Strona 84 z 616 PierwszyPierwszy ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184584 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 6154
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Dolnośląskie -
    Użytkownik Romeo Avatar rain
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Stilo 1.9 JTD
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    11 d 17 h 1 m

Domyślnie

Cytat Napisał Olaf3276 Zobacz post
    Wrocław 156 DDZ przy bunkrze na Stalowej
    Moje
    Jest: Fiat Stilo 1.9 JTD 115KM
    Były: 156 1.8 144KM, 156 2.4 M-JET 175KM, Lybra 2.4 JTD 136KM, Delta 1.8ie 90KM, Thesis 2.4 JTD 150KM

Użytkownik Pirat drogowy
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 JTD CF3
    Czas spędzony na forum
    5 d 15 h 2 m

Domyślnie

Pocieszny, napraw wkońcu tą szybę
    za każdym razem będziesz drzwi otwierał ?
    pozdro

Użytkownik Pirat drogowy Avatar Olaf3276
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    145 1.6 TS a jednak jest dalej :), g 1.4 MA
    Czas spędzony na forum
    22 d 57 m

Domyślnie

Tak myślałem ale coś mnie tablice zmyliły
    145 1.6TS a jednak dalej jest
    AR G. 1.4 MA

Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    AR 156 FL SW 140KM...AR 147 1.6 TS 120KM...AR 166 2.0 TS, // Była 145 1.4 IE
    Czas spędzony na forum
    145 d 18 h 36 m

Domyślnie

Słońce wyszło i alfisci zaczeli się pozdrawiać, pozdrawiam wszystkich na trasie złotoryja - legnica, legnica - lubin, z samego lubina oraz z trasy Lubin - Polkowice i samych polkowic
    Troche dzisiaj tego bylo
    3x czarne 156 na blachach DLU,
    czerwona 147 DZL, czerwona 147 DGL i czerwona 147 DPL stojąca pod halą w polkowicach,
    kierowniczke srebrnej 156 DPL, kierownika niemieckiej GTV,
    co było prawdziwym zaskoczeniem ... bo nigdy na tej trasie nikt mi nie odmachał
    Było jeszcze kilka 156 - które nie czuły tego i mnie olały ale przyznam ze milo tak zobaczyć znajome znaczki na maskach
    a pozdrawia kierowca ciemno zielonej 166 na blachach DZL ... tak tej niemiłosiernie brudnej

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Pocieszny
    Mieszka w
    Stolica Mocy - 71
    Auto
    Zapierdala jak talala :) GT.
    Czas spędzony na forum
    4 d 20 h 44 m

Domyślnie

Cytat Napisał Jarek` Zobacz post
    Pocieszny, napraw wkońcu tą szybę
    za każdym razem będziesz drzwi otwierał ?
    pozdro
    Nie wiem co jest nie tak

PUSSYWAGON ON TOUR...

wojtasw007
    Gość

Domyślnie

A ja pozdrawiam kierowcę pięknej 156 na DKL-kach i klubowych ramkach, widzianą wczoraj w Kłodzku przy ul. Morcinka.

Użytkownik Pirat drogowy
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 JTD CF3
    Czas spędzony na forum
    5 d 15 h 2 m

Domyślnie

Dzisiaj w karpaczu widziana i pozdrowiona 156FL SW blachy DJ i klubowe ramki - kto to?
    i również w karpaczu, niebieska 155 bez ramek i blachy DW były awaryne i mrugniecie dlugimi - pozdrawiam i pytam kto to?

Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Czas spędzony na forum
    14 d 9 h 2 m

Domyślnie

alfy wypełzły, jak zaskrońce na słońce

ja i ona - "iniemamocne"

Użytkownik Romeo Avatar sn00p
    Mieszka w
    Wrocław.
    Auto
    1999r AR 146 1.4 TS 16v -> 2004r AR 156 SW 1.9 JTDm -> 2002r AR 156 2.4 JTD
    Czas spędzony na forum
    16 d 5 h 20 m

Domyślnie

Cytat Napisał eMka Zobacz post
    alfy wypełzły, jak zaskrońce na słońce
    True. I ja ostatnio oczopląsu od ilości AR na drogach dostaje
    Moje Alfy =]

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kolaś
    Mieszka w
    OPOLE
    Auto
    ALFA ROMEO Gtv 3.0 v6,Seicento 0.9
    Czas spędzony na forum
    35 d 7 h 45 m

Domyślnie

sn00p zgadzam się z Tobą będąc dziś na Śląsku oglądałem się co chwila ale niestety numerów za cholerę nie zapamiętałem będę musiał się nauczyć szybkiego zapamiętywania

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 3963
    Ostatni post / autor: Dzisiaj, 19:04
  2. Widziany, widziana, widziani
    Utworzone przez mattom w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 559
    Ostatni post / autor: Dzisiaj, 17:50
  3. Widziany, Widziana, Widziani :D
    Utworzone przez TriXter w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: Wczoraj, 21:56
  4. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Artur75 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 333
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 10:00
  5. Widziany/Widziana...
    Utworzone przez Mask w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 16-10-2014, 17:22

Tagi dla tego tematu

1.6 ts, 145, 146, 147, 155, 156, 156 sw, 156sw, 159, 164, 166, 2.4, aku, akumulator, alfa, alfa 156, alfa 166, alfaholikiem, alfą, alficzka, alficzki, alfinka, alfinkę, alfiny, alfista, alfisti, alfistki, alka, alu, aluski, amortyzatorki, aow, astry, auchan, audi, auto, avatara, awaryjne, awaryjnymi, bagażnik, bank, bar, barus, base, bella, berlina, berlingo, bezpiecznej, biel, bielanach, blach, blachach, blachy, blackline, blo, blondynka, blue, bmw, bordo, bordowa, boxer, boxerem, brak, braku, bravo, brera, brery, brerze, brud, brzeg, brzegu, budy, byłam, całej, całym, carbon, choj, chwila, ciemna, ciemne, ciemno, codziennie, cosmo, cpn, crazy, crosswagon, cylinder, cytat, czarna, czasy, czerwoną, czysta, czytajacy, czytał, czyżby, czyżbym, dac, dam, darmowy, daszkiem, dawid, dąbrowy, deszcz, detroit, dłoni, długa, długą, długiej, dodatkowo, dolnośląskie, dostawczego, dowiem, drogą, drogi, drzwi, drzwiach, drzwiami, ducato, duza, duzy, dywan, dziadek, dzie, dzieci, dzienne, dzierżoniów, dziewczyna, dziewczyny, dzwon, dzwonić, eko, ekonomiczna, era, ery, etka, faceliftingu, facet, fele, felg, felgach, felgi, fia, fiata, firmie, firmy, flaga, flatbeet, foch, forumowicza, fotele, fotelu, fotka, fotoradar, fuoco, fura, fury, galaxy, galerii, gałkę, garażu, gcredhot, gdzie, germański, giulietta, głogowie, głośno, głowę, głowy, głównie, godz, godzina, godzinach, godzine, godzinie, godziny, gora, gory, gości, gór, górnej, górze, gps, granatowa, granatowy, granicy, grill, grzecznie, gta, gtv, halo, halogenach, halogenów, halogeny, heh, hoho, honda, hydrauliczne, ian, ile, imageshack, inaczej, informacji, innym, intercooler, iphone, italia, jadąc, jadący, jade, jadę, jarek, jas, jasna, jasną, jasno, jawor, jazda, jechać, jechał, jechała, jechałem, jedną, jedynie, jedzie, jelcza, jelenia, jeleniej, jestesmy, jezdza, jezdzi, jezdzic, jeziorem, jeździ, jeździe, jtd, jtdm, jts, julka, julkę, julki, jutra, kabel, kaman, kami, kamien, karny, karpaczu, kasprowicza, katowicach, kawa, kawałek, kazdym, kazimierza, każdym, kątem, kiepsko, kier, kierowca, kierowców, kierowcy, kierownica, kierownicą, kierownika, kierunek, kierunkami, kierunku, klapa, klapie, klubowa, klubowe, klubowych, klubu, kłodzku, kobieta, kobietą, kobietka, kogoś, kole, kolege, kolegę, kolejne, kolezanki, koleżanki, kolo, kolor, kolorów, koloru, kolorze, kołpaków, kombi, komuś, konca, konto, końca, końcówki, kończy, kopernika, korek, korku, korony, koszulce, krajowej, krakowem, krakowska, kraków, kręcą, krs, krzyżówki, ksenon, ktora, ktory, którą, którego, której, których, którym, któryś, którzy, kubełkowe, kumpla, kupilem, kurcze, ladna, lakier, lakiernika, lamp, lampami, lampy, lancia, laskę, laski, led, legnica, legnicy, lekarstwo, lepsza, leroy, leszno, lewej, lewo, leży, lidla, lif, lifci, lifcie, liftem, liftu, linia, listopada, logo, lotniska, lpg, lubi, lubin, lubina, lubinie, lumia, lusterkiem, lusterku, ładnie, ładnych, łapa, łapy, łeś, machanie, maciek, majster, maksa, mala, malować, małej, mama, mar, marco, marek, marzec, maską, mat, mattom, matuli, maykee, mce, meble, mechanika, meczyk, megane, merlin, metalowe, męża, mialem, miała, miałeś, miało, michał, miejsca, miejskiej, miescie, miesiąca, mieszka, mieszkam, mieści, mieście, mijana, mile, milenijny, milenijnym, mille, milo, minut, minutach, mistrz, mito, mjet, mka, mki, mŁody, mną, moc, mocno, model, mogłem, moich, moimi, moja, mokro, momencie, moniki, morze, mos, mostu, motor, mowa, mowie, możliwości, mruczy, mruga, mrugają, myjni, myślę, myśli, nadzieje, naklejka, nakładki, nami, namierzona, napis, naprawde, naprawione, następnym, naszej, naszym, nej, nero, nerovolcano, nicka, nicku, nie działa, niebieska, niebieskiej, niebiesko, niedaleko, niedawna, niedawno, niedziela, niedziele, niedzielę, niedzieli, niekoniecznie, niespodzianka, nieźle, nik, niska, niskich, nogi, nowy, nsk, numerow, numeru, numery, oba, obu, oczy, odebrać, odpalić, odrazu, odzewu, ogóle, ogólnie, oil, okazję, okolice, olaf, ole, oleśnica, oleśnicy, oława, oławy, ony, opada, operacje, opla, opola, opolskiej, opolu, ori, orlen, osi, osoba, ostatniej, owa, owszem, owy, ozzy, padło, pamięć, pamięta, pan, pana, panel, pani, panie, parking, parkingu, parkowania, parkowanie, parku, pasażer, pasażera, pasie, pasy, patent, patryk, pewien, piątek, piekny, pierwszy, pierwszym, pies, pieszych, pięknej, pięknie, piękność, pilot, piotrek, pis, pisanie, pisz, piwku, pkp, pks, plac, podejść, podłogi, podłokietnik, podobnie, pogada, pogadali, pogoda, pogody, pokładzie, policzyć, poliftowa, poliftową, polo, południe, pomocą, poniedziałek, ponownie, porysowany, postoju, pot, potrzebuję, potrzeby, potwierdzam, powiedzcie, powitanie, powrotem, poz, pozdrawiamy, pozdrowieniami, pozdrowionka, poznać, pozniej, pół, później, późno, praca, pracuje, pracy, prawda, prawej, prawie, prawo, prezent, pro, problemu, produkcji, progi, proteo, próbował, próbowałem, przeciw, przeciwko, przede, przedni, przedział, przejechaniu, przepraszam, przodu, przodzie, przyjechac, przypominam, przyszłości, przywitać, punto, pytam, pzdr, rabio, rada, radio, ramach, ramek, ramka, ramkach, ramki, rana, rano, rączka, reakcji, regularnie, rej, rejestracja, rejestracją, rejestrację, rejestracji, rejony, renomą, ringami, ringi, rodzinie, rodziny, romeo, rosso, rower, rozbita, rozpoznać, rozszyfrować, rynku, rysy, rzeszowa, rzuciła, samego, samochodem, samochodów, samsunga, sasiada, scenic, scudetto, seata, sedan, sedanie, sekund, serdeczne, serwis, sesję, siedzi, silver, siły, siostrzyczki, sklepem, skoda, skora, skórami, skóry, skromnie, skrzynia, slabo, slaskie, slo, sluzbowe, słaba, sol, spalanie, spark, spocie, spocik, sporo, sportwagon, sportwagona, spota, spotkać, spotkam, spotkamy, spotkanie, spotu, sprawy, spryskami, sprzedać, sprzedaż, sprzęt, srebna, srebrna, srebrną, srebrne, srebrnego, srebrnej, srebrny, srebrnym, stać, stalowej, stała, stałem, stanela, starego, starym, statoil, stojącej, stop, stopu, str, straszny, stron, stronę, strzeli, strzelin, sts, stuka, swiatla, swiatlach, swidnicy, swoich, swojego, sygnał, sytuacja, sza, szaleństwa, szara, szarym, szczęście, szklarskiej, szkoły, szoku, szprychach, sztuk, sztuka, sztuki, szukać, szyb, szyba, szyby, Śląskim, ślicznotka, śmiga, świateł, Światełka, światłach, światłami, światło, Świdnica, Świdnicy, świętach, tablicach, tablice, tacy, także, tallmen, tapatalk, targach, taxi, tce, teddy, telefon, telefonach, tesco, tid, tjuning, tka, tkę, tłok, tobie, tomasz, trasa, trasie, trasy, turbina, turbo, twarz, twojego, twojej, tydzień, tygodniu, tylną, tylny, tylnym, tylu, tzn, udalo, ulicy, upolowana, urok, ustawia, uwage, vela, volcano, volvo, wagon, walbrzycha, wale, wałbrzych, wałbrzycha, wałbrzychu, warszawie, warszawy, warsztacie, warto, wasza, waszej, waszym, waż, wbić, wcale, wcześniej, wczoraj, weekend, wersja, widok, widze, widzę, widzi, widzial, widzialem, widział, widziałam, widziałem, widziana, widziane, widzianego, widziani, widziany, widzieliscie, widzisz, wieczorem, wiedzieć, wielkiego, wielkopolski, wiesz, więcej, większe, większości, win, winna, witaj, witam, wizualnie, wizytą, wizytówki, wlasciciel, wlasciciela, wlkp, wloch, właściciel, właściciela, właściciele, właścicieli, właścicielowi, właściwie, włosi, wnętrza, woj, wolę, wóz, wracając, wracam, wro, wrocka, wrocku, wroclaw, wroclawia, wroclawiu, wrocław, wrocławia, wrocławiu, wrzucić, wspólne, wstyd, wtorek, wycieraczka, wycieraczką, wycieraczkę, wyjście, wymieniać, wymienię, wysokości, wyżal, wzajemnie, wziął, xenonów, zachodnia, zad, zagląda, zajrze, zakrętach, zakupach, zakupy, zalewem, zamianę, zamontować, zamontowane, zamulony, zanim, zapewne, zaskoczenie, zaszczyt, zauważył, zauważyłem, zawieszenie, ząbkowic, ząbkowice, zbieram, zbieżność, zdążyłem, zdekompletowana, zderzak, zderzakiem, zderzaku, zdjęciu, zdroj, zdroju, zdrowie, zdrowym, zdrój, zdziwiony, zgorzelca, zgorzelcu, zgorzelec, zielona, zielone, zielonej, ziemi, zimą, zlot, złotoryi, zmianie, znikający, zobaczenie, zostały, zrobiłem, zwyczaj, zwykle, żarówek, żarówkę, Żona, żoną

Zobacz tagi

Tagi użytkowników

dziwka kolo leoni kable wierzbice

gdzie stoją dziewcxyny w lubinie

Tirówki na trasie Legnica lubin gdzie stojom

sexi emka264

zgorzelec prostytutka forum 2013

gdzie w zgorzelcu stoja prostytutki

na jakiej ulicach stoja dziwki we wroclawiu

widziany

trasa 254 tirowki

prostytutki w zgorzelcu w parku