Strona 2 z 119 PierwszyPierwszy 12345678910111252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1184

Temat: Jaki warsztat polecacie we Wrocławiu?

  1. #11
    darloss
    Gość

    Cool

    Co do ''Bravo Serwis Wrocław'' i ''Bogulaka'' to nie korzystałem z ich usług,
    bo za dużo osób mi ich odradzało, a to że komuś wymienili klocki hamulcowe i jest zadowolony, to nie znaczy że po wymianie rozrządu będzie ok...
    Jak dla mnie większych magików od chłopaków z paprotnej nie ma we Wrocku!!!
    Jedyny magik który był równie profesjonalny jak oni, to niestety był pan Jacek z Gnieźnieńskiej;-(

  2. #12
    Użytkownik Ogier Avatar norek
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    alfa romeo 156 sw 2.0 jts , alfa romeo 145 boxer 1.6
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał norek Zobacz post
    witam ten mój to ma zakład za odrą, czy go mogę polecić nie wiem ale wszystkie alfy moje tam u niego robiłem i nie było problemów. a była to 145 boxer( do tej pory jest), 155 1.8TS, 146 boxer, 164 2.0TS( łańcuch) i ta ostatnia którą mi prowadzi 166. jest trochę maruda ale daje rade, co mi się podoba to to że jak nie wie to nie rusza, tak miałem z 164 jak chciałem naciągnąć rozrząd. powiedział że nie robił tego i nie chce coś zepsuć. w każdym razie mnie nie zawiódł, tylko ja go wkurzam bo marudzę. jak byś chciał go sprawdzić podjedz, albo daj mi znać to ja do niego zadzwonię, to go ustawie jak by marudził. pozdrawiam.
    nie polecam, przepraszam wszystkich którzy skorzystali z jego usług i których chcieli skorzystać. moja wina jeszcze raz przepraszam. więcej się to nie powtórzy.

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rafik.
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156SW / 166 3.0 / Lancia Dedra 1.6 16V
    Postów
    612

    Domyślnie

    OCB?

    Dlaczego taka zmiana zdania? Co jest przyczyną takiej nagłej zmiany opinii?
    -------------------------
    AR 156 2.4jtd, 191/360 - jest
    Lancia Dedra 1.6 16V - jest
    AR 166 3.0 V6 - była
    AR 166 3.0 V6 Sportronic - jest

  4. #14
    Użytkownik Ogier Avatar norek
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    alfa romeo 156 sw 2.0 jts , alfa romeo 145 boxer 1.6
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafiki Zobacz post
    OCB?

    Dlaczego taka zmiana zdania? Co jest przyczyną takiej nagłej zmiany opinii?
    miał zamontować wahacz sprężyny tył. wahacz zamontował ale felge zdarło od środka przy skręcie. mówi że tak ma być, sprężyny powiedział że pierniczy i nie wie jak ma zamontować.

  5. #15
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    polecam pana Darka z Jagodna, jadąc od strony miasta mijacie osiedle na Jagodnie, takie nowe i zaraz od razu za osiedlem skręt w lewo w podwórze, widać warsztat. Facet pracował 8 lat w serwisie na Karkonoskiej i robił alfy. Robi dobrze, uczciwie i szybko.

  6. #16
    zrk
    Gość

    Domyślnie

    adres na jagodnie to bodajze buforowa 112 ,w zeszlym roku jak bylem tam z firmowa panda to w garazu stal stary spider jeszcze i na wloszczyznie rzeczywiscie sie znaja,ceny normalne nie zawyzone nie zanizone ;-)
    pingwin mialbys moze numer telefonu do nich ??
    a robil ktos moze swoje autko na kniaziewicza w wiwa auto-serwis ??
    Ostatnio edytowane przez zrk ; 22-06-2009 o 21:40

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar REIJO-AR166
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 3.0 V6 24V - poprzednio była AR 155 2.0 TS 16V
    Postów
    272

    Domyślnie

    Cytat Napisał darloss Zobacz post
    Co do ''Bravo Serwis Wrocław'' i ''Bogulaka'' to nie korzystałem z ich usług,
    bo za dużo osób mi ich odradzało, a to że komuś wymienili klocki hamulcowe i jest zadowolony, to nie znaczy że po wymianie rozrządu będzie ok...
    Jak dla mnie większych magików od chłopaków z paprotnej nie ma we Wrocku!!!
    Jedyny magik który był równie profesjonalny jak oni, to niestety był pan Jacek z Gnieźnieńskiej;-(

    W Bravo Serwis robiłem przguby, termostat oraz wymianę silnika wraz z założeniem nowego rozrządu i przełożeniem osprzętu ze starego silnika. Od tamtej pory- października 2007 nie musiałem odwiedzać żadnego warsztatu. Olej i klocki zmieniam sam albo "u Czesia za rogiem"
    Ostatnio edytowane przez REIJO-AR166 ; 23-06-2009 o 11:02

  8. #18
    Maykee
    Gość

    Domyślnie

    ja robie i polecam dwa zaklady "Krótki-Długi" na ul. Trojkatnej 3 to jest kolo glinanek w kierunku lesnicy. Malowałem u niego cale auto i jest meega dobry lakiernik i blacharz. Mechanike tez bardzo dobrze robia! A drugi zakład to "Ossowski" na ul. Komandorskiej 5 z tyłu Arkad Wrocławskich. Ostatnio robilem przguby, krzyzaki, zawieszenie i troche innych pierdulek i mega dobrze tam robia!

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    159sw 1.9 8v
    Postów
    507

    Domyślnie

    Witam
    Znacie może jakiś dobry warsztat lakierniczo-blacharski, który może naprawić szkody na koszt PZU ?

    Bo stala sobie dzisiaj alfa na parkingu i tirem próbował zawrócić i naczepą zachaczył o mercedesa stojącego obok i przeciągnął go tak, że zatrzymał sie na alfie :/ i chce oddać auto do lakiernika zamiast brać kase od pzu.

    Maykee, wiesz może czy tam gdzie malowales auto mają umowe z PZU?
    Jakiś nr. tel do nich masz lub coś?

  10. #20
    darloss
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek` Zobacz post
    Witam
    Znacie może jakiś dobry warsztat lakierniczo-blacharski, który może naprawić szkody na koszt PZU ?

    Bo stala sobie dzisiaj alfa na parkingu i tirem próbował zawrócić i naczepą zachaczył o mercedesa stojącego obok i przeciągnął go tak, że zatrzymał sie na alfie :/ i chce oddać auto do lakiernika zamiast brać kase od pzu.

    Maykee, wiesz może czy tam gdzie malowales auto mają umowe z PZU?
    Jakiś nr. tel do nich masz lub coś?
    Kolego podjedź sobie na Zaporoską, pierwszy skręt na krzyżówce z Grabiszyńskiej w Zaporoską, od razu jak skręcisz za przystankiem po prawej stronie jest warsztat, robią całą blacharę i malowanko;-) i mają podpisaną umowę z PZU...

    P.O.Z.D.R.O.

Podobne wątki

  1. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 14:35
  3. Oleśnica i okolice, jaki warsztat polecacie ?
    Utworzone przez zibi1818 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 19:12
  4. Jakiego elektryka polecacie we Wrocławiu?
    Utworzone przez jair w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 17:31
  5. Jaki warsztat polecacie w Opolu?
    Utworzone przez jorgu91 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory