Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Temat: uwaga na kolegę lukaszb !!!!!!!!

  1. #61
    Użytkownik Znawca Avatar viader
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 166 FL 2,4 jtdm 20V, 159SW 1,75 TBI TI
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Protokół zwrotu wypełnia się w sytuacji kiedy się dostało towar. W tym przypadku kupujący towaru nigdy nie otrzymał. Nieskuteczne doręczenie nie jest doręczeniem.

  2. #62
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukaszb Zobacz post
    Gość chce wypłacić pieniądze tylko się od 4 stron tematu nie może doprosić o protokół zwrotu. Tak sobie zażyczył wykonawca i nie oszukujmy się nie jest to chyba żaden problem żeby go wypełnić nawet w formie elektronicznej i wysłać ?

    Więcej czasu poświęciliśmy wszyscy na dyskusję w tym temacie i nerwy, przynajmniej ze strony mojej i wykonawcy bo pochodzimy ze stron gdzie straszenie skarbówką nie jest dobrze postrzegane, niż Culio poświęcił by na wysłanie mi tego protokołu.

    Ciągniecie tą bezsensowną dyskusję a ja już dawno napisałem jak sprawę załatwić i dalej czekam. Poinformowałem kolegę Culio, że jeżeli nie było rachunku w paczce to go dośle listem, rachunek oczywiście został dołączony do towaru więc listu nie wysyłałem bo po co? Jak odesłałeś paczkę (co sprawdzę) i nie masz jak dołączyć dowodu zakupu to wyślij mi pusty formularz zwrotu z Twoimi danymi, do zwrotu kasy też i podpisz a ja wypełnię resztę i załatwimy temat. Podałem właśnie w tym momencie po raz kolejny swoje dane (tym razem do wysyłki) na PW.

    Wiem, że to jakieś tam "utrudnienie" do zwrotu pieniędzy z naszej strony ale nosz kur... skoro doprosić się o głupi najprostszy protokół (wystarczy wpisać w google protokół zwrotu i wziąć najprostszy, jest tego w pieron) którego wypełnienie zajmie z 5 minut maks nie mogę to po co cała dyskusja ? Nie jest to chyba jakiś mega problem ?

    Przyznam, emocje po straszeniu opadły, pasuje wyjść z twarzą, przeprosić i oddać pieniądze. Przepraszam po raz kolejny bo dowaliliśmy po całości a teraz proszę również po raz kolejny o protokół zwrotu, żebym mógł przekazać go wykonawcy(mi nie jest potrzebny) i zwrócić pieniądze.
    A Colio ma w głebokim poważaniu co chce ten gość bo kasę przelał Tobie i od Ciebie czekał na paczkę - PROSTE?
    Przynajmniej na sam koniec zachowaj twarz ....

  3. #63
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    wczoraj dostałem wiadomość pw od kolegi lukasz z prośbą o wypisanie protokołu zwrotu,jutro coś napisze i mu wyśle ,tylko zastanawiam się czy to nie następna mina, bo kase przelałem na prywatne konto, nie na firme,paczki w rekach nie miałem i odesłałem,wiec jak bym jej nie otrzymał !,do tego nie wiem jaka data jest na paragonie ,bo zwrot bodajże 10 dni,mogę po raz trzeci zostać wyrąbany. Wracając do ostatniej wypowiedzi kolegi ,wcześniej nic na pw nie pisałeś o protokołach jak to ma wyglądać itd..., tylko coś tam majaczyłeś na forum, a temat skarbówki ,jeden ma wujka ,kolegę, kochankę np. w policji czy w sądzie ,i pewnie tam szukał by pomocy,ja akurat mam w skarbówce, ja cie nie szantażuje, i nie wiem poco te emocje ,zwracasz kase i po sprawie! ,jak byś był w porządku to na pewno nie dowiedziałbyś się o takiej osobie,ja 1,5 miecha nie mogę o kasę się doprosić , "oko za oko..."

  4. #64
    Użytkownik Romeo Avatar madmax-y
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR166 2,0TS.;HS VT600;AR 145 1.4 Bx Była
    Postów
    569

    Domyślnie

    Tak śledzę ten temat od samego początku i w głowie mi się to wszystko nie mieści. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie miałam do czynienia z czymś takim, może trafiam na dobrych i uczciwych ludzi-moje szczęście. A już kilka transakcji zawarłam z kolegami i koleżankami z forum. Jeżeli są to małe kwoty powiedzmy do 100 złociszy to przelewam na konto , ale jeżeli są to kwoty już znacznie większe zawsze pytam o możliwość zapłaty przy odbiorze przesyłki. Culio troszkę się dziwię , że od tak przelałeś całą i to nie małą kwotę. A z drugiej strony lukaszb nie popisał się odpowiedzialnością. Po jego słowach, przepraszam ale nie będę cytowała całego postu :

    "......Jak odesłałeś paczkę (co sprawdzę) i nie masz jak dołączyć dowodu zakupu to wyślij mi pusty formularz zwrotu z Twoimi danymi, do zwrotu kasy też i podpisz a ja wypełnię resztę i załatwimy temat. Podałem właśnie w tym momencie po raz kolejny swoje dane (tym razem do wysyłki) na PW ..."

    miałabym poważne wątpliwości czy odsyłać mu cokolwiek z moimi danymi i moim podpisem , żeby on uzupełnił resztę???Dla mnie wygląda to tak: Ty zapłaciłeś mu na jego prywatne konto, on zlecił to komuś do roboty więc automatycznie to nie Ty jesteś zleceniodawcą a on. I to pan lukaszb powinien wypłacić Ci kwotę, którą otrzymał od Ciebie ,ze swojego prywatnego konta, a sam powinien rozwiązać swoje problemy z wykonawcą.

    Culio życzę Powodzenia i Wytrwałości w odzyskaniu kasy i Dziękuję za ostrzeżenie .

  5. #65
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Tak wedlug mnie to osoba na ktorej konto kasa wplynela powinna ja odeslac. Co mnie jako kupujacego obchodzi czy to ktos inny zawinil i paczki nie wyslal albo ona przepadla na poczcie vzy gdzies. Ja chce swoja kase od osoby ktora ja dalem a nie od Kazimierza zza rzeki. Jak paczka zostala wyslana to sprawe o zwrot kosztow do tych ktorzy mieli ja dostarczyc. Mnie jako kupujacego nie obchodzi czy paczka zaginela - moja kasa dotarla i tego samego oczekuje, ze towar dotrze. Ja bym rowbiez nie wypisywal zadnych formularzy zwrotnych. Dlaczego niby mam to zrobic?? Zeby nie uczciwy sprzedajacy mi potem w najgorszym wypadku w sadzie wciskal ze to do niego zwrot nie dotarl pod ktorym sie podpisalem?? Ni ch...a

    Gesendet von meinem Xperia Arc

  6. #66
    Użytkownik Romeo Avatar e5nio
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Bella 156,1.6 16V, 98r :),Bella 147 1.9 JTD 2001r.
    Postów
    510

    Domyślnie

    Culio, zglos to na policje, plus zawiadomienie do prokuratury o wyludzaniu pieniedzy. Gosc wodzi cie za nos a tysiak droga nie chodzi. Mial bys ladne fele do auta za ta kase albo tydzien na mazurach albo cos innego

    Wyklepane z dalekiej Galaktyki :-)

  7. #67
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax-y Zobacz post
    Ty zapłaciłeś mu na jego prywatne konto, on zlecił to komuś do roboty więc automatycznie to nie Ty jesteś zleceniodawcą a on. I to pan lukaszb powinien wypłacić Ci kwotę, którą otrzymał od Ciebie ,ze swojego prywatnego konta, a sam powinien rozwiązać swoje problemy z wykonawcą.
    Dokładnie trafiłaś w 10!.
    Dokładnei o to tutaj chodzi.
    Culio jak widać sprawa już sie raczej sama nie rozwiąze, lukaszb miga sie jak może żeby oddać Ci TWOJE pieniądze.
    Idz na policje, zgłoś to. Jak masz znajomych w jakichś skarbówkach to poszukaj u nich pomocy. To sie w głowie nie mieści. Ta bezczelnosc. Cwaniaczek cwaniakuje, bo ma w kieszeni Twoje pieniądze.
    [C

  8. #68
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Trin
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie/Świdnica
    Auto
    Było Gtv 2.0 JTS, jest 406 coupe 3.0
    Postów
    414

    Domyślnie

    Jakieś jaja, poszedłbym do adwokata zapłacił za poradę i zapytał go jak można to rozwiązać, a na bank jest rozwiązanie (pismo adwokata na podstawie przelewu bankowego do tego pana) i uważam że Takie robienie ludzi w konia powinno być monitorowane i szkalowane na każdym kroku. Są Polacy i polaczki smutne.... Mnie by ku...ica z powikłaniami rozsadziła.

  9. #69
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Panie jaki adwokat, zwykłe zgłoszenie oszustwa / wyłudzenia + info do skarbówki i gość ma ciepło pod D jak w piecu hutniczym

  10. #70
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Trin
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie/Świdnica
    Auto
    Było Gtv 2.0 JTS, jest 406 coupe 3.0
    Postów
    414

    Domyślnie

    Racja kolego, niby rzetelny forumowicz. Szkoda mi tylko tego poszkodowanego bo nerwica murowana. Ale jak nie może zapanować nad wysyłanymi fantami to niech się za to nie bierze i nie wmawia że niby już poszło. Ale to jest właśnie zamawianie przez neta... Takie sytuacje zniechęcają

Podobne wątki

  1. Alfa GTV - zaraziłem kolegę
    Utworzone przez VIECIO w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 01:58
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory