uwaga na oszusta "stefanbatory" Roman ozarowski Żwirowa 7 Gorzów Wlkp nr konta :28 1240 6986 1000 0000 0473 7345 28124069861000000004737345

szukałem skrzyni biegów do mojej 156FL 6b u mnie padł wsteczny. napisałem temat i jest priw od niego ze mają skrzynię za cene 350zł wiec się dogadaliśmy wziąłem skrzynię intrcooler i jedną rurkę od wody w sumie 500zł . gość dzwoni za parę godzin ze towar spakowany na palecie juz czeka ale muszę zrobić przelew nie wysyłają za pobraniem . przelew zrobiłem w wtorek 3tyg temu skrzynia miała wyjść w srodę rano wiec mówię ok oddaję auto do mechanika niech juz skrzynię wyciągnie bo na piątek będzie , alfa stała tydz na kanale bez skrzyni facet ma wyłączony telefon na forum się loguje nie odp na priw
kasa zapłacona + mechanik szkoda słów uwaga na oszusta . tydz jeszcze tel po przelewie odbierał i mówił ze pojechał po części za granicę ze nie wie co się dzieje itp . teraz juz wiem ze to kawał skurw****** . jeżeli jeszcze kogoś oszukał proszę o priw mam zamiar się do niego wybrać jak znajdę chwilę i kupię inną nową pewną skrzynię . na adres z przelewu i adres na któym jest numer konta zarejestrowany .