Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: CD Player Not Available

  1. #1
    r_e_b_e_l
    Gość

    Domyślnie CD Player Not Available

    Komunikat jak w temacie - wcześniej działało - po wymianie nagrzewnicy przestało.
    Magazynek ze zmieniarki nie wychodzi, czyli nie dochodzi napięcie na zmieniarkę.

    Co i gdzie sprawdzać ??

    Z góry dziękuję za sugestię
    Rebel

  2. #2
    kolorowy
    Gość

    Domyślnie

    po bokach zmieniarki jest ustawienie wysokości Magazynka zobacz tam czy nie masz go za nisko ustawione

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar danus77
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 20V Sportronic '04r
    Postów
    3,283

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolorowy Zobacz post
    po bokach zmieniarki jest ustawienie wysokości Magazynka zobacz tam czy nie masz go za nisko ustawione
    Jeśli masz na myśli takie dwie duże plastikowe śrubki po bokach zmieniarki, to muszę Cię zmartwić kolorowy...to jest ustawienie pozycji w jakiej pracuje zmieniarka...nacięcia na tych łebkach od śrub muszą być zawsze w poziomie, nawet jeśli zmieniarka jest ustawiona pionowo..przekręcanie tych śrubek w zależności od pozycji pracy zmieniarki ma za zadanie odpowiednie usztywnienie zawieszenia mechanizmu zmieniarki, którego integralną częścią jest magazynek, czyli porusza się on wraz z laserem po wpływem drgań.

    a co do nie dochodzącego napięcia to musisz zerknąć na połączenia w okolicy ics'a, bo mogli coś w trakcie wymiany nagrzewnicy poluzować.
    Ze względu na klauzulę sumienia mogę odmówić pomocy....
    były Fiat 126p; Honda Accord Mk4 FL 2.0 B+G; Opel Vectra 1.8 CD B+G ; Fiat Punto II 1.2 8V B+G
    jest Alfa 166 2.4 jtd '04...jak przystało na fana motoryzacji
    Opel Astra J B14NEL - pożeracz korków
    http://chomikuj.pl/danus77

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Zacznij od kabla. Przedzwoń go.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iwok
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    już nie alfa :)
    Postów
    499

    Domyślnie

    U mnie taki komunikat, oraz brak radia w ogóle, pojawił się po próbie samodzielnego odkażenia klimatyzacji środkiem w sprayu i tym samym zalaniem gniazd z tyłu ics`a (prawdopodobnie spaliłem końcówkę mocy).

    Czuję przez skórę, że jeśli wymieniana była nagrzewnica, to mógł Cię spotkać podobny problem co mnie.

  6. #6
    kolorowy
    Gość

    Domyślnie

    co do tego magazynka to dosłownie się nie zgodze sam regulowałem te otworki co piszesz i magazynek nie chciał mi wyjść i musiałem ustawić je do gury i było ok

  7. #7
    arni52
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich wczoraj stałem się posiadaczem AR 166 2,4 JTD i mam taki problem ze zmieniarką po wymianie akumulatora przestała działać napięcie dochodzi bo zmieniarka pracuje zmienia płyty lecz nie chce grać na wyświetlaczu pokazuje płytę i za chwile zmienia płytę płyta jest w kieszeni nr 1 a on zmninia na 2 i 3 i4 i tak dalej jakby nie było płyty i jeszcze mam pytanie nad zmieniarka jest jakaś kieszeń na płyte co to jest?

  8. #8
    ViP Romeo Avatar peteja_43
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    AR 166 2.4JTD 2001r.
    Postów
    583

    Domyślnie

    Cytat Napisał arni52 Zobacz post
    Witam wszystkich wczoraj stałem się posiadaczem AR 166 2,4 JTD i mam taki problem ze zmieniarką po wymianie akumulatora przestała działać napięcie dochodzi bo zmieniarka pracuje zmienia płyty lecz nie chce grać na wyświetlaczu pokazuje płytę i za chwile zmienia płytę płyta jest w kieszeni nr 1 a on zmninia na 2 i 3 i4 i tak dalej jakby nie było płyty i jeszcze mam pytanie nad zmieniarka jest jakaś kieszeń na płyte co to jest?
    na pewno navi

    Alfa i jej ochroniarz

  9. #9
    leszekbodzio
    Gość

    Domyślnie

    arni52 a płyty dobrze wkładasz do magazynka bo trzeba okładką do dołu odwrotnie jak we wszystkich sprzętach CD.

  10. #10
    arni52
    Gość

    Domyślnie

    tak wkładałem napisami do dołu i nie działa

Podobne wątki

  1. [159] Blue&Me nie działa Media Player problemy z odtwarzaniem mp3
    Utworzone przez kamorado w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-09-2020, 09:46
  2. [159] RadioNav z Blue&Me - problem z odtwarzaniem muzyki z USB w Media Player.
    Utworzone przez Rafal_TBI w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 11:26
  3. NO CD PLAYER czyli moje boje o Loudlinka
    Utworzone przez maestro w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 10:25
  4. Glosniki i Player
    Utworzone przez Mientas2 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 17:48
  5. Glosniki i Player
    Utworzone przez Mientas2 w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 17:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory