Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: problem z radiem navteq

  1. #1
    stelma1000
    Gość

    Domyślnie problem z radiem navteq

    Moje radio w Alfie 147 (rok 2001) z navigacją kiedy się włącza pokazuje czerwony ekran główny z logiem Afla Romeo, po chwili się włącza biały ekranik gdzie jest temperatura godzina i dosłownie po sekundzie gaśnie. Po chwili znowu odpala logo i znowu ten ekranik i tak w kółko. Nie mogę go uruchomić w żaden sposób ani wyłączyć. Próbowałem rozłączać klemy nawet na kilka godzin, radio oczywiście się wyłączało ale po ponownym podłączeniu klem wciąż jest to samo. Kiedy jest wyłączony zapłon to radio samo gaśnie po kilku minutach. Kiedyś już miałem podobny problem i podczas jazdy włączało się i wyłączało w sposób opisany wyżej aż w końcu się uruchomiło normalnie i działało. Czy wiecie co z nim może być nie tak?? Dla jasności jest to takie radyjko

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    W jakich okolicznościach się to stało?
    Czy tak już kupiłeś?
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  3. #3
    stelma1000
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał szerszeń Zobacz post
    W jakich okolicznościach się to stało? Czy tak już kupiłeś?
    kupiłem auto ze sprawnym radiem. Gdy włączasz zapłon to automatycznie włącza się radio. Włączyłem zapłon i od razu zaczęły się dziać cuda. Wczoraj włączyłem zapłon i odpaliłem auto i włączyło się radio FM ale gdy wyjąłem płytę i spowrotem ją włożyłem to znowu się spieprzyło. Nie wiem o co chodzi ale przypuszczam, że się soft zepsuł

  4. #4
    stelma1000
    Gość

    Domyślnie

    PROBLEM ROZWIĄZANY!!!!
    Nie dało się wysunąć płyty ze środka bo przycisk nie reagował a w środku była stara płyta CD z muzyką. Wykręciłem radio, rozkręciłem górną część, mechanicznie wyjąłem płytę, skręciłem i wmontowałem radio do autka. Odpaliło normalnie i działa. Dochodzę do wniosku, że radio podczas odpalania wykonuje testy i autostart a stary pirat mu w tym przeszkadzał i nie pozwalał uruchomić radio, być może bzdury piszę ale cieszę się, że działa

Podobne wątki

  1. ICS problem z radiem, problem z dzwiękiem - przerywa, pyka
    Utworzone przez deszczyk w dziale 166
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 29-02-2016, 10:43
  2. [159] Problem z radiem aux
    Utworzone przez Lolson w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-01-2015, 16:58
  3. Problem z radiem
    Utworzone przez marshal w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 09:37
  4. Problem z radiem
    Utworzone przez marshal w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 09:34
  5. Problem z radiem
    Utworzone przez TheMassacre w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 22:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory