund. Zgłoszona usterka została po pewnych trudach usunięta w autoryzowanym serwisie we Wrocławiu. Radio nie zostało wymienione, ale zostało wgrane nowe oprogramowanie. Radio działa w tej chwili poprawnie, jednak została jedna rzecz, o którą nie mogę się doprosić, ani znaleźć informacji o prawidłowym działaniu. Mianowicie USB, które w pierwotnej wersji radia odtwarzało zarówno pliki muzyczne, jak i tekstowe bez problemu, po wymianie softu przestało widzieć pliki tekstowe. Zdarza się, że system nie widzi samego urządzenia USB. Dopiero wywołanie listy z zawartością dysku wyświetla wgrane pliki i można odtworzyć muzykę. Pliki tekstowe w żadnym znanym mi formacie nie są widoczne dla urządzenia. Nie ukrywam, że jest to dla mnie kłopotliwa sprawa, bo wykorzystywałam funkcję słuchania tekstów w aucie do codziennej pracy. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Wie jakie tajemnicze formaty plików na USB przewiduje producent Giulietty?
Acha, przetestowałam kilka USB w różnych rozmiarach i od różnych producentów:-(
Katarzyna